עמית רומם - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמית רומם

Milford Cubicle

Recommended Posts

תובע את ארומה: קראו לי "עמית רומם"

כל מי שביקר בסניף של רשת בתי הקפה מכיר את הסיטואציה: כשההזמנה מוכנה, קורא עובד בית הקפה בשמך במיקרופון. עמית, צעיר בן 25, טוען כי כאשר ישב בשעת לילה בארומה ירושלים, קרא לו העובד: "עמית רומם" - רמז לזהותו המינית. בית הקפה בתגובה: אמרנו "עמית, רונן" כדי לקרוא לשני לקוחות יחדיו

ynet

תקראו את תגובות הגולשים!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3119855,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

109 ישבתי בבית קפה, ושהקפה שלי היה מוכן קראו לי במיקרופון "מוטי לוכים"... וזה ממש מבייש, לא רציתי שחברים שלי ידעו שאני מוט הילוכים, כולם צחקו עלי, והבישו אותי לגמרי.

פניתי לבעלי בית הקפה ואמרתי להם שאני כרגע ניוטרל, אבל אם הם לא יתנו לי פיצוי אני יעלה הילוך ויפתח בהליכים משפטיים. בכל אופן, דפקתי אותם ב2 כוסות קפה, העברתי לראשון ונסעתי משם.

:lol: :lol: :lol:

קוראים לי ינתי

ולחבר שלי פרזי

וקראו לי במקרופון זינתיפרזי

מאז אני לא יכול לאכול פרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

109 ישבתי בבית קפה, ושהקפה שלי היה מוכן קראו לי במיקרופון "מוטי לוכים"... וזה ממש מבייש, לא רציתי שחברים שלי ידעו שאני מוט הילוכים, כולם צחקו עלי, והבישו אותי לגמרי.

פניתי לבעלי בית הקפה ואמרתי להם שאני כרגע ניוטרל, אבל אם הם לא יתנו לי פיצוי אני יעלה הילוך ויפתח בהליכים משפטיים. בכל אופן, דפקתי אותם ב2 כוסות קפה, העברתי לראשון ונסעתי משם.

:lol: :lol: :lol:

קוראים לי ינתי

ולחבר שלי פרזי

וקראו לי במקרופון זינתיפרזי

מאז אני לא יכול לאכול פרות

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...