אנשים שמבינים בטלווזיות 34 איכותיות ! עזרה בקשה.. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים שמבינים בטלווזיות 34 איכותיות ! עזרה בקשה..

asdasdasd

Recommended Posts

--------------------------------------------------------------------------------

אני מתכונן מחר לקנות טלויזיה 34 לסלון במחיר של עד 5500 שקל 34 אינ'צ

עדיף סוני או טושיבה (אני הולך רק על איכות ללא פשרות)

אני רוצה את עזרתכם המקצועית! לבחירה ועזרה

שמתי עין על דגם מסויים אבל מבדיקה קטנה באינטרנט אתרי מכירות ראיתי תגובות ממש לא טובות שבראשם המשפט שחזר על עצמו כמה פעמים :

"טכנולוגיה ישנה"

מזה אומר!!!??...טלויזיה חדשה ע ם "טכנולוגיה ישנה"

ובכלל מה אתה חושבים על הדגם הזה או מה אתם ממליצים לי במקום ? (חובה יציאת S-VIDEO)

תודה רבה לכם

אני חייב תשובה בהקדם האפשרי לפני סוף שבוע

תודה.

http://www.newpan.co.il/Index.asp?A...ryID=135&Page=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר "לא להתפשר על איכות" Loewe אמורים להיות מעולים(אם לא הכי טובים) וכמובן לעלות בהתאם, אבל הרבה יותר פשוט במקום לשאול פה בפורום פשוט ללכת לכמה חנויות ולהשוות, לא כך? מקסימום, אפשר אחר כך לקנות את הדגם שאהבת באינטרנט.

הרי טלוויזיות איכותיות יש בכל חנות גדולה של מוצרי חשמל ביתיים- אפילו קלטתי כמה פעמים Loewe למיניהם.

אגב, "טכנולוגיה ישנה" זה כניראה מושג ישראלי מטומטם ל"טלויזייה הקרנה ישירה", או "רגילה" לאומת "שטוחה". או אולי הכוונה לטלוויזיה למשל שלא פועלת ב100hz כמו בטלוויזיות הקרנה החדשות, או בעלת פחות פיצ'רים, או אינה בעלת מסך לא שטוח(אני עדיין מדבר על טלוויזיות עם הקרנה ישירה, רגילות) כמו במסכי CRT החדשים של המחשב, או סתם בעלת איכות תצוגה נחותה לאומת טלוויזיות חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...