אנשים בעיה רצינית ביותר בבקשה תעזרו המחשב סוחב SA בלחץ פרטים בפנים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים בעיה רצינית ביותר בבקשה תעזרו המחשב סוחב SA בלחץ פרטים בפנים

gigabot

Recommended Posts

שלום,

פירמתתי את המחשב המפרט בחתימה

הוא בOC ל3.2 כל השאר אותו דבר, וSA לא רוצה לעלות בהגדרות הכי גבוההות זה בקושי סוחב,

יש לציין שגם עם OC לכרטיס לא עוזר! מה לעשות ??

אני משתגע! אגב ספק ג'נרי אם זה משנה משהו

הקטע הכי מטריף שלפני כמה ימים הכל היה בסדר!! אני משתגע, בבקשה עזרו תודה רבה רבה למי שיוכל לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, הורדת דרייבר עדכני?

דבר שני, יכול להיות שהOC מחמם לך יותר מדי את הכרטיס ולכן הוא מאט את עצמו, לכן תנסה לבדוק אותו בלי OC.

דברי שלישי, ספק גנרי יכול להשפיע אם הוא מספק מתחים לא יציבים (אגב תבדוק שהכרטיס שלך מחובר למולקס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך ששמתי תכרטיס היה הכל טוב ויפה ופעל מעולה, עם פילטרים מהדרייבר הכי גבוהים, זה התחיל להאט ולא מצאתי שום פתרון אחרי המוווון ניסיונות עשיתי פורמט ולהפתעתי גם זה לא עזר, עכשיו בדקתי עם OC בלי פילטרים בדרייבר וזה פועל נחמד אבל הייתי מצפה ליותר... (כמון הגדרות הכי גבוהות במשחק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מספיק ניסיון והפירמוט הלך מעולה, יש עדכון!!!

חשוב מאוד זה יכול להוביל לפתרון:

אז ככה כיביתי את הOC, ושיחקתי המשחק הלך מעולה כאילו היו פה ושם כאלה לאגים קטנים אבל מזה לא שמים לב,

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פתרתי תבעיה זה הספק, מעלות לא קשורות פה, הורדתי OC למעבד וזה רץ יותר טוב כיביתי כמה מאוררים ויותר טוב מסקנה הספק טיפש! ג'נרי אחרי הכל אז אני קונה מודסטרים ונפטר מזה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילא היית נתקל במסכים כחולים או ריסטארטים, אז היה אפשר להאשים את הספק.

אבל אני חושב שהלוח לא יציב. הצ'יפסטים של sis ידועים כאוברקלוקרים גרועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...