רוצה לקנות מכשיר מחו"ל ולשים בו כרטיס של אורנג' - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות מכשיר מחו"ל ולשים בו כרטיס של אורנג'

e-d-a

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מכשיר אורנג' דור שלישי וראיתי את הנוקיה 6680 אבל המכשיר יקר ראיתי גם את הe1000 והוא לא הכי משהו...

אז רציתי לקבל ממכם הצעות על מכשירים שאפשר לקנות בחו"ל שיעבדו בארץ ויהיה אפשר לצרוב להם עברית שיהיה דור שלישי וברמה של 6680 וגם שיהיה כמה שיותר קטן כי הנוקיה 6680 בכלל לא קטן ואפילו לא ממוצע.

וגם כל דבר שצריך לדעת על יבוא מכשיר מחו"ל אני ישמח אם תגידו לי אז תודה מראש... (ודרך אגב אני בימים הקרובים אני יהיה תקוע בלי מכשיר אז מחכה לתשובתכם המהירה תודה מראש!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ביצועים אומרים שה 6680 מעולה ובאמת מקום ראשון (וגם ביגלל מערכת הפעלה ודברים כאלו)

אבל אתה אמרת את זה הוא גדול וזה בערך תקף לכל הדור ה 3

ה E1000 בעיקרון זה טלפון למוזיקה עם דור 3

אבל אם לא איכפת לך ממוזיקה ורוצה משהו יותר קטן ויותר יפה אני הייתי הולך על ה K600 של ericsson

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסוני נראה נחמד אבל איך הוא לעומת הנוקיה?

ואיפה אפשר למצוא מקומות בחו"ל ששולחים לארץ מכשירים? (אם אתם יכולים לתת לינקים אז מעולה)

וגם אם יש לכם עוד מה להציע אני ישמח תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך ה6680 מחשיבים אותו כרמה מאוד גבוה

מכמה סיבות מסך טוב מצלמה לא רעה אבל הכי חשוב שהוא בעל מערכת הפעלה שנותנת לך להוסיף תוכנות נוספות לפלאפון וככה להתאים אותו לעצמך...

הסוני אריקסון הוא בישביל אנשים שרוצים לדבר עם הטלפון בדור - 3 ולא יותר מזה אין לו כרטיס זיכרון אז מוזיקה אין והמערכת הפעלה שלו לא חכמה כמו ה6680

אבל לפחות הוא ניראה טוב וקטן והמצלמה שלו מעולה (כמו כל סוני-אריקסון...)

אז בסיכום

6680 - לאנשים שאוהבים להיתעסק עם הפלאפון/ אנשי עסקים שצריכים מליון תכונות במכשיר אחד קטן

K600 - לאנשים שרוצים לדבר בדור ה - 3 ולהיראות יפים בזמן שהם מדברים

ולדעתי להביא מחו"ל לא ממש שווה גם אני בעיצומם של חקירות לגבי הפלאפון שאני רוצה ודבר אחד למדתי שמחו"ל להביא פלאפון זה לא אופציה...

זה מכשיר שיכול להיתקלקל וגם אם לא נשים לב לזה אין עיברית... ותאמין לי זה לא קל לצרוב דברים לפלאפון (ביחוד לא עיברית)

בנוקיה זה קשה לימצוא את הקובץ שמתאים לקושחה ולפלאפון ויש סיכון להריסתו...

בסוני אריקסון יש תוכנות מעולות שמביאות לך את הקושחה והשפה אבל הם דורשות כסף על ההתקנה (וכולם כך...)

אז אלא אם כן יש לך קשרים באחת החברות הסלולריות לא שווה להביא מחו"ל

בקשר למחירים אל תיקנה מרשתות הם נישמעים טובים והכל אבל הם דיי יקרים

חפש פה את הפלאפונים שאתה רוצה ותיראה אם זה עדיין יקר מידי

http://www.gsmpro.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...