חייל ירה והרג 3 אנשים באוטובוס - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חייל ירה והרג 3 אנשים באוטובוס

infer73

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

udicool, מה אתה מפגר?

אתה באמת מצפה מההמון שלא ירצה נקמה ברוצח?

ואומנם כמה שוטרים נפגעו,אבל קל מאוד, ואל תגיד לי שבהפגנות הימין לא נפגעים שוטרים (יותר שוטרים, ובמצב יותר חמור)

אז תיזהר קצת למי אתה קורא ברברים עלובים ורוצחים, שכן הם ישבו באוטובוס בדרך הביתה,

זה לא שהם היו חבורת חמאסניקים והוא מנע פיגוע, הוא סתם ירה בהם לכיף שלו,ולמה? כי הוא דפוק בשכל

בדיוק כמו כל שאר תנועת כ"ח

לא כל הערבים רוצים לרצוח את כל היהודים, ובטח אפילו לא רובם

לא צריך להתייחס לקומץ קיצוני מפגר כאל הרוב המכריע ולכן צריך לפעול באופן נקודתי נגד המחבלים ומשלחיהם

ואתה יודע למה?

כי אם אתה הורג בלי הבחנה, אתה גרוע בדיוק כמו כל המחבלים האלה

אתה יודע מה? אולי השמאל הקיצוני "עושה שפטים בתקשורת ביהודים המסכנים" (כן, כל היהודים המסכנים שלקחו M16 ואת החוק לידים שלהם... חסרי ישע מסכנים...)

אבל זה עדיף מהימין הקיצוני שעושה את אותו הדבר בערבים (אזרחי המדינה להזכירך) חפים מפשע, בדרכם הביתה באוטובוס,

אבל לא בתקשורת או דרך הכפשה, אלא דרך הקנה של M16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אירוע קשה בהחלט,

אבל אל לנו לשכוח שהם ממש לא רוצים אותנו כאן והם ימצאו כל תירוץ כדי להעיף אותנו מכל ממקום בארץ

ואל לנו לשכוח שההמון אינו שופט במדינת חוק ורק המשטרה והשופטים רשאים לגזור את דינו של הרוצח.

אבל כאמור, לערבים מותר להרוג והם ימשיכו להרוג בלי לשפוט. לא אותנו ולא החפים מפשע שלנו.

כל מה שהם רוצים, וכל אחד במדינה המחורבנת הזאת הוא לחיות בשקט, בבית שלו, בקהילה הקטנה שלו. כשאתה נכנס לחצר האחורית של מישהו, כמו במקרה של מלחמת ששת הימים ומשתלט על כל הבית, אל תצפה שהוא ישתף פעולה ויאהב את הפולשים.

אבל יודע מה, זה כבר סיפור אחר וויכוח אחר.

מה שכן, אני לא יכול לשפוט אם ההמון הערבי עשה נכון כשפרץ לאוטובוס והרג את המחבל, אבל אני רואה את הצעד הזה כהגיוני מאוד אפילו אם הוא ברברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תגיד על זה שאני הולך בכפרים ערבים, ועדיין לא נפגעתי?

הרי הם טפילים צמאי דם שתוקעים סכין בגב האומה, לא?

עזוב, אין טעים.

צריך להבין שיש הרבה אנשים שנוהגים להכליל עם שלם בגלל מעשה של קומץ ולא מוכנים להסתכל מבעד לסטריאוטיפ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב, אין טעים.

צריך להבין שיש הרבה אנשים שנוהגים להכליל עם שלם בגלל מעשה של קומץ ולא מוכנים להסתכל מבעד לסטריאוטיפ.

זה באמת עצוב שבמדינה שהכי סבלה מגזענות בהיסטוריה יש עדיין גזענים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה תגיד על זה שאני הולך בכפרים ערבים, ועדיין לא נפגעתי?

הרי הם טפילים צמאי דם שתוקעים סכין בגב האומה, לא?

אתה כל כך טיפש שזה לא יאומן

א. אל תכניס לי מילים לפה

ב. אתה פשוט נאיבי ואין לי כוח בכלל לנהל ויכוח עם אנשים סתומים(שלא קולטים מה נעשה סביבם)

ג. אתה צבוע וזה מגעיל

ד. מה קשור פגיעה פיזית?? שוב אין לך מושג על מה מדובר אבל אתה נהנה להכניס מילים לפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...