איזה נגן כדאי - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה נגן כדאי

miki20008

Recommended Posts

בחצי שנה שיש לי את ה-H10, שום בעיה היתה לי.

אני בטוח שיש המון אנשים שיכולים להגיד את אותו הדבר גם על הזן מיקרו, האייפוד מיני והריו קארבון שלהם.

ה-H10 אוכל את כל המיניס, אין מה לעשות...

יכול להיות. השאלה היא על סמך מה אתה מבסס את הקביעה הזו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שיש המון אנשים שיכולים להגיד את אותו הדבר גם על הזן מיקרו, האייפוד מיני והריו קארבון שלהם.

חבר שלי דיבר עם המוכר בבאג מחשבים שאמר לו ש-1 מתוך 5 זנים דפוק.

בקשר לאייפוד מיני, כנס לפורום אייפוד בתפוז ותווכח בעצמך.

על הריו לא דיברתי.

יכול להיות. השאלה היא על סמך מה אתה מבסס את הקביעה הזו..?

הוא עולה על כולם בהכל חוץ מזמן בטריה, ואיכות המוסיקה היא השנייה בטיבה בהבדל קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרות לו. יש לו הרבה בעיות יציבות. המון אנשים מתלוננים שהוא מפסיק לעבוד אחרי עדכון גרסה, ששירים פתאום נעלמים בלי כל סיבה הגיונית, ושלחלופין שירים שנמחקו קמים פתאום לתחיה ומופיעים שוב בנגן. יש גם טענות שחלק ממצבי האקולייזר יוצרים הפרעות ורעשים, שפתאום המכשיר מתחיל לגמגם ולעבוד לאט וכו'. כאחראי הפורום של ארקדיה הרבה אנשים פונים אלי לתמיכה טכנית, ועם כמה שלא נעים להודות, ה-H10 מככב שם בגדול.

תיזהר, שלא יקראו לך FANBOY בטעות...

בכל מקרה, אני כבר מזמן הבנתי... בכל פורום תמיכה שתיכנס אליו, אנשים לרוב ידברו על בעיות שיש להם עם המכשיר ולא סתם ישבו ויהללו כמה הוא טוב.. זו תופעה שיש עם כל הנגנים בשוק בכל האתרים... כמו ה RIO CABRON שלי... אתה נכנס לפורום קהילה שלו ואתה רואה תלונות מפה ועד הודעה חדשה... בפועל, אני קניתי אחד, עוד בארה"ב, ועד היום הוא עובד לי פיקס UP TO THE SPECS, בלי בעיות... ככה שהכל תלוי בנקודת מבט.....

ואם תשים לב פה למשל בפורום, עוד לא ראיתי שמישהו קנה אחד מהנגנים המובילים שמוזכרים פה תמיד, ואומר שהקניה היתה גרועה.. תסיק מסקנות, ואל תיתן לתקליטים שבורים לשבש לך את הנקודת מבט שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי דיבר עם המוכר בבאג מחשבים שאמר לו ש-1 מתוך 5 זנים דפוק.

בקשר לאייפוד מיני, כנס לפורום אייפוד בתפוז ותווכח בעצמך.

על הריו לא דיברתי.

הוא עולה על כולם בהכל חוץ מזמן בטריה, ואיכות המוסיקה היא השנייה בטיבה בהבדל קטן.

טוב אם המוכר בבאג אמר ז אני מניח שזה סופי :nixweiss:

ועכשיו ברצינות - עם כל הכבוד למוכר בבאג, אני ממש בספק שיש קשר בין הקביעה (השרלטנית משהו) הזו לבין המציאות. זה שהוא אולי מכר 5 מכשירים ומתוכם אחד חזר, עדיין לא אומר שחמישית מכל מכשירי הזן מיקרו דפוקים. תהיה רציני. גם לאייפוד מיני כמובן שיש בעיות, אבל שוב, פורום אייפוד בתפוז זה פסיק מאוד מאוד מאוד קטן מאחוז בעלי המכשיר בעולם. וגם בפורום הזה יש אנשים מרוצים, אנשים עם שאלות ואנשים עם תקלות. גם אם תכנס לפורום H10 במיסטיקריבר תראה הרבה מאוד תלונות ובעיות. מה שאני אומר פה בעצם זה שאין מכשיר שהוא חף מטעויות. לכל מכשיר יש את הבעיות שלו.

