עזרה עם קניית מסך LCD - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם קניית מסך LCD

Alduin

Recommended Posts

כזכור אולי לחלק מחברי הפורום לפני הרבה זמן ביקשתי עזרה עם מסך LCD ולבסוף ירדתי מהעניין (בעיות עם ייבוא הVP171-2...), היום הוחלט כבר שהגיע הזמן לרכוש מסך LCD במקום הCRT שיש לי כרגע. מאחר והרבה זמן אני לא ממש מתעמק בנושא (רק בכלליות על המסכים החדשים) אני זקוק לעזרה שלכם לבחור מסך.

ההתלבטות שלי כרגע היא בין ה1780Q של לVX724 של Viewsonic (אגב עשיתי חיפוש ולא מצאתי השוואה בין השתיים) שלמיטב הבנתי הטובים בשוק כרגע. המסך ישמש למשחקים, וכו.. חשוב לי שיהיה למסך Pivot וחופש תנועה עם המסך (הגבהה וכו..), אז חשוב לי גם לדעת אם שווה לוותר על זה בשביל הVX724.

כמו כן אני גם אשמח לשמוע דעות על ה M1700 של EIZO:

http://www.eizo.com/products/lcd/m1700/spec.asp

כמובן שאשמח גם לקבל המלצות על מסכים אחרים.

תודה חבר'ה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון מה התקציב שלך?

לפי המסכים שהבאת אני מאמין משהו בסביבות ה2000 +/-

בתקציב הזה אני חושב שהלVX724 תהיה אחלה בחירה, אבל אם חשוב לך הPIVOT לך ה710T שלדעתי טוב יותר מה1780Q.

בקשר לEIZO, אין ספק שיש לו את נתונים הכי טובים, לא בטוח שהוא יצדיק את המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקציב שלי באזור ה2500שח.

אני חייב לציין שדווקא נמשכתי הכי ל1780Q יש בו כל מה שאני צריך (חוץ מבהירות שנראית לי נמוכה) וגם יצא לי לראות אותו. תמונות חדות בלי מריחות, עיצוב מדהים והרבה אפשרויות כיוון. לפי מה אתה חושב שה710T עדיף? ראית את שניהם? אם כבר לא עדיף ה730B?

הבעיה שלי עם הVX724 זה שנראה שה4MS עושה סתם רעש והביקורות לא כל כך שיבחו את המסך ובנוסף לזה אין לו כמעט שום אפשרויות כיוון.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על שני מסכים?

בכל מסכי ה LCD היום הרוזולוציה כמעט זהה. ובמשך הזמן הרוזולוציה עדיין לא גדלה במסכים החדשים.

אם תשתמש בשני מסכי LCD זולים ומצוינים של 15 אינץ אתה תגיע לשטח מסך גדול הרבה הרבה יותר.

אם תתפשר ותקנה מסכים קצת פחות טובים (ויש כאלה מעולים ב1200 שקלים למשל) תוכל ליצור מסך אחד ממש טוב.

אני יודע שבפעם הבאה שאני קונה מסך LCD אני קונה שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתרחק מסמסונג והפיקסלים השרופים שלהם

אני גם לא משהו מעוניין בסמסונג

חשבתי על שני מסכים?

ואני אוותר על שני מסכים...

נראה לי כרגע שאני הולך על 1780Q, מחר אני מזמין, אז אם למשהו יש משהו להוסיף.........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לפיקסלים שרופים אין בעיה כי כול חנות באינטרנט אתה יכול להחזיר טוב 14 יום כך אין בעיה דבר שני עם אחרי שקיבלתה מסך אם פיקסלים שוריפ אתה קצת צועק על בעל החנות הם יתנו לך מסך ללא פיקסלים שרופים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מתרחק מסמסונג והפיקסלים השרופים שלהם

אה נכון!

שכחתי שהבעיה של הפיקסלים השרופים היא רק אצל :)

לא

נראה לי כרגע שאני הולך על 1780Q, מחר אני מזמין, אז אם למשהו יש משהו להוסיף.........

שמע, אם אתה נעול על המסך הזה אז אני לא רואה תועלת לדיון הזה...

אם אתה באמת מוכן לשמור על ראש פתוח, תעבור על הת'ארדים האחרונים עליהם, ותראה שהתגובות אומרות ב90% מהמקרים שה710T עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...