שאלה בקשר לשני עיתוני מחשביןם....עזרה.. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לשני עיתוני מחשביןם....עזרה..

compman112

Recommended Posts

קיצר אמא שלי עושה מנוי לעיתון לכל אחד מהמשפחה כי יש לנו הנחה.......קיצר הייתי שננתים עם מעריב לנוער ואני רוצה לשנות

אז יש את:

Net מגזין

ויש את

PC מגזין

ויש גם את SMG פלוס פלוס

רשום לי פה בחוברת מזה כל אחד אבל אולי יש פה אנשים שהתנסו ויודעים אז אני צריך חוות דעת

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PC Plus\SMB התחיל לאחרונה לפנות יותר (אבל לא בעיקרו) לכיוון העסקי ולדבר יותר בנושאים כמו אבטחת מידע,,ניהול כמה מחשבים בעסק ותחזוקם וכו'..

העיתון די ירד מנושא המשחקים וגיימרים כבר לא ימצאו בו את מה שהם מחפשים..

אם אתה מתעניין יותר בנושאים של תוכנות,עיצוב גרפי,תכנות,חומרה (די מעט עבורי אבל סה"כ עדכונים אקטואליים אטרקטיבים ומעניינים בנושא) וגאדג'טים -אז זה העיתון בשבילך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PC Plus\SMB התחיל לאחרונה לפנות יותר (אבל לא בעיקרו) לכיוון העסקי ולדבר יותר בנושאים כמו אבטחת מידע,,ניהול כמה מחשבים בעסק ותחזוקם וכו'..

אם אתה מתעניין יותר בנושאים של תוכנות,עיצוב גרפי,תכנות,חומרה (די מעט עבורי אבל סה"כ עדכונים אקטואליים אטרקטיבים ומעניינים בנושא) וגאדג'טים -אז זה העיתון בשבילך :xyxthumbs:

מה אתה ממליץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה עיתון בנושא חומרה\תוכנה.

לא לגיימרים בכאילו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...