אודיו לרכב.. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אודיו לרכב..

Access Denied

Recommended Posts

כמה אתם מדברים...

אמרתי שכל עוד אתה מתקין את זה אצל מתקין נורמלי, זה יצא כמו שצריך... אז ההתקנה פחות חשובה ועקרונית..

כן, אני שמעתי על זה. נכתוב את זה בפשטות, במקום שהוא ידחוף את האוויר קדימה, הוא דוחף את האוויר אחורה לתוך הרמקול מה שלא טוב.

הכי טוב לדמיין שהוא בתוך תיבה, מה שמתאר את התהליך יותר בקלות.

עוד פעם (רביעית אם אני זוכר נכון), כל עוד המערכת נמצאת בידי אדם מקצועי, כל מה שכתבת על ההתקנות ושצריך להיזהר וכו', לא יקרה. מכאן נובע שכל מה שכתבת לא קשור... מה שבהתחלה הוא דיבר על המערכת עצמה (רכיבים), לא על ההתקנה והכיוון מה שבכלל לא קשור. אני אציין שוב למען הסר ספק, אני יוצא מנקודת הנחה שהוא נותן למישהו מקצועי להתעסק עם המערכת, מישהו שמבין ולא הוא עצמו.

וגם את כל מה שכתבת על ה bolt גם אני כתבתי רק לגבי אחר.. רק חבל שאתה לא קורא וישר מתלונן/תוקף.. ראה עמוד 3 הודעה ראשונה.

גם בנוגע לאיטום של הדלת דיברתי אבל כנראה פיספסת...

קיצר לי טובה קטנה, פעם הבאה שאתה רוצה להגיב על דברים שכביכול קשורים, תקרא את כל הדיון  :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי אמר שזה לא טוב שהפאזה הפוכה?

יש פאזה אבוסלוטית שזה + ו- ל+ ו-.

בתיאוריה זה נכון, אבל אקוסטית, פאזות הפוכות לפעמים משפרות את הצליל מאוד (מה שנקרא פאזה אקוסטית).

גם בהרבה מגברים ביתיים אודיופיליים יש כפתור פאזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אמר שזה לא טוב שהפאזה הפוכה?

יש פאזה אבוסלוטית שזה + ו- ל+ ו-.

בתיאוריה זה נכון, אבל אקוסטית, פאזות הפוכות לפעמים משפרות את הצליל מאוד (מה שנקרא פאזה אקוסטית).

גם בהרבה מגברים ביתיים אודיופיליים יש כפתור פאזה.

לא רציתי לסבך אותו בזה - הוא קורא מאמרים במקום לעסוק בזה ולראות שזה שונה לחלוטין כשהדברים מורכבים .

Amnesia - אני אחזור ואומר לך שהמורל DOTECH הוא סט סביר לא טוב מאוד ובשביל 1000 ש"ח הייתי מביא AUDIOBAHN או MBQUART הצליל שלהם הרבה יותר טוב .

כיוונים זה הרבה יותר מלדעת לשחק ברדיו עם כל הכבוד לך - יש את הRD של ALPINE ה9835 אני אתן לך אותו לשבועיים ואתה לא תלמד איך לכוון אותו .

תראה בתקציב שלו 1500 ש"ח הייתי לוקח זוג 9*6 וסט קומפוננטים טוב בשביל שבעתיד תהיה אפשרות לשדרג לא בהרבה כסף .

DIABLO אם אתה מעוניין אני אפנה אותך למישהו בחיפה שממש מבין בזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...