"ערכנו פולסא דנורא למעבדת מחשבים יהוד" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"ערכנו פולסא דנורא למעבדת מחשבים יהוד"

SamurAchzar

Recommended Posts

כן, בצורה מזעזעת כזו התבטאו אמש שני חברי פורום חומרה מאתר עלום שם באוזני כתבנו.

מדבריו עולה כי הצעירים מאסו במה שבפיהם מכונה "חרא חומרה" אותה הביא בפניהם באתר, וקצה נפשם בנסיונותיו הנקלים למכור להם

חלקי מחשב שעבר זמנם.

כתוצאה מכך, הם התאספו בבית קברות, כשהם לבושים בשחור עם כיסויי ראש של נינג'ות, וערכו טקס נורא בו נטבחו, בין היתר, גם לאמה וקרוקודיל.

בטקס, התחננו בפני בורא עולמות כל יכול שיקח אותו מהם, ואם לא יטול ממנו את נשמתו - בהנחה שהייתה לו כזו מלכתחילה, ואינו סריקת מחירים ממוחשב, כמובן - יהפכו אותו לערבי.

כתבנו מדווח כי הרשויות פתחו בחקירה.

ואני שואל, עד מתי? חופש גדול, אין דין ואין דיין. אף אחד לא שם לב לילדים האלו, עד שיגיע אסון. אסון, אני אומר לכם ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, בצורה מזעזעת כזו התבטאו אמש שני חברי פורום חומרה מאתר עלום שם באוזני כתבנו.

מדבריו עולה כי הצעירים מאסו במה שבפיהם מכונה "חרא חומרה" אותה הביא בפניהם באתר, וקצה נפשם בנסיונותיו הנקלים למכור להם

חלקי מחשב שעבר זמנם.

כתוצאה מכך, הם התאספו בבית קברות, כשהם לבושים בשחור עם כיסויי ראש של נינג'ות, וערכו טקס נורא בו נטבחו, בין היתר, גם לאמה וקרוקודיל.

בטקס, התחננו בפני בורא עולמות כל יכול שיקח אותו מהם, ואם לא יטול ממנו את נשמתו - בהנחה שהייתה לו כזו מלכתחילה, ואינו סריקת מחירים ממוחשב, כמובן - יהפכו אותו לערבי.

כתבנו מדווח כי הרשויות פתחו בחקירה.

ואני שואל, עד מתי? חופש גדול, אין דין ואין דיין. אף אחד לא שם לב לילדים האלו, עד שיגיע אסון. אסון, אני אומר לכם ::)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...