שאלה בקשר למעבד ולוח אם שאני הולך לקנות! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למעבד ולוח אם שאני הולך לקנות!

Rhx

Recommended Posts

שלום התייעצתי עם אנשים ורציתי לקנות ומעבד חדשים עכשיו מה שהמליצו לי עליו זה - הלוח אם הזה

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_85_288&products_id=7230

ומעבד 3000+ S939 ועכשיו רציתי לשאול בקשר ללוח אם הוא תומך ב AGP אז השאלה שלי

אין הבדל כלשהו בביצועים בין AGP ל PCI-E כאילו אם אני אקנה את הלוח הזה אני לא ידפק ? ..

כי פשוט קניתי כרטיס חזק עם יציאת AGP,שווה לקנות את הלוח אם הזה ? יתמוך לי במעבד בכרטיס מסך והכל?

יש עליו כבר כרטיס קול מובנה וזה? יהיה שווה לקנות את הלוח הזה + המעבד ?.. ואני קונה גם את ההארד דיסק

הזה http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16822144153

מה אתם אומרים עליו ??? אגב המפרט הנוכחי שלי זה

Intel Billings 2

Intel p4 2.4ghz northwood

6600GT AGP

512RAM

תודה לכול העוזרים!!! אה ושווה ללכת על הספק של Enermax 420W EG425P-VE FMA 20/24Pin Power Supply 429.00 ¤ 1 429

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם תומך ב agp

ההבדל בין agp ל pcie ש agp הוא X8 ו pcie הוא X16

זה מה שאני יודע

כן אני צריך לדעת רק אם יש הבדלים בביצועים,אגב שווה לקנות את הלוח והמעבד ?... ושהלוח AGP..

אני צריך לדעת.... אם יש הבדלי ביצועים אז לא שווה לקנות שתומך ב AGP ב800 שקל + מעבד? ואיך ההארד

דיסק ?:o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

אם אתה רוצה 939 ו AGP אז אתה חייב ללכת על הNEO2 הוא הבחירה הכי טובה

אני אישית השקעתי במחשב שלי ולכן אני עם המפרט שלי

ההארד דיסק מצויין

ובספק טוב תמיד שווה להשקיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע

אם אתה רוצה 939 ו AGP אז אתה חייב ללכת על הNEO2 הוא הבחירה הכי טובה

אני אישית השקעתי במחשב שלי ולכן אני עם המפרט שלי

ההארד דיסק מצויין

ובספק טוב תמיד שווה להשקיע

אתה מתכוון כאילו על הלוח אם שהבאתי נכון ?! וההארד דיסק שהבאתי לינק אליו הלוח אם יתומך בו ? וגם הלוח אם

הנוכחי שלי יתמוך בו ? אני עד עכשיו שיפרתי את הכרטיס מסך בכסף שהרווחתי בקרוב אני הולך להרוויח עוד בגלל זה

אני רוצה לשפר את המחשב שלי,הקניה של ה A64 3000+ והלוח אם הזה ה NEO2 תהיה משתלמת בסופו של דבר?

+ ההארד דיסק + הספק שאני קונה... קניתי כבר כרטיס מסך טוב.... ההארד דיסק מביאים לי אותו מחו"ל :)

תגיד עם כל השיפורים האלה עוד כמה זמן המחשב יחזיק לי אתה אומר ב High-middle ? מתי שהוא יתיישן אז

אני אקנה כנראה מחשב חדש עם PCI-E והכל בנתיים יש לי AGP אז אני לא זורק הקנייה תהיה משתלמת בסופו

של דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תירגע

אני ספר לך חוק קטן , מהרגע שאתה קונה את המחשב הוא נהיה ישן

אני הייתי משקיע בלוח עםpcie כי צפוי שהוא ישאר באזור יותר מהAGP

מה זאת אומרת אתה אומר שלא יהיה שווה להשקיע בלוח עם AGP ? אני לא יכול לקנות לוח עם PCI-E

כי קניתי לפני חודש 6600GT AGP , :?. מה לעשות?חשבתי ששווה לקנות את הלוח הזה עם ה AGP..

+ המעבד זה לא יהיה משתלם ? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם אתה לא רוצה להסתבך עם הכרטיס מסך שלך , לך על הלוח

הביצועים יהיו טובים יותר בכל מקרה

אם אתה רוצה מחשב שיחזיק יותר זמן , אני הייתי ממליץ לנסות למכור את הכרטיס מסך (הוא הרי די חדש , מי יודע אולי תארגן משהו עם החנות) וללכת על לוח עם PCIE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אם אתה לא רוצה להסתבך עם הכרטיס מסך שלך , לך על הלוח

הביצועים יהיו טובים יותר בכל מקרה

אם אתה רוצה מחשב שיחזיק יותר זמן , אני הייתי ממליץ לנסות למכור את הכרטיס מסך (הוא הרי די חדש , מי יודע אולי תארגן משהו עם החנות) וללכת על לוח עם PCIE

לא נראה לי :{ אבל אם אין הבדלים בביצועים בין AGP ל PCI-E אז למה לא ללכת על הלוח של AGP ?...... אני אשדרג

את הלוח והמעבד ועושה שנה - שנה וחצי אני אקנה מחשב חדש לא?......... מה אתה חושב? ואני לא מבין מה זאת אומרת

מחשב שיש לו PCI-E יחזיק הרבה זמן מה זה קשור לא הבנתי ?:@ הרי אין הבדלי ביצועים וגם ככה בעוד שנה שנתיים אני

אקנה ככל הנראה מחשב חדש... אם אני משדרג עכשיו עד כמה זמן יחזיק לי המחשב?ותגיד מה אתה חושב על ההארד

דיסק?.. הוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש הבדל בין AGP ל-PCI-E וזה המהירות בינהם..אצל AGP זה X8 או X4 וב-PCI-E זה X16

תנסה לבדוק תאופציה של מכירה של הכרטיס שלך אצל בן אדם פרטי או חנות או שאולי לעשות החלפה עם משהוא..כי ראיתי כמה מקרים של אנשים שהזמינו 6600GTב-PCI-E ואחרכך גילו שהמערכת שלהם היא AGP אז תבדוק תעניין..

וכשאומרים ש-PCI-E יחזיק יותר זמן מתכונים גם שתוכל לשדרג נגיד כרטיס מסך בלי להחליף לוח..שלעומת זאת לAGP עוד שנה ככה כבר יהיה קשה למצוא כרטיס בAGP.

אבל עם תקנה מחשב חדש עוד שנה שנה וחצי אז תקנה עכשיו לוח AGP..לא צריך להסתבך יותר מדי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על הדף יש הבדל בין PCIE ל AGP אבל בפועל הוא עדיין לא בא ליידי ביטוי...

אז מה שאתה בעצם אומר שזה כדאי ללכת על לוח AGP עם מעבד טוב שיחזיק להרבה זמן? אם אני קונה

את המעבד והלוח אם החדשים כמה אתה אומר הוא יחזיק לי?אני רוצה לדעת אם כדאי לעשות את הקנייה הזאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...