מעבד+לוח אם + ספק. - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעבד+לוח אם + ספק.

Rhx

Recommended Posts

אוקיי אז ככה אני צריך מעבד וספק חדשים שיהיו טובים הספק שיהיה עד 350-400 שקל והשאר

על מעבד ולוח אם,יש לי זכרונות A-DATA 512MB DDR400 וכרטיס מסך 6600GT AGP. אני צריך

שהלוח אם יתמוך במעבד ובכרטיס מסך כולל הזכרונות אני רוצה שבלוח אם יהיו לפחות 4 סלוטים של זכרונות

אני כנראה יעשה OC בעתיד אבל לרוב אני על משחקים כבדים לרוב לכן רק בעתיד אני יעשה OC... תודה! :xyxthumbs:

או כן תקציב 2000 ש"ח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD 64 3000 Venice Socket 939 Tray  819.00  ¤  1  819 ¤ 

1  6331  BigTyphoon CPU Cooler  229.00  ¤  1  229 ¤ 

2  6536  EP-9NDA3J nForce3 Ultra Socket 939 Motherboard  589.00  ¤  1  589 ¤ 

3  5499  Enermax 420W EG425P-VE FMA 20/24Pin Power Supply  429.00  ¤  1  429 ¤ 

2066 ¤

www.logicpc.co.il

בשביל מה צריך ?:x ותגיד הלוח אם הזה טוב ותומך בכרטיס מסך שלי ? יש לו 4 סלוטים לזכרונות ?

אממ מה עם הספק כוח בלי קשר למעבד וללוח אם הוא יוכל להחזיק P4 2.40GHz + Billings 2 +

512MBRAM + 6600GT ?אפשר להגיד 1024 ראם בקרוב אני משפר :P אגב,אני קונה את המעבד והלוח אם

עוד חודשיים שלוש - הם יהיו שווים ויחזיקו לי גם אז ?:P אני משיג את הכסף ....בנתיים אני אקנה את הספק כוח

יש לי תקציב רק אליו ואת הלוח אם והמעבד אני אקנה עוד חודשיים ככה...אתם חושביםש המעבד והלוח אם הזה שהצעת

ירדו במחיר עד אז ?:x עשיתי טעות שקניתי כרטיס חזק של AGP.. ועכשיו אני צריך לקנות לוח שתומך ב AGP אני רוצה שיהיה טוב יש לך

לוחות אם נגיד יותר טובים שיחזיקו לי לעתיד ב700-800 ש"ח? תודה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעדיף מעבד ללא קירור??

הלוח אם מצוין (וגם עוד חודשיים הוא יהיה מצויין) ויש לו 4 סטיקים

המערכת הנוחכית שלך לא מדגדת את הספק כוח הזה. הוא יחזיק אותה בלי בעיה.

לוח אם טוב יותר עד 800 שח מה שאני מצליח לחשוב זה NEO2 PLATINUM אבל צריך לבדוק שהוא נכנס בתקציב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעדיף מעבד ללא קירור??

הלוח אם מצוין (וגם עוד חודשיים הוא יהיה מצויין) ויש לו 4 סטיקים

המערכת העכשיו שלך לא מדגדת את הספק כוח הזה. הוא יחזיק אותה בלי בעיה.

לוח אם טוב יותר עד 800 שח מה שאני מצליח לחשוב זה NEO2 PLATINUM אבל צריך לבדוק שהוא נכנס בתקציב.

תבדוק שהוא נכנס לתקציב ותומך ב AGP :) אם אפשר גם את השם המלא שלו + מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת חורג אבל שווה את ההשקעה

http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=2407&catcode=171

תשמע אחי אז לקחת את הלוח אם הזה?באמת שווה את ההשקעה?יחזיק להרבהה זמן ? הוא טוב לOC ולמשחקים?

והוא תומך ב AGP וב מעבד ששמת לי כן? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאור הפתעתי מצאתי לעצמי הארד דיסק ב זה

http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16822144358

מה אתם אומרים עליו? הלוח אם שיש לי עכשיו ושאני אקנה מה שהמלצת לי יתמוך בו ? אם יש לך הארד

דיסקים אחרים להציע לי עד 100 דולר אז תגיד לי בבקשה :) יש לי עכשיו Maxtor 60GB :Z

יספיק לי נפח של 200GB.. :xyxthumbs: דודה שלי שולחת את ההארד דיסק לארץ :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההארדיסק הזה תומך NCQ.

