מאבטח ירה בישראלי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאבטח ירה בישראלי

nice-1

Recommended Posts

הערת הכל הכבוד לצה"ל היתה מכוונת לכל שירותי הביטחון

אולי הייתי צריך לרשום

הלב אומר תודה.. ::)

:lol:

טוב סבבה , אתה מצחיק אבל מה לעשות יש טעויות אנוש כואבות ....

והלב אומר תודה ? כן אני אומר תודה ואני מצדיע לכל חיילי צה"ל . כן הם הצליחו לסכל מספר רב של פיגועים קשים נגד אזרחים .

טוב אומרים שהם סיכלו , לפחות אני מאמין לקברניטים האילו , ולכן הלב והנשמה צריכים להגיד תודה .

כל המדינה מתוחה על עצביה , וכל אחד מחזיק בהיכון , תבין את זה כשתחזיק ותחשוד במישהוא , תאמין לי הרגשה לא נעימה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה הזה הוא הוכחה שהאבטחה בארץ היא על הפנים. המאבטחים לא יודעים להשתמש בנשק(פגע רק כדור אחד מתוך 11)

המאבטחים לא יודעים את הוראות הפתיחה באש. ובסופו של דבר לא יודעים איך לבצע את עבודתם.

אבל כאשר מסתכלים על המצב כיום בארץ אפשר מבחינה מסויימת להבין את המאבטח הזה, הוא רואה אדם חשוד אותו אדם לא עונה לקריאותיו, המאבטח שחושש ממפגע משתמש בנשק. מה פסול בכך?

אם היה מדובר במחבל אמיתי, והמאבטח לא היה משתמש בנשק אלא מהסס היו הרוגים רבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם הוא מחליט לירות הוא צריך קודם כל לירות ברגליים(ואם הוא סאדיסט לכוון לבירקיים :asthanos: - סתם הומור שחור...) במידה והוא מתחיל לברוח, אין מצב שהוא היה צריך להתנהג כמו שהוא התנהג - זה פשוט רצח.

אילו זה היה מחבל , הוא לא היה בורח , הוא גם לא היה ממתין בנימוס עד שיסתים נוהל פתיחה באש. הוא היה מתפוצץ!!!

[glow=red, 2, 300]DUH!!![/glow]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. איש זר שואל אם יש לך פלאפון. אחרי זה הוא אומר לך להרים חולצה. אפשרי בהחלט שאז היית מתעלם. אז הוא שולף אקדח. מן הסתם היית בורח (או איזה איזה תרגיל קונגפו, אבל לענייננו) ::).

ב. כבר אי אפשר לסמוך על מראה במניעת פיגועים, המחבל שהתפוצץ אתמול בדוכן פלאפל בירושלים היה נער מגולח למשעי עם ג'ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרה הזה הוא הוכחה שהאבטחה בארץ היא על הפנים. המאבטחים לא יודעים להשתמש בנשק(פגע רק כדור אחד מתוך 11)

המאבטחים לא יודעים את הוראות הפתיחה באש. ובסופו של דבר לא יודעים איך לבצע את עבודתם.

נכון... אבל , השין-גימל שוב אשם?

גם אם נבזבז 10M$ על שיפור מאבאחים (רעיון לא רע) הבעייה לא תיעלם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו שוק האבטחה בארץ משגשג. מאוד. לא קשה לפספס את המודעות דרושים לחברות . אלו אנשים יוצאי יחידות קרביות בד"כ.

לוקחים סתם אנשים ללא הקישורים המתאימים להיות מאבטחים ונותנים להם להיות כאלו. קניון אביב מישהו מכיר? הייתי עובד שליח. היה עוד אחד עובד מטבח שעבד איתי(בורגר ראנץ' , ללא פרסומת) הבן אדם הכי שחיף חסר חוש קורדינאציה רפלקסים אינסטינקטים. רק תבחרו. שומר בקניון אביב. אני מסתכל עליו מלמעלה. ועכשיו אם הייתי מאבטח, הייתי מוריד לו אגרוף וממשיך בדרכי. בכלל השומרים בקניון אביב זה סיפור,,,,, לא חסרים לי סיפורים עליהם, מדברים על פזיזים..... שטויות.

מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...