בעיה מפחידה עם הASUS 7800 GTX שניקנה מנעה...עזרה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מפחידה עם הASUS 7800 GTX שניקנה מנעה...עזרה?

ye_3333

Recommended Posts

חברה מה קורה?

אז כך יש לי שני כרטיסים של 7800GTX ? אחד ניקנה מנעה.. ואחד ניקנה מחו"ל!..

כמובן שאת כול הניסויים שלי עשיתי על זה שניקנה מחו"ל כי גם כך אין אחריות אליו.. בקיצור אחרי כול הניסוים רציתי לעבוד ב .... אז חיברתי גם את הכרטיס שניקנה מנעה... בקיצור מחבר הכול עובד הוינדוס וכו וכו ניכנס למישחקים או לאקואמארק וכאלה.. איך שהמשחק עולה או איך שהתוכנות של הבנצמארקים עולות ישאר כול המסך פסים משולשים וכו וכו.. מה הולך פה????

ניסתי להפעיל את המשחקים גם עם הכרטיס של נעה בלבד אבל גם איתו יש את כול המשולשים וחירבושים האלה.. מה הולך פה?

בוינדוס הכול עובד חלק!!!!

רק במחשקים..

נכון שיש אחריות וכו וכו אבל אולי יש פתרון לכול זה לפני האחריות?..

יחיאל :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אהה?? אבל עדיין לא שיחקתי איתו אפילו כאלו הוא היה מחובר ועובד בהתחלה.. רק כדי לראות שהוא עובד... והיהתי רק בוינדוס כאילו היתעסקתי בכול הקטע של האוברקלוק למעבד לא לכרטיס מסך בוא לא נגעתי (בגלל האחריות וכו וכו) בקיצור ראיתי שהוא עובד בוינדוס.. אז לא היתעסקתי יותר מדיי.. ושהגיע הכרטיס השני מחו"ל אז פירקתי את הכרטיס של נעה ואת הכרטיס השני חיברתי לגז וכו וכו (אתם כבר יודעים.)

עכשיו השאלה שלי היא איך יכול להיות שהכרטיס עובד בלי שום פאק בוינדוס!! אבל איך שמפעילים משחקים וכו וכו כול המסך מלא בפאקים..?

זה לא קשור לא לדריבר לא לביוס של הלוח ולא למקום שהכרטיס יושב בו נכון? כי יש שני סלוטים .. מין הסתם?..

מה אומר אחי אין לך שום רעיון?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו השאלה שלי היא איך יכול להיות שהכרטיס עובד בלי שום פאק בוינדוס!! אבל איך שמפעילים משחקים וכו וכו כול המסך מלא בפאקים..?

מה מוזר בזה? כנראה איזה יחידת שיידר נדפקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העבודה שלו בוונדוז היא ב2D...

לכן הוא לא מתאמץ ואפילו בOC גבוה לא תראה שום ארטיפקטים.

יכול להיות שהכרטיס שקיבלת פשוט פגום (הסיכוי שזה יקרה ממ שנמוך, אבל למזלך שלך באחריות). הרצת עוד בדיקות חוץ מאקווה מארק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסתי להפעיל את המשחקים גם עם הכרטיס של נעה בלבד אבל גם איתו יש את כול המשולשים וחירבושים האלה.. מה הולך פה?

בוינדוס הכול עובד חלק!!!!

רק במחשקים..

הוא כבר ניסה את זה ...

לך לחנות ותחליף !

דבר אחד לא הבנתי - למה לעשות את הניסויים על הכרטיס בלי האחריות?

תעשה את הניסויים על הכרטיס שיש עליו אחריות כי אם הוא ימות לך יש לך לאן ללכת איתו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...