חבריי הגיימרים המלך הוא ערום -אין הבדל משמעותי בשידרוג למעבד חדש -מצורפת ההוכחה - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבריי הגיימרים המלך הוא ערום -אין הבדל משמעותי בשידרוג למעבד חדש -מצורפת ההוכחה

asta

Recommended Posts

ליאור

אני ממש לא מבין מה פה לא ברור.

כול מה שאני אומר זה , שאנשים שכבר יש להם ( ואני חוזר ואומר , אנשים שכבר יש ברשותם ) מערכות מבוססות xp 2500 + ומעלה וגם כרטיסי מסך חזקים בתצורת agp כמו 6800gt

לא ירוויחו דבר , משידרוג שהוא כרגע יקר ומיותר לחומרה שתומכת ב- 64bit.

המיספרים של ה-fps מדברים בעד עצמם.

מובן מאליו שהיום זאת לא המערכת האידיאלית , ואם היתי קונה עכשיו מחשב חדש הייתי הולך לפחות על לוח 939 + מעבד 64bit 3000

אבל אם ניקח בחשבון את העובדה הבסיסית , שמצד אחד חומרת המחשבים מאופיינת בכך שמחירה יורדים בתלילות עם הזמן

ומצד שני , שאין היום שום ישומים שתומכים באמת ב-64 bit , אז המסקנה היא :

שזה פשוט טימטום לשדרג מערכת שעושה את אותה עבודה בצורה מצויינת , ומי שעושה זאת הוא סתם fanboy טמבל עם כסף מיותר שקונה בגלל ה-hype והצורך להיראות אופנתי ומיתקדם ולא בגלל צורך ממשי (מאותה סיבה שאנשים קונים חולצה עם שם מותג מסויים ב-200 שח בקניון , כאשר את אותה חולצה ומאותו יצרן סיני , אבל בלי שם המותג ,ניתן לקנות ב-20 שח בשוק).

בנוסף לכך המעבר ל-pci-e לא נותן שום שיפור בביצועים בדור הנוכחי של כרטיסי המסך (למעשה אפילו יכולת מהירות העברת הנתונים של ערוץ ה-agp x8 לא מנוצלת במלואה על-ידי הכרטיסים הגרפיים הקיימים .

ואילו ה- זה הגימיק הכי גדול שהתעשייה המציאה בשנים האחרונות כדי לשכנע אנשים להוציא עוד כסף מכיסם.

עדיף בהרבה לקנות כרטיס מסך חזק , לחכות שיעברו 2-3 דורות של ורק אז להחליף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קצת קשה (מאוד)

להבין משהו מההודעות שלך

אני הבנתי בכלל שאתה טוען שאין סיבה לקחת שום מעבד מעבר ל A- 2500 וכרטיס 6800GT ב AGP היום

וחוצמזה שה 64Bit זה לא השטיק החשוב במעבדי ה A64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב, אני השקעתי מאמץ וקראתי את ההודעות שלך (והיה סיוט אם יורשה לי).

אני מסכים איתך שאם יש לך 3100 ו6800GT אין לך סיבה לשדרג לאטלון 3000, אבל זה לא אומר שאטלון 3000 לא יתן לך שיפור!

אתה הסתכלת בבנאנץ מסויים שהראה שאם המעבד שלך זה 70 ועם אטלון זה 90 (משהו כזה לא?).

אני מבין שההבדל לא מורגש, אבל ההבדל בין 10 ל30 מורגש (30 זה משחק בכיף ו10 זה סיוט).

שלא נדבר על זמני תעינה וכו..

אז אולי לא כלכך משתלם לך כרגע במשחקים הקיימים להחליף מעבד, אבל בטח בעתיד הקרוב תצתרך להחליף מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליאור

אני ממש לא מבין מה פה לא ברור.

כול מה שאני אומר זה , שאנשים שכבר יש להם ( ואני חוזר ואומר , אנשים שכבר יש ברשותם ) מערכות מבוססות xp 2500 + ומעלה וגם כרטיסי מסך חזקים בתצורת agp כמו 6800gt

לא ירוויחו דבר , משידרוג שהוא כרגע יקר ומיותר לחומרה שתומכת ב- 64bit.

המיספרים של ה-fps מדברים בעד עצמם.

