סוף סוף הזמנתי את IAUDIO X5L - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף סוף הזמנתי את IAUDIO X5L

nimi7

Recommended Posts

ולפני שאני מקבל אותו רציתי לדעת עוד כמה דברים עם כדי ליקנות אותם מה שלא מקבלים בחבילה!!

אז זה מה שמקבלים ולא מקבלים לפי התמונה!! מה שכתוב בסוגרים לא מקבלים!!!

package.gif

1. כדי לי ליקנות שלט??? כאילו להוסיף אותו???

2.מה  זה   Cradle   הזה?? מה הוא נותן לי בעצם? וכדי ליקנות אותו???

3.נרתיק חייבים זה הזמנתי כבר!

4.והכבל הזה http://onlinestore.cowonamerica.com/index.asp?PageAction=VIEWPROD&ProdID=52

מקבלים אותו בחבילה? לא הבנתי יש שם שני כבלים שמקבלים ולא הבנתי עם זה אחד מהם!!! תגידו לי בבקשה!!

תודה מראש לעוזרים!! נמרוד!1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תתחדש, מצפה לתמונות.

דבר שני, הCRADLE הזה, הוא בעצם העריסה למכשיר.

את השלט תקנה, לפי הצרכים שלך. אם אתה הולך עם הנגן בכיס ויש לך בעיה להוציא אותו כל הזמן אז השלט יעזור בעניין.

בקשר לכבלים, אין לי שמץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו אחי אני יודע שזה העריסה למכשיר אבל לא הבנתי מה הוא נותן לי בעצם?? הוא עוזר לי במשהו מטעין לי אותו?? או שפשוט הוא נותן לו מעמד כזה שלא יפול וזהו לא משהו מיוחד???

ותגידו עוד משהו במכשיר אפשר לעשות כאילו שירוצו השירים נכון?? כמו בדיסקמן למשל?? לא צריך להוציא כל שניה את המכשיר וליבחור שיר??? יש דבר כזה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העריסה, לפי מה שאני יודע, היא מעמס למכשיר, וגם דרכה המכשיר יכול להטען.

מה הכוונה שירוצו השירים ? השירים פועלים לפי התיקיה, שיר אחרי שיר, יש לך מועדפים שתוכל לשים שם שירים שאתה אוהב.

ונראה לי שאתה שם את השירים שינוגנו ברשימת ה Play Now .. או משו כזה, אני לא יודע איך זה עובד במכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה התכוונתי שיר אחרי שיר ירוץ שלא כל הזמן אני יוציא את המכשיר!!!

ומישהו יודע בקשר לעריסה הזאת???

ועוד דבר יש לי שלט של מיני דיסק בבית שיש לו יציאה של כמו ועוד שיניים כאלה כמו שיש לכרטיס מסך אז כאלה שיניים אבל יותר קטנות אז זה יכול להתאים למכשיר??? ועם כן זה לא הורס אותו או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הסיכויים ששלט שמיועד לדיסקמן לא יתאים בכלל לנגן חדש שיצא לשוק... אין שום קשר ביניהם...

ובקשר לעריסה אפשר להסתדר בלעדיה זה סתם שטויות...

אם הוא לא ינגן שיר אחרי שיר אז איך חשבת שהוא ינגן? שיר אחד ואז מחכה שתבחר את השיר הבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני חושב שיש הבדל בין שנאי למטען של המכשיר? נכון.????

הקיצר קניתי את המכשיר באמריקה ואל תישכח שהשיטה באמריקה של המטען שונה והוא AC שבארץ זה DC עם אני לא טועה כמובן

אז רציתי לדעת איזה שנאי אני צריך בישביל שיחליף לי את המטען לתקע ישראלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני חושב שיש הבדל בין שנאי למטען של המכשיר? נכון.????

הקיצר קניתי את המכשיר באמריקה ואל תישכח שהשיטה באמריקה של המטען שונה והוא AC שבארץ זה DC עם אני לא טועה כמובן

אז רציתי לדעת איזה שנאי אני צריך בישביל שיחליף לי את המטען לתקע ישראלי

אני באופן אישי גם קניתי גם מוצרים בארה"ב ופשוט קניתי מתאמים. אני חושב שזה הכי אמין להשאר עם השנאי המקורי אבל להוסיף מתאם.

אחי תתחדש, זה מכשיר שולט !!!

רק תיתן לנו ביקורות שלך עליו ותמנות {למרות שיש לא מעט, אבל עוד כמה שלך לא יזיקו}.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...