• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

ran19

עזרה! כמה דולר $ שווה בשקלים ?

6 תגובות בדיון זה

רציתי לדעת כמה דולר שווה בשקלים ?

כיאלוו כמה זה 2$ = ?

אני חושב שדולר זה 5 שקל זה נכון ?

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

דולר שווה בערך 4.5 שקל, כלומר 2$=9 ש"ח (בערך)

אם אתה רוצה מידע על הנקודה, הייתי בודק באתרי חדשות וכלכלה

(ולא בפורום ... אוף שאלות מטומטמות שואלים כאן, אתם טורחים לחפש באינטרנט לפני שאתם באים לכאן?!?!)

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אוף שאלות מטומטמות שואלים כאן, אתם טורחים לחפש באינטרנט לפני שאתם באים לכאן?!?!)

חחח.... פשוט לא ידעתי !!! עכשיו אני יודע!! תודה .

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

אפילו יותר פשוט - כל יום, שעה 20:00, ערוץ 2, חדשות.

אלוהים ישמור.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים
אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• אתה תמיד יכול לנסות עם מה שתקנה קודם כל, בכל מקרה ראיתי שיש את הלוג'יטק g230 באיביי במחיר זול מאוד כרגע,  מגיע עם מיקרופון מובנה והכל וחוסך התעסקות. הן נראות גם מאוד נוחות.    חפש ת'רד במדור שנקרא "אוזניות גיימינג לילד בן עשר" יש שם קישור למכירה באיביי,  אולי זה רלוונטי עדיין,  אני פשוט כבר לא ליד המחשב.     
    • תודה רבה על העזרה! מאוד מעריך את זה. נראה שאלך על הסוני, אבל אבדוק גם לגבי הM40X ועניין הפדים. יכול להיות שאחליט לצאת מגדרי ולקנות עוד אוזנייה, תוכל להמליץ לי על אחת שאתה חושב שתתאים יותר לגיימינג? (כמו שאמרת, מינימום באס, יותר טרבל) שוב תודה!
    • תראה, זו לא הייתה ההמלצה הראשונה שלי וסביר שגם לא השניה למוזיקה קלאסית למשל, זו אוזניה כיפית מאוד, עם באס מודגש יותר כיאה להרבה מהדגמים של סוני, אבל זה לא באס זול ומרוח, מנגד גם לא הייתי קורא לו הדוק או מהיר, זה באס רך שמשתלב יפה עם שאר התדרים, זו אוזניה של להישען אחורה לעצום עיניים ולהנות מהמוזיקה. קשה לתאר סאונד במילים.   ראפ\היפ הופ\פופ\דאבסטאפ\אלקטרוני, היא תעשה מצויין. קלאסית\ ווקאלי אופרה וכ' לא כ"כ. יתרון נוסף שזו אוזניה סלחנית למדי שנשמעת מעולה גם עם קבצים באיכות סבירה, וגם ישירות מיו-טיוב. כמו שציינתי היא גם לא דורשת שום צורך בהגברה יעודית.    לגבי גיימינג, באופן כללי בסדר גמור, לגיימינג FPS תחרותי ברשת בשביל לשמוע כל צעד וצעד של האוייב, פחות, אבל בשביל זה צריך אוזניה עם חתימת סאונד בערך הפוכה ממה שזו נותנת, משמע  מינימום באס, ויותר טרבל. לא בטוח שזה יתאים לך מבחינת הסאונד שאתה מחפש לטובת מוזיקה.   לגבי המחירים אין לי מושג, חפש דילים בחנויות שם, או אם המחיר באמאזון US דומה בערך למחיר של ה-UK או לפחות יוצא זול יותר מהמחיר כולל מיסים ומשלוח ארצה, תשקול הזמנה של האזניות מאמאזון US למקום שאתה שוהה בו באותו הזמן.   לא שמעתי את ה-HD280 באופן אישי, רק בסאונד דמו ולא ממש התלהבתי למרות שאפשר לקבל רק מושג כללי על הסאונד ולא יותר. העובדות הן שהדגם הזה של הסוני ממוקם בסולם הדגמים יותר גבוה מהסנהייזר שזה דגם די בסיסי שלהם. אם כי לסנהייזר יש מאה דגמים בערך ולסוני הרבה פחות. לגבי הנוחות אני משוכנע שהסוני נוחות יותר, ושאיכות החומרים טובה יותר, זו אוזניה שגם נראת הרבה יותר טוב ואלגנטית ואפשר ממש לצאת איתה החוצה בלי להתבייש. פיצ'ר נוסף שלי אישית חשוב זה שיש לה כבל נשלף.   