win2k/winxp nvidia/ati refresh rate fix, והעולם שותק!!! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

win2k/winxp nvidia/ati refresh rate fix, והעולם שותק!!!

אורח athlon

Recommended Posts

אוקי, אני יודע שממבט ראשון זה נראה כאילו הנושא הזה לא קשור לכאן, אבל במידה מסויימת הוא כן.

מאז צאת חלונות 2000 ועד צאת חלונות XP אף אחת מהחברות הנוגעות בדבר לא טרחה לפתור את הבעיה שגורמת לכולנו כאבי ראש(מילולית!), סחרחורות וצרבת בעניים. כן, אני מדבר על בעית הRefresh Rate בישומי תלת-מימד הן של OpenGL והן של D3D. כבר עברו כמה עשרות גרסאות של דרייברים של החברות, מיקרוסופט הוציאה מליוני עדכונים(עברנו כבר את SP2 של חלונות 2000 ואת העדכון שיצא עבורו, וגם את כל העדכונים של חלונות XP) אבל עדיין לא פטרו את הבעיה הזאתי באופן סופי ע"י הגורמים הרשמיים. נכון, ישנם מספר פתרונות צד שלישי שמאפשר לפתור את זה, אבל הם ממש מועטים, חלקם מפסיקים לעבוד עם גרסאות דרייברים עדכניות,שגם ATI וגם מתקנות בהם הכל חוץ מהבעיה הזאתי. הדוגמא הכי טובה לכך היא ההתרעה שיש היום באתר הבית של כותב התוכנה Refresh Rate Fix, שהוא צריך לשכתב אותה מחדש כי כתבה מחדש את כל המבנה של הדרייברים.

השאלה שלי היא, מה דעתם של האנשים היושבים בארץ הקודש על העניין הזה, עד מתי נסבול ביחד עם עוד מיליוני שחקנים בעולם, שחברות הצ'יפים הראשיות פשוט מתעלמות בהם באופן מופגן ביחד עם חברת MS. האם מדובר כאן בקנוספראציה בין לאומית של יצרניות האקמול והאופטימטריסים?!?!

עדכון:

היום, אור ל2 לאוגוסט 2002 יצאו שני עדכונים חשובים מאוד:

Windows 2000 Service Pack 3 - בדו"ח הבאגים של מיקרוסופט אין שום אזכור לעובדה שהבאג הכי עתיק אולי בחלונות 2000 תוקן. כמו-כן, בפועל הוא לא תוקן.

nVidia Detonator 30.82 - החברה הטובים של הדליפו גרסא חדשה של דרייברים. כידוע לנו גרסאות מודלפות לא עוברות את מערכת הבדיקה של מיקרוספט, אבל שוב: הבעיה עדיין לא תוקנה.

זה משאיר אותי רק סקפטי לגבי העתיד, ואין שום תקווה לחכות לSP1 לחלונות ולשום עדכון של דרייברים, כי היצרנים פשוט מתעלמים מהיצרנים. מה הם רוצים מאיתנו, השחקנים, שנמשיך להשתמש בWin98 לנצח? מיקרוסופט בעצמה הפסיקה לקבל לבדיקות שלה דרייברים לחלונות 98 החל מה1 ליולי, אז אולי שיעשו איזה שהוא צעד לקראת הלקוחות, שהם כ"כ רוצים שיעברו לחלונות , ויאפשר להם באמת להנות ממערכת הפעלה נורמאלית סוף-סוף, כי בנתיים רק מוכיחה שאין שום צורך לשלם בשביל הקוד המחורבן שלה, שהיא גם כך לא דואגת לעדכן כמו שצריך, ולתת רשימה נורמאלית שכל אדם בר דעת יוכל להבין, בדיוק כמו שיוצא לכל תוכנה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אורח R0ckF0rD

המממ... יש משהו שאנחנו יכולים לעשות? ::)

אני בהחלט מסכים איתך שזהו סבל ממדרגה ראשונה ובנוסף גיליתי גם שהשימוש בתוכנות צד שלישי, גורם לתופעות לוואי במשחקים מסויימים (תקיעות של המחשב, תקיעות של היישום עצמו וכו'...).

