Leadtek or Msi - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Leadtek or Msi

hagai-

Recommended Posts

אז ככה, לפני מספר ימים החזרתי לחנות ממנה קניתי את ה Radeon 8500LE לפני כחודשיים,

בטענה שזהו לא הכרטיס המקורי Built By Ati, אלא זהו כרטיס של חברת צד שלישי בשם Sapphire ???

לא היה אכפת לי שהחברה לא מוכרת אם לא הייתי נתקל בהמון בעיות עם הכרטיס, מה שגם הזכרונות שלו היו 5NS ומגיעים כברירת מחדל על 200MHZ.

הלכתי לחנות וביקשתי להחזיר את הכרטיס ודרשתי מהמוכר את הכרטיס המקורי מבית ATI.

לאחר מספר ימים קיבלתי ממנו תשובה שאמרו לו בחברה איתה הוא עובד שאין להם כרגע את המקורי במלאי, והם יכולים לזכות אותי בסך הכרטיס כפי שעלה אז (1200 ש"ח).

בסה"כ אני חושב שהרווחתי מכל העניין, וכרגע האפשרויות העומדות בפני הן לקחת את ה Msi GF4 Ti 4200 במלוא סכום הזיכוי, או את ה Leadtek GF4 Ti 4400, בתוספת של כ-350 שקל.

וזוהי בעצם ההתלבטות שלי האם התוספת הזו שווה? באיזה מן הכרטיסים לבחור?

בהפרש אוכל לקנות את ערכת הקירור ל GF4 (מה שבעצם חסר ב-msi) ועוד להשאר עם כמעט 200 שקל.

אבקש לא להמליץ לי לחכות לRadeon9700, גם מכיוון שייקח עוד קצת זמן עד שהוא יגיע לארץ, וגם אני לא בטוח שהחברה תהיה מוכנה לחכות כל כך עם הזיכוי, גם מכיוון שאני תקוע בינתיים עם 2mx 400, וגם מכיוון שהתוספת תהיה די משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שהפילטרים של טובים, הבעיה עם החברה היא בגלל אי .

השאלה היא, האם הפילטרים של גיינווארד יותר טובים ושווים 100\50 ש"ח הפרש(אחרי לMSI)

בכל מקרה, אין להם שם S/U/M/A PLATINUIM GEFORCE4TI 4200 SE 64MB?

חוץ מזה, שים לב, שתאולי תוכל לקנות TI4200 של גיינווארד, כי מה שהציעו לך הוא 4400...

אבל אני רואה שאתה מבין, אז בטח שמת לב.

באיזו חנות זה היה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא אכפת לך להוציא עוד כסף, הייתי הולך על ה4400. ה4200 הוא בעצם מין פשרה בסדרה של 4XXX. אפשר לקרוא על זה פירוט בכל מיני אתרים. המחיר הזול יחסית נובע מאיכות כרטיס פחות טובה, שעון פחות מהיר ואיכות רכיבים פחות גבוהה. אבל אסור לשכוח שבשורה התחתונה זהו אותו צ'יפ - NV25.

לא הייתי מוציא כסף על לכרטיס, אלא אם אתה באמת "טוחן" אותו שעות. בשימוש רגיל הכרטיס בכלל לא מתאמץ, ואז גם לא כדאי לעשות לו OC. אפילו במשחק של שעה שעתיים, המצב לא קריטי. אני לא זוכר איפה קראתי את זה, אבל זה לא משהו שהמצאתי :)

אני אגב קניתי 4200 של ובינתיים הוא לא עושה שום בעיות, אני מאוד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין אותכם... קראתי ביקורת שהיה כתוב בה שה הוא הכרטיס הכי קר מבן כל הכרטיסים שהיו שם.. (היו את כולם), והראו מעלות והכל, ואפילו שאין לו קירור לזכרונות הוא הכי קר גם בזכרונות וגם בליבה...

היום קיבלתי את ה 4400 VTD והכל סבבה... מה יש לכם :-\

ולמה אתה אומר "פישי" ?

נ.ב הכרטיס בכלל לא מרעיש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם אתה מתחיל !!!

הgf4 ti זהים כמעט בכל התחומים חוץ מפילטרים , מאורר ויציאות כמו vivo שדרך אגב אין ללידטק 4400 ....

לכן ה4600 יותר טוב מה4400 ותפסיק לדבר שטויות ולמעשה ה4400 של עובר את זה של לידטק , אתה יכול לבדוק בהשוואה הגדולה של טום (נדמה לי שזה לפני שהוא עבר מבעלות פרטית ) ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד שהפילטרים של טובים, הבעיה עם החברה היא בגלל אי .

השאלה היא, האם הפילטרים של גיינווארד יותר טובים ושווים 100\50 ש"ח הפרש(אחרי לMSI)

בכל מקרה, אין להם שם S/U/M/A PLATINUIM GEFORCE4TI 4200 SE 64MB?

חוץ מזה, שים לב, שתאולי תוכל לקנות TI4200 של גיינווארד, כי מה שהציעו לך הוא 4400...

אבל אני רואה שאתה מבין, אז בטח שמת לב.

באיזו חנות זה היה?

לMSI פילטרים טובים ? לא ממש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הgf4 לא זהים , אבל אין הבדלים משמעותיים בין כל אחד ....

ואני מסכים שלידטק הם חברה איכותית אבל גם מעולים , וכל פעם שאני מגיב למישהו על זה שהוא כותב ש הם לא שווים ושהם יותר מדי "פישים" אז לא מחזירים לי תשובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בוא נדבר דוגרי (חיכיתי שנים להגיד אתה זה ;D)

אם אתה חושב ש MSI יותר טובים מ תשאר עם הדעה שלך, למרות שרוב המשתמשים לא יסכימו איתך.

אתה קנית את ה ולכן אתה כל כך מגן על הקניה שלך -כמו כל ישראלי- (זה גם בדיוק מה שמניע אותי) ואני לא אומר שהכרטיס גרוע, להפך אני חושב שהוא כרטיס מצויין

שנותן תמורה טובה לכסף!

מה אני יכול לעשות אני מורעל על לך תבין אותי... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...