התייעצות אחרונה איתכם לפני קניית המארז. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות אחרונה איתכם לפני קניית המארז.

Rhx

Recommended Posts

שלום,רציתי לקנות ספק חדש ואז עברתי לרעיון של מארז חדש גם למרות שיש לי מארז לא רע בכלל אבל לא יזיק לקנות חדש,אני יכול לקנות ב400 שקל מארז

עם ספק נורמלי של HEC חשבתי לכיוון ה CI-6919 עכשיו הוא טוב הוא גדול ויש לו מארז איכותי של 400W ב KSP,אני קונה רק מ KSP כי זה הסניף היחיד שיש

לי בעיר אבל מצד שני יש גם את הCI-6A19 300W שעולה פחות ממנו עכשיו הסיבה שאני קונה ספק עם מארז שאני רוצה לחבר את הכרטיס מסך החדש שלי אבל

הוא נשרף כבר פעם אחת לפני שבועיים אז החזירו לי אותו חדש אני לא לוקח סיכונים עם ספקים ג'נריים רציתי לדעת מה אתם אומרים.. (אגב בהתחלה חשבתי על מעוצבים בכיוון הרדימקס אבל יש להם ספקים ג'נרים אז ירדתי מהרעיון)תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם יהיו בסדר גמור

השאלה אם אתה צריך את הגודל העודף של ה 6919 או שאתה מעדיף את המראה הפחות סרברי (מהמילה Server) של ה 6A19?

אני לא ראיתי אותו במציאות אז אני לא יכול כלכך להגיד לך ... יש לי שולחן עבודה למחשב נורמלי אממ אני חושב שיכנס אבל השאלה אם כל הגודל

הזה שווה משהו ? איורור יותר טוב (אנערף..) והאם הוא בא עם שתי מאוררים 120 ? או רק אחד כמו בשל ה 300W..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם זהים בגדול חוץ מהגובהה ה6919 יותר גבוה ולפי דעתי יותר יפה

הוא בא עם 120MM אחד (תבדוק בחנות אולי שינו את זה).. :smile1:

ועדיף תהשקעה הזאת של ה70-100 שקל בשביל הספק,הגודל (לא ממש משמעותי) והיופי שיקולים שלך

אני הייתי הולך עליו (6919) החלטה שלך תהנה :smile1: ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל המפרט שלו הספק זה לא שיקול בעניין. לפחות לא ההספק

תמיד המארז הגדול יהיה יותר מאוורר מהסיבה שיותר קל לחמם מקום סגור יותר קטן מאשר יותר גדול

אבל זה לא עקרוני זה הבדל של מעט מאוד ברמות שאנחנו מדברים עליהם

לפי דעתי השיקול היחיד שלך צריך להיות המראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל המפרט שלו הספק זה לא שיקול בעניין. לפחות לא ההספק

תמיד המארז הגדול יהיה יותר מאוורר מהסיבה שיותר קל לחמם מקום סגור יותר קטן מאשר יותר גדול

אבל זה לא עקרוני זה הבדל של מעט מאוד ברמות שאנחנו מדברים עליהם

לפי דעתי השיקול היחיד שלך צריך להיות המראה

למה אתה מתכוון שאתה אומר "המראה" ? תסביר קצת את עצמך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה שאתה צריך ההבדל היחיד שאתה צריך לשקול בין המארזים זה ההבדל איך שהם נראים

אוקיי אז לא הבנתי אתה מציע לי ללכת על משהו יותר יפה? ולא ללכת על ה HEC COMPUCASE למה אני סגור עליהם ואני רוצה גם ספק יותר חזק....

ה 400W של compucase hec 6919 יחזיק לי אני מאמין וגם המארז מובנה אותו דבר כמו הזה של ה 300W רק יותר גבוהה.. אגב תיתן לי לינק למוצרים

שאתה אומר איך שהם נראים .... אתה מתכוון שהדבר שאני צריך לשקול בין המארזים זה המראה ? ולא האיכות לא ממש הבנתי אותך . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא אמר זה שכולם אותו דבר+- השיקול שלך צריך להיות היופי

איזה מארז אהבת יותר מבחינה חיצוניות הבנתתת!! :smile1: ;D

[/quote

את הרדימקס :) אבל עדייין אין איתו ספק איכותי אז אני נאלץ להתפשר על ה6919 או השני של ה 300W ב350 ש"ח ;[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XTPE

לא הבנת אותי

מה שאני אומר זה שבשביל המערכת שלך זה לא משנה אם תבחר Compucase 6919 / 6A19

אני אומר שמבחינתך מה שצריך להכריע בין שניהם זה המראה והגודל

אז 6919 לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את ה 6A19, הקטן, במחשב החדש, ואני חייב לציין שהכל ממש דחוס בפנים ונראה לי שזה מקשה קצת על זרימת האוויר..

איזה מחשב יש לך אם אפשר לשאול ?

אז ככל הנראה אני ילך על הגדול יותר.. אין לי שום סיבה ללכת על הקטן אה ועוד דבר איך הספק ב6A19 טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...