שאלה לגבי מעבדיי אינטל - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי מעבדיי אינטל

Jack_g

Recommended Posts

אני קצת מבולבל העמבדים החדשים DUAL CORE של אינטל הם מכילים בתוכם את ה ס פקודות של 64 ביט (EM64) או שהם רק כפולי ליבה ואין לאינטל בנתיים מעבדים שהם גם גפולי ליבה וגם בעלי סט פקודות 64ביט?

כי פשוט הבדלי המחירים בין מעבד כפול ליבה הכי זול של אינטל לבין מעבד כפול ליבה הכי זול של הוא עצום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפולי הליבה של הם אכן תומכים ב64 ביט.

הבדלי המחיר (שגם בחו"ל ככה) נובעים מהעובדה שאין לAMD ייצור גדול של המעבדים הללו, לכן היא מנסה להפקי יותר רווחים מהמעט (יחסית לאינטל) שהיא מוכרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפולי הליבה של אינטל מכילים את סט הפקודות AMD64

הבדלי המחיר נובעים משני דברים

מצד אחד פועלת לפי חוקי השוק החופשי יש היצע קטן וביקוש גדול זאת אומרת מחירים גבוהים

ומצד שני פועלת בצורה מונופוליסטית ומנסה לשבור את השוק באמצעות המחירים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהם אלח נותנים תמורה למחיר...

אני עשיתי את השיקולים שלי והלטתי ללכת על זה...

מה הצרכים שלך?

תשמע רוב השימושים שלי במחשב זה תיכנות ב .NET אבל אני גם משחק כשיש לי זמן עכשיו יש לי A64 3200+ WINCHESTER אבל אני מוכר את הלוח שלי ואת המעבד כי אני רוצה לעבור ל PCI-E והמעבד שלי לא אוברלקור מי יודע מה ככה שאני רוצה לשלב בין מערכת ל OC למשחקים ו לתיכנות ונראה לי ה VENICE 3000 יהיה הכי טוב לזה עם ה DFI.

השאלה לגבי האינטלים הייתה כי ממש לא הבנתי למה ה DC של כל כך יקרים עכשיו מה שמעניין אותי האם הביצועים שלהם הרבה יותר טובים מאלו של אינטל כי אני אוהד של כבר שנים ותמיד כיבדתי אותם על זה שהמעבדים שלהם בהחלט נותנים את התמורה למחיר שאתה משלם ופתאום הם דופקים מחיר כזה כשאינטל נותנת מחיר כמעט בחצי פחות אז זה הפתיע אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה להגיד שהם יקרים למה?

A64 X2 3800 עולה כמו 830

כשאחד הוא כל ליבה 2GHz (כלומר 3200) מול שכל ה 3GHz, מה שאומר שיש ל 3800 עדיפות גדולה

כשיהיה דגם יותר נמוך מ 3800 אני מאמין שנראה אותו במחיר דומה או פחות מה 820

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 3800 עולה בערל 2300 ו ה 820 עולה 1500 זה לא נראה לך הבדל משמעותי בכסף?

תראה גם אני תמיד תומך בAMD אבל נראה לי הפעם הם בגזימו עם המחירים נקווה באמת שגרסא נגיד של 3500 כפול תעלה פחות בהבה ותיתן ביצויים טובים יותר מה820.

נ.ב מה3800 נותן ביצועים גבוהים יותר מ ה820?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כןאיפה שמעת על כזה דגם?

אני חושב שהוא פשוט משאר שיהיה דגם נמוך יותר למרות שנראה לי שקראתי כתבה כשיצא ה 3800 ואמרו שם משהו לגבי שזה יהיה הדגם הנמוך ביותר בכפולי ליבה של יכול להיות כך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאותה סיבה שה 3800 הגיע רק עכשיו

ואני אמרתי שאני לא רואה סיבה שלא ייצא כפול יותר נמוך עם הזמן

בוודאי שלא מחר או מחרתיים

אולי בכלל לא לפני המעבר ל 65 נ"מ

אי אפשר לדעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...