אני מניח שה-HD280 נוטה לכיוון של סאונד פחות מרגש וכיפי אבל יותר נייטרלי. עניין של טעם בגדול. לגבי איכות האוזניה באופן כללי לדעתי הסוני תיקח, זו אוזניה גם יקרה יותר כמו שאתה רואה.   אופציה נוספת ואולי לא פחות טובה בתקציב זו האודיו טכניקה M40X שרבים אומרים שהיא טובה מה-M50X היקרה יותר עם סאונד פחות מעייף ויותר מהנה. לא שמעתי אותה אישית אבל היא מתוארת כאוזניה עם במה רחבה, פירוט והפרדה מעולים, באס איכותי וטרבל נקי. אאל"ט היא גם מעולה לגיימינג לפי הביקורות.    מה שכן כמו כל סדרת ה-MXX הנוחות לא בשמיים, אבל החלפת הפדים זה סיפור פשוט וניתן בכמה עשרות שקלים לשדרג את הנוחות מהותית.    ה-40X נמכרת במחיר סביר בארץ, ואני די משוכנע שניתן לשמוע אותן באחת החנויות המתמחות בתחום. תבדוק.
    • אז מה.. מתפרעים? נו טוב... יאללה.   מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל מעבד:
      Intel i7-6700K 4.0Ghz(4.2Ghz Turbo) Skylake LGA1151 Tray
      כמות: 1 - מחיר: ₪1633 קירור למעבד:
      Arctic Cooling Freezer i30 CO
      כמות: 1 - מחיר: ₪209 לוח אם:
      Gigabyte GA-Z170X-Gaming 3 for 1151
      כמות: 1 - מחיר: ₪713 מארז:
      Seasonic P-660 660W Platinum + Fractal Design Define R5 Black - בקניית מחשב חדש בלבד
      כמות: 1 - מחיר: ₪1032 זיכרון:
      בקניית מחשב חדש בלבד - DDR4 16G 2133Mhz Hynix
      כמות: 2 - מחיר: ₪338 כרטיס מסך:
      Palit GeForce GTX 1070 Dual 8GB GDDR5 VR Ready - בקניית מחשב חדש בלבד
      כמות: 1 - מחיר: ₪1889 קשיח למחשב שולחני:
      Seagate Barracuda 7200.14 2TB SATA3
      כמות: 1 - מחיר: ₪351 קשיח למחשב שולחני:
      בקניית מחשב חדש בלבד- Samsung SSD EVO 850 250GB!
      כמות: 1 - מחיר: ₪460 כונן אופטי:
      DVDRW ASUS x24 M-Disc Support
      כמות: 1 - מחיר: ₪89 תוכנות:
      Windows 10 Home 64 Bit Hebrew
      כמות: 1 - מחיר: ₪384 הרכבה:
      הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה
      כמות: 1 - מחיר: ₪0 סה"כ: ₪7436

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.
      תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה
      מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 7288 ₪  מתחייבים למחיר משתלם ביותר עבור מפרט זהה.
      http://www.tms.co.il/preview/spec/ec96ltnb   וכן - אני יודע שלא מתוכנן OC, אבל TMS (לפחות לפי מה שאני זוכר) נותנת אופציה שהיא תבצע את הOC - כך שבסופו של דבר תקבל מעבד חזק יותר. יש בו הרבה מקומות שאפשר לחסוך, אבל זה הכי הגיוני שהצלחתי להוציא בסכום שכזה.   בנוסף - מישהו יודע למה חלה עליה חדה במחירים של הGTX1070? כללתי רק GTX1070 אחד, כי 2 כרגע נראים לי מיותרים. אם אתה בכל זאת רוצה שיפור, אולי GTX1080 זה הכיוון שלך (למרות שהיחס עלות תועלת שלו לא בשמיים) http://www.tms.co.il/product/16410 זה תוספת של 1200 ש"ח. בערך 8600 אם אתה כולל GTX1080 בעסקת חבילה.