אוזניות יקרות ומאכזבות! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אוזניות יקרות ומאכזבות!

tibia

Recommended Posts

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מצטער, מה עם m-audio? מה עם הרקולס? לא חסר חברות שמייצרות.

חוץ מזה, הALC855 שמשולבים היום ברוב הלוחות טובים ל90 אחוז מהמשתמשים, ואני מוכן להתערב שבמבחן עיוור בקושי תצליח להבחין בהבדל.

מה שחסר לו זה הגברה אמיתית לאוזניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

א. כמו שאמרת זה לא מתאים ל10 אחוז ואל תשכח איזה אחוז בארץ קונה כאלה?

ב.אני אישית מבדיל אמנם עם 280 אבל עדיין

ג. ההגברה הרצינית היחידה שאני ראיתי עד עכשיו עולה על המחיר של האוזניות(60$) אתה מוזמן להפריך אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את הזוג הזה, ולמען האמת אני לא יודע על מה אתה מתלונן. אמנם לא חיברתי אותם ישירות לכרטיס קול אלא לרסיבר (יש לי רסיבר של מרנץ שמחובר דיגיטלית לסאונדסטורם כך שהוא עושה את ההגברה), אבל הן נשמעות סביר. הסיבה היחידה שהחלפתי את האוזניות ב HD212 Pro היא שהכלבה שלי אכלה את האוזניות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

א. כמו שאמרת זה לא מתאים ל10 אחוז ואל תשכח איזה אחוז בארץ קונה כאלה?

ב.אני אישית מבדיל אמנם עם 280 אבל עדיין

ג. ההגברה הרצינית היחידה שאני ראיתי עד עכשיו עולה על המחיר של האוזניות(60$) אתה מוזמן להפריך אותי

לא חייבים מגבר ייעודי, לחבר את האוזניות ליציאה של רסיבר או מגבר סטריאו ופתאום הכל נשמע אחרת מכרטיס קול שבקושי מוציא 15mw.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

צודק באמת האוזניות לא שוות מגבר ייעודי

היה לי את הזוג הזה, ולמען האמת אני לא יודע על מה אתה מתלונן. אמנם לא חיברתי אותם ישירות לכרטיס קול אלא לרסיבר (יש לי רסיבר של מרנץ שמחובר דיגיטלית לסאונדסטורם כך שהוא עושה את ההגברה), אבל הן נשמעות סביר. הסיבה היחידה שהחלפתי את האוזניות ב HD212 Pro היא שהכלבה שלי אכלה את האוזניות :nixweiss:

למה לי הכלב לא אוכל כלום לכולם פה החיות אוכלות את הדברים רק אני עם הבן דוד שלי שזורק מגבר על הרצפה והורס אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה חרא זה 5.1 תחשוב איזה חיה שומעים ? ויש לי סוני וויונקו די טובות

א)מה טוב לשמוע ב5.1 היא בסטיראו

ב)ה5.1 שם חרא

ג)האיכות של הזלמן שווה לתחת בכל הפרמטרים(שירים\משחקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...