ביקורות ראשונה לx fi של קריאטיב - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורות ראשונה לx fi של קריאטיב

blabla2002

Recommended Posts

לכל המכשירים

מה? על איזה מכשירים אתה מדבר? לא הבנתי אותך...

מגבר יש לו גם הספקי BIT ו-KHZ מסויימים, אם הם נמוכים משל כרטיס הקול, הוא לא בעצם יוריד מהאיכות שהכרטיס קול הנפיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א: אתה מדבר על מפענח ולא מגבר. החלק שנוגע לביטים ברסיברים הוא המפענח.

ב: המספרים לא אומרים כלום. יכול להיות שיהיה מפענח עם נתונים גרועים יותר שיישמע טוב יותר.

ג: הכרטיס המדובר לא שובר שום מוסכמות, כך שאם יש לך רסיבר שעמד בדרישות של כרטיסים רציניים עד כה, הוא יעמוד גם בדרישות של הכרטיס המדובר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה כרטיס טוב וייחודי מכיוון שהוא היחידי שאפשר גם לשמוע בו מוסיקה באיכות וגם לשחק במשחקים בפריים רייט גבוה ולשמוע את כל האפקטים הקוליים במשחק. למיטב ידיעתי לא קיים בשוק עוד כרטיס שנותן את שני האפשרויות האלו כי כרטיסים שנותנים איכות טובה מאוד נותנים ביצועים מחפירים במשחקים ובקושי תומכים בEAX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן, מי שעקב אחרי ההתפתחות של הדברים מאז ההכרזה על הכרטיס, ראה כי כבר בחדשה הראשונה שפרסמתי באתר ביום ההכרזה על הכרטיס הייתי נגד העניין של "שיפור" אות המקור. ובכן, אני ממשיך בדעה וזו, וכל פעם מוצא הוכחות נוספות לכך שצדקתי מלכתחילה.

עוד ביקורת על הכרטיס:

http://www.digit-life.com/articles2/multimedia/creative-x-fi.html

וכמה ציטוטים:

In practice, it took me less than a minute to figure out what Crystalizer really was. This technology is similar to what we have seen in with its HDA, in the bundled Audio Studio.

Indeed, a record is remastered by a well-known mastering plug-in called "multiband compressor". Just to make sure I was 100% correct, I compared Crystalizer with three mastering multiband compressors: Waves LinMB, iZotope Ozone, Steinberg MultiBand Compressor. These plugins changed the audio character similar to Crystalizer.

Our measurements showed that besides the multiband compression, the signal level is raised approximately by 3 dB. So that any quiet records would seem subjectively better even without the compressor.

נראה שחוץ מלהשתמש בלגוריתמים קיימים, שימוש באקולייזר, והגברה של פי 2 בערך בכל התדרים קריאטיב לא חידשה כלום.

ולדבר המעניין ביותר:

24-bit Crystalizer technology has a right to life, but the way this technology is announced with a portion of wishful thinking is disappointing. In reality, Crystalizer does not expand, but narrows down the dynamic range. It really uses 24 bits, but this is done only to avoid the rounding error accumulation (it's normal practice, no modern DSP works in the same resolution as the original data).

ובכן, כמובן שאני לא מוםתע, וכמובן שהיה צפוי וכו'. נראה שכמו בעבר ה"אודיופילים" יאלצו לדבוק בכרטיס אחרים, וכל אותם "גיימרים" יבזבזו את מיטב כספם על כרטיס שמעבר שלא מקיים את הדברים שהוא מבטיח לספק. שלא יבינו אותי לא נכון, הכרטיס בהחלט נשמע טוב בהרבה מכל כרטיס שהיה לחברה עד כה, עם זאת, ברמת המחיר שלו ואחרי ההייפ העצום שנוצר סביבו הוא לא יותר מאשר אקולייזר בעל תג מחיר מנופח לכל מי שמאזין למוזיקה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-EMU מהפרודיג'י? כן. אחרת לא הייתי קונה אותו. אני חיפשתי כרטיס לצורך האזנה למוזיקה בלבד, והכרטיס הזה הוא היחיד שסיפק אותי במחיר ריאלי (עד 1000 שקלים אם קונים בחול), ומצאתי אותו בארץ בהזדמנות במחיר מעולה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: זה לא קשור לדיון.

ב: בשבילך הוא לא יותר טוב אם כל שתעשה איתו זה להאזין למוזיקה.

ג: כפי שכבר ציינתי כמה פעמים מדובר בסטריאו, לא 5.1/7.1 13.1 וכו'.

ד: לא זכור לי שהוא תומך ב-EAX. הכרטיס לא מיועד למשחקים אלא ליצירת .

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי ככה

האקס פיי והאימיו שהמלצת הם בערך אותו מחיר בחו"ל

האקס פיי יתאים לי יותר מכיוון שאני צופה הרבה בסרטים וגם משחק לא קצת

אולי אני יקנה את שניהם וזהו ?

:}

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א: אם אתה בעיקר משחק וצופה בסרטים האימו לא מתאים לך.

ב: לא בטוח ששניהם יעבדו ביחד כראוי. תחכה לביקורות בנושא שכן בעבר היו בעיות תאימות של שכן ישנו דמיון רב בדרייברים (של אותה החברה בערך).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו בכרטיסי קול ממש איכותיים,כמו הנ''ל[x-fi] לא יוכלים לשמוע הבדלים משמועתיים בשירים..

לצורך העניין,מה ש- Anatoli אמר,ואני "אצ'וטט אותו" :

בתור אחד שלא מבדיל בין , אני מציע לך לא לקנות שום כרטיס מעבר לזה שנמצא על גבי לוח האם שלך.

Anatoli.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...