ב YES אין את ערוץ AXN???!! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ב YES אין את ערוץ AXN???!!

IDAN AMRAM

Recommended Posts

אף אחד לא אמר שאי אפשר להסתדר בלי AXN, אבל זה עדיין לא הופך אותו לערוץ לא טוב. זה ערוץ טוב בהחלט. ואז מה אם הוא מתבסס על שידורים חוזרים? הוא ידוע בתור אחד הערוצים היותר יקרים שיש ל HOT. יש שם סדרות מעולות, שבמקרה שפיספסת אותן בעבר, הגיע הזמן לראות אותן, ובמקרה ולא לא תזיק עוד פעם. חוץ מזה כן יש שם סדרות חדשות לעיתים.

כמובן שגם יזכר לעד הקטע עם "אתה רוצה להשתתף בניסוי?" ופרסומת המעולה עם "אקשן למתחילים"/"אקשן למתקדמים וכו" ;D. גם הטריילרים למקגיוור היו מעולים.... בקיצר, ערוץ שלוקח את עצמו כמו שצריך.

אני אומר....

כל אחד והטעם שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קצת

סלח לי אבל אתה קצת חוצפן ואפילו מעצבן

יש פה אנשים כמוך שתופסים מעצמם שהם גברים ושולטים בפורום

אפשר , מותר ואפילו רצוי בפורום טוב לשאול כל שאלה שאננו יכולים לעזור ולפתור אותה.

יש פה כל כך הרבה אנשים שמנסים להראות עליונות...אני בקושי נכנס לפה בגלל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים שאיכות התמונה ביס יותר גבוהה...... אבל היה לי ועכשיו יש לי יס והמעבר בין הערוצים הוא ללא הבדל גדול (ובהוט היה לי ממיר ישן, לא חדש)

אה ועוד פעם אני מבקש... מישהו יכול לרשום לי לאיזה ז'אנר משתייך כל אחד מערוצי הסרטים yes1-4?

יס 1 זה קומדיה רומנטיקה לפעמים דרמה

יס 2 זה אימה בדיוני מתח דרמה

יס 3 זה בדרך כלל זרים או כאלה לא מוכרים

יס 4 זה פעולה אקשן וכל מה שסוג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר , מותר ואפילו רצוי בפורום טוב לשאול כל שאלה שאננו יכולים לעזור ולפתור אותה.

אף אחד לא מכריח אותך להכנס,לא רוצה אל תכנס,מה אתה עושה לנו טובות שאתה מראה כאן נוכחות אלוהית כול כך?

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אפשר להשוות בין YES לHOT.

הממירים של YES מול הממירים של HOT. בYES אתה לוחץ עובר. בHOT אתה לוחץ מחכה מספר שניות ומגלה שלחצת יותר מדיי בגלל עצבים שהערוץ עדיין לא עבר ובסוף זה עובר לערוץ  :bash:.

הדבר שהכי מפריע לי בHOT ובYES (דרך בזק) זה הUpload הדפוק!!! יאללה מי שתציע קודם כולם יעברו אליה!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

כמה אתה צודק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?? אני חוצפן?

מי שמתעצל לחפש באתר של יס הוא החוצפן

לא יודע אפילו מה לענות לקביעה מטופשת כזאת. בייחוד שאני עוזר פה לאנשים הרבה יותר ממך

לא אם אפשר לקבל את התשובה בשניות עם קצת פחות עצלנות.

:lol: :lol: :lol: אל תאיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?? אני חוצפן?

מי שמתעצל לחפש באתר של יס הוא החוצפןלא יודע אפילו מה לענות לקביעה מטופשת כזאת. בייחוד שאני עוזר פה לאנשים הרבה יותר ממךלא אם אפשר לקבל את התשובה בשניות עם קצת פחות עצלנות. :lol: :lol: :lol: אל תאיים

או קיי... אני פתחתי את הת'רד הזה ורשמתי פה כבר שמשום מה האתר של yes לא עולה אצלי!!! אז תפסיק לקרוא לי עצלן... כי וואלה לכתוב את ההודעה הזאת בפורום ולהגיב כל פעם לוקח יותר זמן מלהיכנס לאתר ולבדוק... מפריע לך ששאלתי פה את השאלה?? אף אחד לא הכריח אותך להגיב....

אז תפסיק לנהל תחיים של כולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW AXN!!!

בו נראה את צוות לעניין בפעם המיליירד.

בעצם יש גם ווקר, יש איזה גבר ווקר הזה היתי רוצה לעשות לו ילד  :o

אבל למי יש זמן לווקר כשיש...."במקרה הגרועה ביותר"! עוד תוכנית איכות מבית היוצר -אמריקה, הפעם נראה איך פעלולן נחלץ מנסיעה באופניעים בלי ברקסים  :o ואיך להציל את המשפחה שלך עם גרב ניר שיוף וקצת קמח חיטה מלא!

יש רקק דבר אחד נורמאלי שם וזה ההקדמות לWRC, חבל רק שההקדמה מגיעה באיחור של חודש שלם למרוץ.

מסתבר שלא רק טעם טוב בבנות יש לך ^_^

:xyxthumbs:

AXN SUCKS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה?? אני חוצפן?

מי שמתעצל לחפש באתר של יס הוא החוצפןלא יודע אפילו מה לענות לקביעה מטופשת כזאת. בייחוד שאני עוזר פה לאנשים הרבה יותר ממךלא אם אפשר לקבל את התשובה בשניות עם קצת פחות עצלנות. :lol: :lol: :lol: אל תאיים

לא כולם חכמים ולא כולם יודעים על האתר של יס ואין שום דבר פסול בזה שעידן פתח את הט'רד הזה.

אם יבוא לפה מוד ויגיד שזה לא לגיטימי לשאול את השאלה הזאת אז סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...