שאלה על תאוריה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על תאוריה

lion03

Recommended Posts

אני חייב לפנות מורה לפני שאני ניגש לתאוריה?

לא, אבל עדיף שכן, כי אז הוא יביא לך ספר בחינם  ;)

אבל מה שאתה כן צריך לעשות זה להוציא טופס ירוק.

וכמה זה עולה?

113, נראה לי שמשלמים בבנק הדואר.

והאם יש הבדל בין התוכנה ללימוד תאוריה 2005 ו2004?

לא יודע, אבל אני יודע שיש ספר של 2006 (כשאני אומר "ספר" [מה שהמורה מביא] זה כולל חוברת+דף של תמרורים+חוברת שאלות+חוברת תשובות+דיסק)

והנה תשובה טיפה יותר מפורטת:

רשימת סניפי מ.מ.ס.י

קצת לא מעודכן, אבל אני מניח שזה עדיין יכול לעזור לך.

מה שאתה צריך לעשות בשביל לגשת למבחן התאוריה זה:

- ללכת לאחד מסניפי מ.מ.ס.י עם תעודת זהות ולהוציא טופס ירוק. הטופס לא עולה כסף. ותשתדל לבוא בהופעה מכובדת, כי אתה תצטלם שם והתמונה שתצא היא התמונה שתהייה על הרישיון שלך אחרי שתוציא אותו.

- עם הטופס הירוק אתה הולך לאופטימיטריסט (לא צריך רופא עיניים, כל אופטימיטריסט מוסמך בחנות זה מספיק). אתה עושה שם בדיקה מהירה לעיניים, זה עניין של דקות ספורות. הבדיקה עולה בסביבות ה-50 ¤, תלוי באופטימיטריסט. אחרי הבדיקה הוא יחתום לך על הטופס הירוק.

- עם הטופס הירוק אתה הולך לרופא המשפחה. הוא מסמן לך שם מה שצריך וחותם גם הוא.

- אתה ממלא על הטופס הירוק את שאר הדברים שאתה צריך למלא. זה הרבה שאלות על הבריאות שלך ברובן. אם יש בעיות מינוריות, לא צריך/כדאי להזכיר אותן. הם סתם יעשו לך בעיות. למשל, אם כאב לך הראש פעם אחת, לא צריך לכתוב שאתה סובל מכאבי ראש...

- אתה הולך לבנק הדואר, משלם את האגרה (113 ¤ אם אני לא טועה) ומקבל קבלה על זה. את התשלום הזה אתה יכול לעשות גם ביום שבו אתה ניגש לתאוריה.

זהו, עם הטופס הירוק החתום על-ידיך, ע"י רופא משפחה וע"י אופטימיטריסט, ועם הקבלה על האגרה, אתה ניגש למבחן התאוריה בסניף משרד הרישוי הקרוב לביתך. כמובן שרצוי להקדיש איזה יום בשביל ללמוד למבחן כדי לא סתם לגשת ולבזבז כסף על זה.

אגב, בשביל להתחיל ללמוד נהיגה, אתה פשוט צריך להתקשר למורה שאתה רוצה ללמוד אצלו ולקבוע שיעור ראשון. לא חייבים לעשות תאוריה לפני שמתחילים ללמוד.

(קרדיט לנועם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה שאתה כן צריך לעשות זה להוציא טופס ירוק.

זה יש

לא יודע, אבל אני יודע שיש ספר של 2006 (כשאני אומר "ספר" [מה שהמורה מביא] זה כולל חוברת+דף של תמרורים+חוברת שאלות+חוברת תשובות ודיסק)

יש לי את התוכנה של 2004 ולא משנה מאיפה השגתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-113 ש"ח האלה זה לא כמה "עולה" התאוריה, זה אגרה וחייבים לשלם אותה לפני תיאוריה ולפני כל טסט (חוץ מטסט ראשון)

אני למדתי הכל מהדיסק של נהיגה נכונה 2004, לא נגעתי בכלל בשום ספר ועברתי בפעם הראשונה

לדעתי הרבה יותר נוח ללמוד בצורה ווירטואלית.. זה פחות משעמם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למדתי הכל מהדיסק של נהיגה נכונה 2004, לא נגעתי בכלל בשום ספר ועברתי בפעם הראשונה

תגיד עד כמה זה קרוב למבחן עצמו כי אני פשוט עובר שם את המבחנים עם טעות אחת

ואם אני נכשל אני צריך שלשלם שוב 113 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד עד כמה זה קרוב למבחן עצמו כי אני פשוט עובר שם את המבחנים עם טעות אחת

קרוב מאוד..

כמעט כל השאלות שם לקוחות ממבחני תיאוריה ו100% תתקל בתיאוריה בהרבה שאלות שכבר ענית עליהם בדיסק!

ולמה טעות אחת?

נכשלים עם יותר מ4 טעויות כמדומני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...