מחשב חדש-S.ATA ו64 ביט, איך להתקין מערכת הפעלה? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש-S.ATA ו64 ביט, איך להתקין מערכת הפעלה?

1

Recommended Posts

יש לי כאן מספר של שאלות, לא ידוע לאיזה פורום זה שייך בדיוק.

קניתי מחשב לבן דוד שלי (יותר נכון הם קנו אני עשיתי הכל חוץ מלשלם), המפרט הוא כזה:

GigaByte KPNF 939 GA-K8NF-9

Generic 512 DDR 400MHZ

GigaByte NX66256D GA-NX6625D

WD80S S.ATA

AMD Athlon64 3000 -a643000-939

אלו הנתונים החשובים, עכשיו לשאלות:

1- מה אתם אומרים על המפרט, תגידו הכל גם אם אתם חושבים שהוא על הפנים, אני מעוניין להזמין לעצמי בדיוק את אותו מפרט, המחיר הוא 3300 בערך.

2- ניסיתי להתקין מערכת הפעלה כמו תמיד רק שהפעם נתקלתי בבעיות, אחרי שהפעלתי את ההתקנה הוא ביקש דרייבר בשביל הארד דיסק, כמובן שהכנתי בדיסקט את הדרייבר, הוא זיהה הכל, התחיל את ההתקנה, ואז אחרי שסיים להעתיק את קבצי ההתקנה להארד דיסק הוא הפעיל את המחשב מחדש כמתכונן ואז שוב הוא חזר להתקנה ולא המשיך מאותה נקודה, כאילו הוא לא עושה בוט מהארד דיסק.

3- האם אני חייב להתקין מערכת הפעלה 64 BIT אם יש לי את המעבד הנ"ל? והאם בכלל יצאה גרסה סופית של מערכת ההפעלה הזאת?

4- האם מערכת ההפעלה 64 ביט היא בעצם אותה רק עם תמיכה למעבדים 64 ביט? האם ההתקנה היא אותו הדבר?

ואם יש לכם דרך להדריך אותי איך להתקין על מחשב כזה אני אשמח, כי עד היום אף פעם לא נתקלתי בבעיות, אבל אני משאר שפשוט חסר לי ידע בנוגע לS.ATA ו64 ביט...

מחכה לתגובות ואני מודה לכל מי שמגיב כאן ומשקיע מזמנו כדי לעזור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי לאחרונהWindowsXP בלוח שדי דומה לשלך, GA-K8NMF-9

ולא נדרשתי להתקין שום , ממש כאילו שהשתמדתי בדיסק קשיח רגילIDE ולא SATA

שאר השאלות

1- הייתי מעדיף זיכרונות של חברה ידועה ולא GENERIC. משהו בסיסי, וכ.מסך, הייתי לוקח את ה6600GT או מסתפק ב6600 עם ה128MB

בכרטיסי מסך הMID-LOW END לא ממש תרגיש את ההבדל בין 128MB ל256MB

3- המעבד תומך במלואו ב32ביט, לכן אפשרי להתקין את האיכספי הנוכחי. לדעתי אין צורך להתקין איכספי 64ביט עד שלא יהיו משחקים ויישומים שישתמשו ב64ביט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני מתחיל את ההתקנה הוא רושם שלא נמצא הארד דיסק, ואז הוא נותן לי אפשרות להתקין מדיסקט דרייבר לRAID או S.ATAT,

אני מתקין, הכל הולך חלק, פרמטתי את הארד דיסק, העתיק את הקבצים ואז כשהפעלתי מחדש חזרה ההתקנה מההתחלה כאילו הוא

שכח שהוא כבר עבר את השלבים הראשונים של בחירת כונן להתקנה וכ'ו...

מה עושים?

נ.ב- איך מבטלים את הRAID, אני משער שזה דרך הביוס אבל איך בדיוק קוראים להגדרה הזו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...