צריך לכתוב עצומה ולהעבירה במייל בין כל הגיימרים המאוכזבים ברחבי העולם ולשלוח את זה אחרי כמה חודשים למיקרוסופט.

יותר מזה, אני לא מאמין שאפשר לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רעיון.

אין כמו כח צרכני מאוחד ומלוכד, ועל כן, על מנת למחות על היחס המחפיר והמבזה , נעשה את הנדרש מכולנו ! חרם ! נחרים את כל מוצאי מיקרוסופט, את כרטיסי המסך של ו ATI ! פשוט לא נקנה את המוצרים שלהם !

רגע... במחשבה שניה - מה ישאר לנו אז ? על המחשב ? אבל בעצם, מה זה משנה, שהרי גם לא יהיה לנו כרטיס גרפי חזק במיוחד להריץ עליו משחקים - נו מילא, רווח נקי שלנו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

יש לי רעיון.

אין כמו כח צרכני מאוחד ומלוכד, ועל כן, על מנת למחות על היחס המחפיר והמבזה , נעשה את הנדרש מכולנו ! חרם ! נחרים את כל מוצאי מיקרוסופט, את כרטיסי המסך של ו ATI ! פשוט לא נקנה את המוצרים שלהם !

רגע... במחשבה שניה - מה ישאר לנו אז ? על המחשב ? אבל בעצם, מה זה משנה, שהרי גם לא יהיה לנו כרטיס גרפי חזק במיוחד להריץ עליו משחקים - נו מילא, רווח נקי שלנו !

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, הבעיה מחולקת לשני שלבים:

א. הבעיה ביסודה היא בעיה של מיקרסופט ומערכת ההפעלה המחורבנת שלה, כי בכל מערכת הפעלה אחרת(שהיא לא 2K או XP) אין את הבעיה המדוברת. הבעיה היא בעמרכות ההפעלה המחורבנות הכי מעודכנות של .

ב. השלב השני של הבעיה הוא כבר של יצרניות כרטיסי המסך שהן מסרבות להוציא תיקון כל שהוא לבעיה הזאתי, שאפשר היה לפתור אותה בדרייברים כי עובדה שאנשים פרטיים הצליחו לעשות את זה בלי שיהיה להם את קוד המקור לדרייברים.

מה שמרגיז אותי בכל הסיפור הזה זה ההתעלמות והאטימות המוחלטת אף אחת מהחברות הנוגעות בדבר אפילו לא רושמת שורה אחת באתר שלה בנוגע לבעיה הזאתי, יש כאן כמו איזה קשר שתיקה מסויים שאף אחד לא מדבר עליו למעט הלקוחות שסובלים מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

85Hz זה טוב או רע לעיניים ?

זה טוב. אני לא יכול לסבול שום דבר מתחת לזה, אפילו 75 שאמורים שזה המינימום נראה לי מרצד.

100 זה מעולה, וכל דבר מעל לזה זה פשוט מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

באמצעות חיבור D-SUB אנלוגי רגיל, אם למסך אין חיבור אנלוגי רגיל, נראה לי שקיימים מתאמים... או שפשוט רוכשים כרטיס מסך עם יציאת DVI. ;D

ואם החברות יחליטו להחרים את מיקרוסופט, משמע לא תיהיה תמיכה למשתמשי מערכות ההפעלה, שחרורים של דרייברים ועדכונים לפלטפורמות יופסקו או שישתחררו עם מלא בעיות תאימות ובאגים, הלקוחות יתייאשו ויפסיקו לקנות את המוצרים של החברות, במיוחד כשמדובר באוהדי למיניהם אשר הורגלו למנת משופרים טריה כל כמה חודשים מעטים, ועוד כל מיני בעיות שאני מעדיף לא לחשוב עליהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...