מחפש עזרה בקשר למחשב שקניתי - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש עזרה בקשר למחשב שקניתי

Wolf-Net

Recommended Posts

שלום לכולם , זוכרים אותי :) רציתי להגיד שסוף סוף קניתי מחשב,

ורציתי שתגידו לי מה דעתכם :saint: אבל בנחמדות.

פירוט המחשב:

מעבד: P4 1.8GHZ 512KB CACHE

לוח אם: 8ITXE (478) RAMBUS

זיכרון: RAMBUS RDRAM 128MB x 2

דרייבר: MAXTOR 40GB 7200 (ATA 133)

כרטיס מסך: 2 MX400 64MB + TV

מארז: מפואר P4 (400W)

האתר של הלוח אם: GA-8ITXE

קניתי מספר דברים נוספים כי בסוף קניתי מחשב עם מסך ועם כל התוספות שצריך (סידי,מודם,עכבר, וכולי...)

רציתי לדעת בנוסף לדעת מה הכי טוב לעשות בקשר OC ואיך לשפר את המחשב שיעבוד בביצועים יותר גבוהים (שאני ממש לא מבין בנושאים אלה).

אני יודע שהלוח לא משהו ,ואין הרבה ביקרות\המלצות,

אבל בחנות אמרו והמליצו לי לקחת אותו ואמרו לי שאף אחד לא התלונן עליו אז אמרתי למה לא.

*אחרי שהקנתי את התוכנות שלי והמשחקים המחשב עובד מצויין מאוד מאוד לא עשה לי בעיות בשום דבר, יש לי רק בעיה עם ME כנראה התקנתי משהו לא טוב ונתקע לפעמים ה- EXPLORER כי בהתחלה הוא עבד מצויין.

המשחקים עובדים מעולה מאוד ביותר האיכות לא יואמן פשוט והסרטים פשוט עולם שונה האיכות לא יואמן המחשב פשוט רץ.

שפתחתי לראשונה את המארז ראיתי את הלוח אם ופשוט נדהמתי המעבד הגיע עם מאוור רציני ביותר ולוחית פשוט אחלה של דבר המחשב המחשב נראה פיצוץ ביותר ורץ לי במהירות.

אז כמו שרשמתי בהתחלה תנו לי דעתכם על המחשב שלי זה נורא חשוב לי , ועוד בנוסף איך לשפר את המחשב שיתן אפילו ביצועים גבוהים יותר. קבלתי עם הלוח אם דיסק ותוכנות של כל מיני דברים והיה תוכנה שרשום להתקין שקוראים לה EasyTune III והיא בעצם מגידלה את ה

CLOCK (MHZ) המהירות המומלץ שם רשום 1808.0MHZ ויש אפשרות להגדיל אותו אבל לא בהרבה מידי כי אחר כך המחשב קורס. מה לדעתכם כדי לעשות? ???

סליחה שרשמתי את הבלה הבלה הבלה... שלי :) אבל חשוב לי לדעת תגובות והמלצות מחברי האתר וחברי האיטרנט.

וסלחו לי על השיגאות הכתיב שלי בתודה רבה רבה זאביק. :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...