עכשיו 5 וחצי בבוקר,לא ישנתי יומיים ויש לי ציפורים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו 5 וחצי בבוקר,לא ישנתי יומיים ויש לי ציפורים

PhP dUdE

Recommended Posts

הייתי אמור לקום בשמונה וללכת בתשע לגלוש עד 2-3 ככה אבל קמת בחמש וחצי.... כדאי לנסות לישון או כבר להשאר ער עד שמונה ככה? יש לי מה לעשות עד אז אבל לא רוצה להיות עייף :-\ סעמק שונא את כל הקטע של השיינה..

למה אתם ערים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אמור לקום בשמונה וללכת בתשע לגלוש עד 2-3 ככה אבל קמת בחמש וחצי.... כדאי לנסות לישון או כבר להשאר ער עד שמונה ככה? יש לי מה לעשות עד אז אבל לא רוצה להיות עייף :-\ סעמק שונא את כל הקטע של השיינה..

למה אתם ערים?

אני אישית לא הצלחתי להרדם יעני לא ניסיתי והזמןטססססססס לו חשבתי היום אני אלך לישון כמו בן אדם ב2 בערך אבל לא עוד איזה חצי שעה אני עף למיטה :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הכי מעצבן זה שנגיד השעה 6 בבוקר ואתה יודע שאם תלך לישון אז תקום בחמש בצהריים אבל אם תקום בחמש אז אין סיכוי שתירדם באחד בלילה ותקום יום למחרת בשמונה בבוקר כמו בן אדם... בקיצור, אני הייתי צריך לקום מוקדם ללכת לים כי היו גלים טובים שישי-שבת אז לא רציתי להפסיד... החלטתי לא ללכת לישון ואז אחרי לא מעט מאמצים להישאר ער עוד יום שלם בלי שיינה לא הצלחתי להירדם אחר כך חחחחח זה הדבר הכי מציק! אחרי זה שניסתי להישאר ער בסוף לא נרדמתי בלילה ומזלי שהעירו אותי בשמונה אבל בכל אופן, הייתי עייף....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע אוכל , אני לא מצליח לישון בלילה וביום אני ישן תמיד כי אני גמור מעייפות ואין מצב שאני לא יפול למיטה :-\

ועוד הבוקר אני צריך לנסוע לניצנים...יותר נכון עוד כמה שעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...