microsofts next best thing - Genuine Windows Validation Component - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

microsofts next best thing - Genuine Windows Validation Component

White Raven

Recommended Posts

שלום לכולם! הודעה מרשיעה לכולכם

מיקרוסופט הוציאו את הקומפוננט הזה שכבר אין מצב שאתה מתחמק ממנו, הוא יקפוץ לך או כשתכנס ל UPDATE SITE

או כשמערכת העדכונים האוטומטית שלך תתחיל לבעוט בצד למטה.

כנראה, לפי מה שהבנתי זה בודק את הסיריאל שלך אצל מאגר מידע שמיקרוסופט אספה שבנוי ממספרי קניה שנתקבלו ממהחנויות המורשות והסיראלים המתאימים להם.

כעט כל פעם שתנסו להוריד עדכון מהאתר של מיקרוסופט תגיעו לעמוד הזה.

אלא אם כן שילמתם כסף לבן אדם הכי קפיטליסט ומגעיל בעולם.

אז יאללה אנשים תתחילו לרוץ לקנות מקורי ותחזירו את האדם השני הכי עשיר בעולם(אחרי איל נפט* ערבי  :bash:) למקום ראשון  ;D

או שתעדיפו לחיות בחשש של אפשרויות לפריצה ודליפות זכרון  או שאתם חיים באשליה שהעדכונים האלה רק הורסים לכם את המחשב כך או כך

אני מחכה לראות מתי נראה את הפריצה החדשה ותוך כמה זמן נראה אותה ....

*oil baron, אם טעיתי באיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפעל את 'עדכונים אוטומטיים'  

אם אינך יכול להשיג תוכנת Windows מקורית, תוכל בכל זאת לבצע אקטיבציה של התכונה 'עדכון אוטומטי של Windows' על מנת לקבל עדכונים קריטיים. התכונה 'עדכונים אוטומטיים' היא הדרך היחידה שבה משתמשים שאין ברשותם עותק חוקי יכולים להשיג עדכונים קריטיים. לחץ כאן כדי לקבל מידע נוסף על 'עדכון אוטומטי'.  

נילקח מפה:

http://www.microsoft.com/genuine/downloads/AutomaticUpdates.aspx?displaylang=he&End=http%3a%2f%2fupdate.microsoft.com%2fwindowsupdate%2fv6%2fdefault.aspx&ReportSuccess=true&sGuid=fdfc92b1-42dc-4e40-b317-47afdff8e08a&Error=20

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

כבר יש קראק ל WGA שאומר לשרתים של שאין צורך בבדיקה, והווינדוס חוקי.

בנוסף, תוכנות שעושות שימוש בWGA זאת כבר יותר בעייה (ראו דוגמא IE7, אפילו עם הקראק זה לא עובד). אך כבר בימים אלה סריאלים שנחשבים חוקיים במאגר של מופצים.

אישית שיניתי את הסריאל שלי לסריאל אחר, וזה פעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חס וחלילה שמישהו באמת יחשוב לקנות מקורי...

למה כשאתה קונה דלק אתה לא מתעצבן על איל הנפט הקפיטליסט המסריח?

אני לא רוצה להפוך את הדיון הזה ללא חוקי, העניין הוא פשוט תפיסות עולם שונות.

הקפיטליזם ה"חופשי" שמציב מעט מאוד אנשים בעלי השפעה ומשאבים מול הרבה מאוד "פרולטריון" שלא שווים כקליפת השום בו בזמן משתמשים במשפט "כל בני האדם נולדו שווים" כדי להסתיר את ערוותם מול החופש ה"אנרכיסטי" שקובע שהמשאבים של המין האנושי שברובם נוצרו ע"י הפרולטריון שייכים לכולם, ואף אדם לא יכול לקבוע מונופול על הידע והמידע.

זה ממש בקיצור נמרץ מאוד (אני יכול להרחיב ולכתוב על זה עמודים שלמים), הייתי מציע לך לקרוא את המניפסט הקומוניסטי של מרקס וכן את 1984 של גורג' אורווייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהפוך את זה לקטע של אידיאולוגיה, אף אחד לא מכריח אותך לקנות וינדוס מקורי, יש הרבה תחלופות, מעטים באמת משתמשים בוינדוס לא חוקי בשביל ל"דפוק" את הקפיטליזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בטח מי שקונה וינדווס לא מקורי זה כדי

ל"דפוק" את הקפיטליזם

באיזה עולם אתה חי?!

אני לא רוצה להפוך את הדיון הזה ללא חוקי, העניין הוא פשוט תפיסות עולם שונות.

הקפיטליזם ה"חופשי" שמציב מעט מאוד אנשים בעלי השפעה ומשאבים מול הרבה מאוד "פרולטריון" שלא שווים כקליפת השום בו בזמן משתמשים במשפט "כל בני האדם נולדו שווים" כדי להסתיר את ערוותם מול החופש ה"אנרכיסטי" שקובע שהמשאבים של המין האנושי שברובם נוצרו ע"י הפרולטריון שייכים לכולם, ואף אדם לא יכול לקבוע מונופול על הידע והמידע.

זה ממש בקיצור נמרץ מאוד (אני יכול להרחיב ולכתוב על זה עמודים שלמים), הייתי מציע לך לקרוא את המניפסט הקומוניסטי של מרקס וכן את 1984 של גורג' אורווייל.

שטויות במיץ. מי שיכול שיעשה כסף.

אבל אף פעם אסור לשכוח את החלשים. אני הייתי מציע לקרוא את התנ"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...