ורק צ'יפסטים nForce4 Ultra ו- 4 תומכים ב-NCQ/SATA2

אז זה מיותר לקנות דיסק קשיח עם NCQ.

קח את 200GB SATA

אפשר לינק ישיר בבקשה?אם אפשר שזה יהיה מnewegg , אגב אני צריך שההארד דיסק שלי יהיה תומך בלוח אם

שלי כרגע אם אפשר יש לי צ'יפסט של אינטל,והלוח שהמליצו לי פה על שווה לקנות אותו נכון ? :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אין בעיית תאמול ללוח אם אין לך מה לדאוג.

2.הלוח אם של MSI הכי משתלם!

3.יש גם צ'יפסטים של אינטל שתומכים ב-SATA2/NCQ אבל מן הסתם שבלוחות אם ל-AMD לא יהיו צ'יפסטים של אינטל.

4. לינק: http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16822144153

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.אין בעיית תאמול ללוח אם אין לך מה לדאוג.

2.הלוח אם של הכי משתלם!

3.יש גם צ'יפסטים של אינטל שתומכים ב-SATA2/NCQ אבל מן הסתם שבלוחות אם ל- לא יהיו צ'יפסטים של .

4. לינק: http://www.newegg.com/Product/Product.asp?Item=N82E16822144153

הלוח הזה יחזיק לי להרבה זמן ? אני מקווה שאני עושה מעשה נכון....... איך נדפקתי שקניתי כרטיס 6600GT AGP

אבל בכל זאת AGP זה לא כזה נורא? הרי בלוחות אם הPCIE AGP זה רק חיבור לכ"מ? זה לא משפיע הרבה יעני

אם מישהו קונה עכשיו מחשב חדש אתם ממליצים לו אותו לוח של שהמלצתם לי רק עם יציאת PCI-E?

אגב תודה,אני מקווה שההארד דיסק הזה מצווין :)

עריכה:הסתכלתי על המפרט הטכני של הלוח אם למה יש רק 3 סלוטים של ?:x ועוד דבר אם זה לוח טוב

ואני מאמין שהוא טוב גם לפי מה שאתם אומרים וגם לפי התקציב אממ הוא יכול לתמוך במהירויות יותר מהירים משהו

כמו ה 533 הזה?או רק DDR400 ..?זה לא כל כך משנה לי פשוט רק לעתיד אני מדבר...אגב הוא גם טוב ל OC?

תודה מראש! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח הזה יחזיק לי להרבה זמן ? אני מקווה שאני עושה מעשה נכון....... איך נדפקתי שקניתי כרטיס 6600GT AGP

אבל בכל זאת AGP זה לא כזה נורא? הרי בלוחות אם הPCIE AGP זה רק חיבור לכ"מ? זה לא משפיע הרבה יעני

אם מישהו קונה עכשיו מחשב חדש אתם ממליצים לו אותו לוח של שהמלצתם לי רק עם יציאת PCI-E?

אגב תודה,אני מקווה שההארד דיסק הזה מצווין :)

עריכה:הסתכלתי על המפרט הטכני של הלוח אם למה יש רק 3 סלוטים של ?:x ועוד דבר אם זה לוח טוב

ואני מאמין שהוא טוב גם לפי מה שאתם אומרים וגם לפי התקציב אממ הוא יכול לתמוך במהירויות יותר מהירים משהו

כמו ה 533 הזה?או רק DDR400 ..?זה לא כל כך משנה לי פשוט רק לעתיד אני מדבר...אגב הוא גם טוב ל OC?

תודה מראש! :xyxthumbs:

הנה מצאתי את אותו לוח אם שאמרו לי פה http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_270_85_288&products_id=7230

הנה המפרט הטכני שלו עם 4 סלוטים לזכרונות -64/FX Socket 939, nForce3 Ultra, 4 x DDR400 DC, AGP x8, 5 x PCI, 2 x Gigabit LAN, 4 x S-ATA-150 RAID 0,1,10, FireWire, 8 Channel Sound

זה טוב נכון ? וגם בפחות מחיר...תגידו אין שום הבדל בביצועים בין AGP ל PCI-E כן ?:D אני כאילו לא "נדפקתי"

שקניתי כרטיס מסך חזק עם יציאת AGP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...