תנועת גוש שלום אוספת ראיות נגד קציני צבא , ומאיימת עליהם בתביעות ! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תנועת גוש שלום אוספת ראיות נגד קציני צבא , ומאיימת עליהם בתביעות !

udicol

Recommended Posts

נו ... עד לאן הגענו ? מה הם משוגעים ? הם נורמלים ? הם חרדים על דמותה של המדינה ! איזה דמות ואיזה בטיח . עוד מעט לא ישאר מקום לקבור את תושבי המדינה והם מדברים על דמותה של מדינה .

לפני שהת'רד הזה יהפך שוב לויכוח פוליטי ארוך ומשעמם , הייתם רוצים לחיות במדינה שבא המחלמה נגד הטרור היא אכזרית מכל ,ואזרחים יפי נפש ירדפו אחרי הלוחמים באיומים ותביעות ?

אמנם המשטר והדמוקרטיה חשובים , אבל האם על חשבון החיים ?האם על חשבונם של אותם נטבחים ע"י טרוריסטים נעזרים באוכלוסייה תמימה לכאורה -פלסטינית ?

בושה וחרפה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת בושה וחרפה! כל התנועות השמאל הקיצוניות האלה כל פעם מפתיעות אותי מחדש, או שבעצם לא.

האנשים האלה הם בוגדים במלא המובן של המילה. דמוקרטיה זה טוב ויפה אבל כפי שמישהו חכם פעם אמר: "גם לדמוקרטיה יש גבול" (אני ;D). אנו חיים במדינה חופשית מדי ומרשים לכל אחד לצאת נגד המדינה והצבא שלה תחת מעטה הדמוקרטיה. קצת שכחנו מהמושג "דמוקרטיה מתגוננת" והגיע הזמן להפעיל אותו. את האנשים האלה צריך לתבוע, לא את החיילים הצעירים שלנו שנלחמים בשביל שהגושי שלום האלה ימשיכו לצאת נגד המדינה ונגד אותם חיילים עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות, להגיד שהם שרוטים בצורה רצינית?

להגיד שהם צבועים בצורה מגעילה?

להגיד שהם המקור של כל הצרות במדינה?

להגיד שהם נושכי כריות?

לא תודה, אולי איזה אחמד יעשה לנו טובה ויגאל אותנו מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם טיפשים בצורה בלתי יאמנת. הם פועלים נגד האינטרס של המדינה!

הם יכולים לפעול בעד יוזמות השלום השונות (מצד החמאס ומצד סעודיה), אבל הם מעדיפים לפעול נגד מדינת . בושה לאינטיליגנציה ולמין האנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות, להגיד שהם שרוטים בצורה רצינית?

להגיד שהם צבועים בצורה מגעילה?

להגיד שהם המקור של כל הצרות במדינה?

להגיד שהם נושכי כריות?

לא תודה, אולי איזה אחמד יעשה לנו טובה ויגאל אותנו מהם.

אני מזהיר אותך בזאת.

השתמש בשפה ראויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החבר'ה שצעקו פה

בואו נצא מנקודת הנחה שאותם קצינים שאוספים נגדם ראיות, פושעים- אחראים על גניבות, ביזות, אונס, הרס, רצח בדם קר

לא הייתם רוצים לראות אותם בכלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החבר'ה שצעקו פה

בואו נצא מנקודת הנחה שאותם קצינים שאוספים נגדם ראיות, פושעים- אחראים על גניבות, ביזות, אונס, הרס, רצח בדם קר

שקצינים ישראלים יואשמו ב [glow=red, 3, 400]אונס[/glow]???

על מה אתה מדבר?, ראית אייך הכוניפות האלו ניראות??

איזה מין עלוב נפש יאנוס פלסטינית?

אתה יודע איזה טראומה זאת?

איזה שפל המדרגה זה?

בבקשה דבר בהיגיון ולענין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החבר'ה שצעקו פה

בוא נצא מנקודת הנחה שכל יפי הנפש האלה הם חארות של בני אדם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל החבר'ה שצעקו פה

ובוא נצא מנקודת הנחה שלא בוצעו כאלה פשעים.

ואפיו אם בוצעו כאלה פשעים , זה לא מקומם של אותם אנשים לשפוט את אותם חיילים. זה תפקידו של בית הדין הצבאי.

לדעתי כל הסיפור הזה סתם נסיון ליצור פרובוקציות, והוא יגמר כמו וועדת ג'נין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nice-1 - מה אתה באמת כותב את הדברים שכתבת ? אני פשוט בשוק ! :o

פעם אחרונה שמישהוא אמר את זה ושמעתי אותו אומר את זה , הייתה חברת כנסת ערבייה שניסתה להזכיר את "הפשעים" שחיילים ישראלים ביצעו במלחמת העצמאות שלה . ברגע שהיא "ניסתה" להוציא מפיה - "רצח , אונס וכ...." כל המליאה פשוט התנפלה עליה , ואפילו יושב ראש הכנסת התורן פשוט ניסה להרגיע אותה והניע אותה מדברי השקר וההבל האילו !

אל תשכח שלכל החיילים מחכות נשים אשכנזיות מרוקאיות וכל העדות האחרות בביתם , אז אונס ?

אני חושב שאתה צריך להתנצל על דבריך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...