מובן מאליו שהיום זאת לא המערכת האידיאלית , ואם היתי קונה עכשיו מחשב חדש הייתי הולך לפחות על לוח 939 + מעבד 64bit 3000

אבל אם ניקח בחשבון את העובדה הבסיסית , שמצד אחד חומרת המחשבים מאופיינת בכך שמחירה יורדים בתלילות עם הזמן

ומצד שני , שאין היום שום ישומים שתומכים באמת ב-64 bit , אז המסקנה היא :

שזה פשוט טימטום לשדרג מערכת שעושה את אותה עבודה בצורה מצויינת , ומי שעושה זאת הוא סתם fanboy טמבל עם כסף מיותר שקונה בגלל ה-hype והצורך להיראות אופנתי ומיתקדם ולא בגלל צורך ממשי (מאותה סיבה שאנשים קונים חולצה עם שם מותג מסויים ב-200 שח בקניון , כאשר את אותה חולצה ומאותו יצרן סיני , אבל בלי שם המותג ,ניתן לקנות ב-20 שח בשוק).

בנוסף לכך המעבר ל-pci-e לא נותן שום שיפור בביצועים בדור הנוכחי של כרטיסי המסך (למעשה אפילו יכולת מהירות העברת הנתונים של ערוץ ה-agp x8 לא מנוצלת במלואה על-ידי הכרטיסים הגרפיים הקיימים .

ואילו ה- זה הגימיק הכי גדול שהתעשייה המציאה בשנים האחרונות כדי לשכנע אנשים להוציא עוד כסף מכיסם.

עדיף בהרבה לקנות כרטיס מסך חזק , לחכות שיעברו 2-3 דורות של ורק אז להחליף .

טוב נו, זה בסדר, זה ידוע, ותן לי לזרוק לך עצם.. למרות כל מה שאמרת, ולמרות שזה נכון, אנשים עדיין עושים את זה, אבל לא בגלל שהם FANBOY/HYPE/LAMERS/NOOBIES או מה לא....

א) דבר ראשון על מערכות כאלו כיום אפשר עדיין למכור ברווח די נאה מאשר בעוד שנה...

ב) אם מחשב זה תחביב שלך (ויש פה לא מעט כאלו), כנראה שאתה תשקיע בו יותר כסף בשדרוגים, גם כשזה לא בהכרח יתן לך שיפור באחוזים כמו לעשות משהו אחר, ככה זה בתחביבים...

ג) אם אתה רוצה שאנשים יתיחסו ברצינות לדיונים שלך ויקראו אותם (זה שאתה מפנה ללינקים, אף אחד לא מספיק להגיע לזה), אז תשקיע לא רק בתוכן, אלה גם במראה של הדברים שאתה כותב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אולי אפשר לנעול את הדיון הזה?

לא נמאס להתווכח על "לא שווה לקנות פרארי כשלנהוג בסקודה יביא אותך לאותו מקום"?   :kopfpatsch:

עריכה:

בקשר למספר התמונות בשניה שהעין רואה.

יש הבדל בין מהירות התפיסה של מרכז הראיה והראיה ההיקפית. בנקודה שמתמקדים בה, העין רואה "לאט" אבל עם הרבה פרטים. מסביב למרכז העין מסוגלת לקלוט תנועות מהירות יותר.

רצוי שמשחק יעבוד עם מעל 30 פריימים לשניה, כי בזמן עומס מספר הפריימים עלול לרדת אל מתחת ל-30.

כשמשחקים ב-50 פריימים לעומת 100, מרגישים הבדל. אולי לא בעין, אבל המשחק מגיב טיפה אחרת. מרגישים שהשליטה ב-50 פריימים היא מעט מגושמת יותר, למרות שצופה מהצד לא יראה הבדל.

כשרואים יותר מ-25 בשניה, לא רואים מטושטש - רואים יותר טוב!

להזיז את היד מהר זה לא שמתחלפות, זו תנועה מהירה! ברור שזה יהיה מטושטש...

בקיצור,

אולי זה לא משתלם למשתמש הממוצע להשקיע בטופ, אבל לפעמים דברים שלא משתלם לקנות הם הדברים הכי טובים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אפשר לנעול את הדיון הזה?

לא נמאס להתווכח על "לא שווה לקנות פרארי כשלנהוג בסקודה יביא אותך לאותו מקום"? :kopfpatsch:

ועל זה נאמר

:kopfpatsch:

10 ימים הת'רד הזה שוקע לו ופתאום אתה עם ההודעה התמוהה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...