זכרון חדש... - כנסו צריך את עזרתכם :) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זכרון חדש... - כנסו צריך את עזרתכם :)

Rhx

Recommended Posts

שמע, 50*5 = 250 שקל אני מעריך ללא משלוח, לא עדיף להוסיף סטיק של ADATA?

תן לי את הסוג שלו מ .com אבל תן לי משהו טוב .. אגב נראה לי יש לי גרסאה חלשה יותר של A-DATA

A-DATA 512MB DDR400 /VT ובדקתי ואין שם את הסטיק הזה ... אז אני אקנה סטיק אחד של 512 .. ואני אחפש עוד משהו ב50 דולר

נראה אם יש משהו שווה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התכוונתי נגיד מ KSP

לא נראה לי שיש מצב... דודה לי נתנה לי 100 דולר שהיא תקנה שם ותשלח לי לארץ .. פה יש לי 400 שקל אני קונה מארז וספק שיחזיקו לי את ה 6600GT

וגם שם יותר זול אז למה לא לקנות ? גם ככה היא קונה גם לאח שלי אז היא תשלח הכל פעם אחת ...

ואם אפשר אתה יכול להמליץ לי על זכרון טוב מ www.newegg.com ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בארץ (תנחשו איפה) 512X2 DDR400 ב 480 שקל שזה +- 100DOLAR ואני אומר לך שוב זיכרון וולאו זה זיכרון סתנדרטי אשר מיועד לשימוש רגיל לא למישחקים ולא ל OC אל תבהל כשאני אומר לך לא למישחקים כי כל הזיכרונות הוולאו צריצים מישחקים אותו דבר עכשיו את ה אתה מקבל עם תיזמונים של 2.5CL + 100% הצלחה לירידה יציבה ל2CL

ו עבודה ב T1 וגם OC חביב של לא פחות נ 220.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי בארץ (תנחשו איפה) 512X2 DDR400 ב 480 שקל שזה +- 100DOLAR ואני אומר לך שוב זיכרון וולאו זה זיכרון סתנדרטי אשר מיועד לשימוש רגיל לא למישחקים ולא ל OC אל תבהל כשאני אומר לך לא למישחקים כי כל הזיכרונות הוולאו צריצים מישחקים אותו דבר עכשיו את ה אתה מקבל עם תיזמונים של 2.5CL + 100% הצלחה לירידה יציבה ל2CL

ו עבודה ב T1 וגם OC חביב של לא פחות נ 220.

אי אפשר לקנות את זה בחו"ל ? תן לי את הדגם ספיציפית של A-DATA מ .. כי אין לי מצב לקנות פה :C וקנית ב KSP ? ...

אני קניתי משם את ה A-DATA 512 DDR400 /VT שלי :<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע את הדגם הספציפי אותו גדם כמו של KSP פתח את המארז וסתכל על המדבקה.

תגיד אולי אני אקנה את זה וזהו ?

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16820227037

זה לא כלכך משנה אם זה מאותה חברה אמרו לי זה יעבוד אותו דבר... לא רוצה להסתבך יותר מידי עם זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...