ובכלל, בשוק נגני המיקרו אין נגן אחד שאפשר להכתיר אותו כשפיץ האולטימטיבי שלא רואה את השאר ממטר. רובם מציעים פונקציות פחות או יותר זהות, בגדלים כמעט זהים ובמחירים דומים. כשאתה אומר שה H10 עולה על כולם "בהכל" זו עם כל הכבוד ספקולציה אישית שלא ברור על מה היא מבוססת.. אולי האייפוד מיני יותר נוח לשימוש? אולי הזן מיקרו בנוי יותר טוב? אולי הריו קארבון יותר יציב? למשל בריו קארבון אתה יכול לגרור אליו תיקיות דרך האקספלורר והמכשיר יודע אוטומטית לבנות מסד נתונים ולסדר את השירים לפי תגיות, שלא כמו ה H10 שדורש תוכנה כמו iriver plus בשביל זה. לא עדיף?

ובקשר לסאונד, זה אחד הדברים היותר סובייקטיבים שיש. זה גם תלוי בכ"כ הרבה פרמטרים (אוזניות, אקולייזר, עוצמת פלט, טעם אישי) שכשאתה זורק לי משפט כמו "איכות המוסיקה היא השנייה בטיבה בהבדל קטן" זה נשמע יותר ניחוש מאשר עובדה מוצקה. וסתם לידע כללי - מבחינת נתונים יבשים על הנייר, גם הזן, גם האייפוד וגם הקארבון מציגים נתוני יותר גבוהים מה-H10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיזהר, שלא יקראו לך FANBOY בטעות...

בכל מקרה, אני כבר מזמן הבנתי... בכל פורום תמיכה שתיכנס אליו, אנשים לרוב ידברו על בעיות שיש להם עם המכשיר ולא סתם ישבו ויהללו כמה הוא טוב.. זו תופעה שיש עם כל הנגנים בשוק בכל האתרים... כמו ה RIO CABRON שלי... אתה נכנס לפורום קהילה שלו ואתה רואה תלונות מפה ועד הודעה חדשה... בפועל, אני קניתי אחד, עוד בארה"ב, ועד היום הוא עובד לי פיקס UP TO THE SPECS, בלי בעיות... ככה שהכל תלוי בנקודת מבט.....

ואם תשים לב פה למשל בפורום, עוד לא ראיתי שמישהו קנה אחד מהנגנים המובילים שמוזכרים פה תמיד, ואומר שהקניה היתה גרועה.. תסיק מסקנות, ואל תיתן לתקליטים שבורים לשבש לך את הנקודת מבט שלך...

מה קשור Fanboy? דווקא אני מכל האנשים? :nixweiss: בסה"כ ציינתי עובדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שאלתי מה קשור.. אבל עדיין...

וד"א זה טבעי שאם קנית נגן (לאחר בדיקה מקיפה וכו'), אתה תמליץ עליו לאחרים (כמו שאני עשיתי עם ה RIO CARBON), אבל יש הבדל בין לחזור על אותה מנטרה, לבין לציין גם יתרונות של נגנים אחרים וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו דעתי האישית...

וכל מה שאני אומר מבוסס מתוך ביקורות והשוואות ברשת או מתוך מידע עדכני ואמיתי.

אין לי כוח להכנס לזה אפיו כי עשיתי את זה במשך 9 עמודים בדיון על האייפוד...

בוא נחזור לנושא ההתחלתי של הדיון במקום לדון על דברים משלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...