Windows XP לא עולה לאחר התקנת SP2..!! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows XP לא עולה לאחר התקנת SP2..!!

Dr. Computer

Recommended Posts

היי.

התקנתי ווינדוס XP על מחשב חדש לפני שלושה ימים.

אתמול SP2 ירד לי דרך העדכונים האוטומטיים והתחלתי בהתקנה, לאחר ההתקנה המחשב הופעל מחדש, ואז לפני שהווינדוס אמור לעלות קיבלתי מסך שחור עם כיתוב לבן שאומר- "אנחנו מצטערים על השגיאה שקרתה, כנראה שזה קרה בגלל התקנת תוכנה או חומרה לפני זמן קצר"

ואז אמרו לי שאם אני רוצה להפעיל את הווינדוס בכל זאת אז ללחוץ על- Start Normally

לחצתי עליו אבל אז המחשב הופעל שוב מחדש והגיע למסך השחור וחוזר חלילה, עד שנכנסתי דרך מצב בטוח והסרתי את ה-SP2.

ואז הכל עבד מצוין.

חשבתי שזה כנראה ארוע חד פעמי כי בחיים לא הייתה לי בעיה עם התקנת SP2, אז ניסיתי גם היום להתקין אותו, אבל עוד פעם התקבל מסך שחור והווינדוס סירב לעלות, עד שעוד פעם בלית ברירה הסרתי את ה- SP2 דרך מצב בטוח.

מישהו יודע מה הבעיה כאן והאם בכל זאת אפשר להתקין את ה-SP2 ללא תקלות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי בכל זאת מישהו נתקל בבעיה כזאת ופתר אותה איכשהו? :-\

או ש-

הווינדוס שלי שמותקן הוא דיסק ללא SP2,

יש לי עוד דיסק של עם SP2 מובנה בתוכו, ואם אף אחד לא יעזור לי כנראה שאצטרך לפרמט הכל ולהתקין מחדש עם הדיסק ההוא :'(

אז בבקשה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא SP2?

להיות מחובר לאינטרנט ללא SP2 זה להכניס למחשב שלך בכוח רוגלות ווירוסים.

SP2 כולל מלא עדכוני .

טוב, אז אם אחד לא יודע איך לעזור, אאלץ לפרמט הכל ולהתקים מחדש ולהתחיל הכל מהתחלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי.

התקנתי ווינדוס XP על מחשב חדש לפני שלושה ימים.

אתמול SP2 ירד לי דרך העדכונים האוטומטיים והתחלתי בהתקנה, לאחר ההתקנה המחשב הופעל מחדש, ואז לפני שהווינדוס אמור לעלות קיבלתי מסך שחור עם כיתוב לבן שאומר- "אנחנו מצטערים על השגיאה שקרתה, כנראה שזה קרה בגלל התקנת תוכנה או חומרה לפני זמן קצר"

ואז אמרו לי שאם אני רוצה להפעיל את הווינדוס בכל זאת אז ללחוץ על- Start Normally

לחצתי עליו אבל אז המחשב הופעל שוב מחדש והגיע למסך השחור וחוזר חלילה, עד שנכנסתי דרך מצב בטוח והסרתי את ה-SP2.

ואז הכל עבד מצוין.

חשבתי שזה כנראה ארוע חד פעמי כי בחיים לא הייתה לי בעיה עם התקנת SP2, אז ניסיתי גם היום להתקין אותו, אבל עוד פעם התקבל מסך שחור והווינדוס סירב לעלות, עד שעוד פעם בלית ברירה הסרתי את ה- SP2 דרך מצב בטוח.

מישהו יודע מה הבעיה כאן והאם בכל זאת אפשר להתקין את ה-SP2 ללא תקלות?

תודה.

במידה ואין לך מערכת חוקית אז סביר להניח שזה גורם הבעייה,למרות שזכור לי שמיקרוסופט לא מאפשרת הורדתSP2 למערכת לא חוקית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואין לך מערכת חוקית אז סביר להניח שזה גורם הבעייה,למרות שזכור לי שמיקרוסופט לא מאפשרת הורדתSP2 למערכת לא חוקית

היא לא מאפשרת בכלל להוריד קבצים מWINDOWS UPDATE לא למי שאין מערכת הפעלה חוקית של ...

לפחות לי אין את הבעיה הזאת :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסתי להתקין על Win SP1..

והווינדוס לא עלה.

אבל חברים זה כבר בסדר, התקנתי את הווינדוס שלי עם SP2 מובנה בתוכו (בדיסק), ומאז הכל עובד מצוין :xyxthumbs:

אבל זה שטויות, אפשר בקלות לעקוף את החסימה של ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...