עקב הגזרות החדשות ו"מטלות" חדשות על הציבור, מה אתם חושבים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עקב הגזרות החדשות ו"מטלות" חדשות על הציבור, מה אתם חושבים

udicol

Recommended Posts

טוב אני לא כל כך מבין למה אוהבים לשנוא שרי אוצר בכל קדנציה שהיא . אני חושב ש-"סטיב" (שר האוצר סילבן שלום) - הוא השר היחיד שהחליט להכריז מלחמה על הבטלה בארצינו . בטלה ? כן אנחנו המדינה הכי בטלנית שבעולם ! לכל דבר שאנו עושים בחיינו , או שממש לא עושים (אנו בעצמינו) עושה עובד זר שמגיע מחוץ לארץ !אנחנו הצברים , לא מוכנים לנקוף עצבנה קטנה , ולעבוד קשה ! מי אני ? אתה ? כן כולנו לא אוהבים לעבוד קשה ולהזיע . חינכו אותנו ללמוד להשכיל להשיג עבודה טובה ולהצליח . אבל לבנות את ארצינו ? מה אני אידיוט , אני אביא לארץ עובדים שחורים מלוכלכים שיעשו את העבודה !כן כן, כך חושב פרץ הקבלן . הקבלנים בארץ מנהלים קרטל נגד הממשללה וכל הזמן מאיימים במשבר בענף הבנייה כי אין להם עובדים זרים להתנכל ולעשוק אותם ולנצל אותם עד הסוף (כבר שמענו על המקרים הקשים של התעללויות של קבלנים בארץ). העיקר שייתן להם פת לחם ובקושי משכורת מינימום , והעיקר שהוא יגיע לשטח עם המרצדס שלו !

הגיע הזמן לנהל מלחמה בבטלנים בארץ ויוזמה זו מבורכת

אנחנו צריכים להתבייש בעצמינו וללמוד מהעולים מרוסיה שלהם מוסר עבודה בלתי נלאה , הם יגיעו משכילים מארצם ויעבדו היכן שיציבו אותם ולא ייתפנקו כמו הצבר המפונק גירסת 2002 !

אנחנו צריכים להפסיק עם תרבות ה-"צפונבוניות" ולתת לאחרים להקים את הבית שלנו ! אנחנו נזרוק את הזבל ! אנחנו נבנה בתים , אנחנו נקטוף את הירקות והפרות ! אנחנו נלחם על האדמה הזו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני לא כל כך מבין למה אוהבים לשנוא שרי אוצר בכל קדנציה שהיא . אני חושב ש-"סטיב" (שר האוצר סילבן שלום) - הוא השר היחיד שהחליט להכריז מלחמה על הבטלה בארצינו . בטלה ? כן אנחנו המדינה הכי בטלנית שבעולם ! לכל דבר שאנו עושים בחיינו , או שממש לא עושים (אנו בעצמינו) עושה עובד זר שמגיע מחוץ לארץ !אנחנו הצברים , לא מוכנים לנקוף עצבנה קטנה , ולעבוד קשה ! מי אני ? אתה ? כן כולנו לא אוהבים לעבוד קשה ולהזיע . חינכו אותנו ללמוד להשכיל להשיג עבודה טובה ולהצליח . אבל לבנות את ארצינו ? מה אני אידיוט , אני אביא לארץ עובדים שחורים מלוכלכים שיעשו את העבודה !כן כן, כך חושב פרץ הקבלן . הקבלנים בארץ מנהלים קרטל נגד הממשללה וכל הזמן מאיימים במשבר בענף הבנייה כי אין להם עובדים זרים להתנכל ולעשוק אותם ולנצל אותם עד הסוף (כבר שמענו על המקרים הקשים של התעללויות של קבלנים בארץ). העיקר שייתן להם פת לחם ובקושי משכורת מינימום , והעיקר שהוא יגיע לשטח עם המרצדס שלו !

הגיע הזמן לנהל מלחמה בבטלנים בארץ ויוזמה זו מבורכת

אנחנו צריכים להתבייש בעצמינו וללמוד מהעולים מרוסיה שלהם מוסר עבודה בלתי נלאה , הם יגיעו משכילים מארצם ויעבדו היכן שיציבו אותם ולא ייתפנקו כמו הצבר המפונק גירסת 2002 !

אנחנו צריכים להפסיק עם תרבות ה-"צפונבוניות" ולתת לאחרים להקים את הבית שלנו ! אנחנו נזרוק את הזבל ! אנחנו נבנה בתים , אנחנו נקטוף את הירקות והפרות ! אנחנו נלחם על האדמה הזו .

אתה מודע שסטיבי שלך הביא אסון כלכלי בצורת סטגפלציה ביחד עם העמית הכושל שלו קליין? (והאשמה נופלת יותר על סטיבי)

פרץ הקבלן מסתמך על בניזרי העבריין

וסילבן לא ניסה לעצור ולא אמר מילה- הובאו לכאן עוד עשרות אלפי עובדים זרים.. שמתייחסים אליהם כמו לחרא

מה עם שאר מה שכתבתי? מוסכם עליך? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:nono:

לא לא , ראשית סטיבי לא שלי .

שנית לא סטיבי ולא קליין הביאו את האסון שאתה כותב עליו . גדולים מאיתנו כבר "האשימו" את המצב הכלכלי בעולם והמשבר העולמי.

הייתי נותן יותר דגש על הקברניטים שלנו בימי עושר וטוב . כן כאשר המצב הכלכלי היה כל כך טוב עד שהבאנו פועלים מסין שינגבו לנו את התחת - תרתי משמע ! ולא החדירו את מוסר העבודה שאנו צריכים בימי משבר .

בנוגע לתגובות האחרות - הדגשתי שאחרים יירצו לפטר את ח"כ של מרץ מאותה סיבה שהם אינם שרים .

או אוליי שיהיו שרים ,אז יבקשו באותה מידה לפתר אותם , אז מה עשינו בזה ?

נ.ב - האמת היא שבנזרי הוא אחד ה- ****** (אני לא רוצה לקבל הערה על ביטויים לא ראויים ) . אפילו עובדי לשכתו מתעבים אותו -בלשון שמנסה להיות עדינה . מצטער .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סטיבי ולא בטיח.

אם כבר המצב הקיים הינו תוצאה של עשרות שנים של התנהלות כושלת, לא קדנציה של שר אוצר אחד.

סטיבי פה הוא סתם שעיר לעזאזל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

מ92 כששמיר נפל הכלכלה השתפרה פלאים.. איזו צמיחה, ירידה עד ל3% אינפלציה (ובתקופה של ברק 1.2% אם אני לא טועה)

המיתון כמעט נעלם..

ואז באו אריק והשודדים...

ואי אפשר לפטור אותם מאשמה ולהאשים את 'המצב'.. הם גרמו ל'מצב'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז באמת , כל העולם יהיה במשבר כלכלי עמוק ורק תהיה במצב כלכלי מדהים , כל אזרחי ארה"ב מגיעים לישראל בזכותם של קברניטי המשק הכלכלי המחליפים את "אריק והשודדים" .

יאללה אם זה נכון בואו נחליף את "ואז באו אריק והשודדים... " וישראל תהיה פנינת העולם !

כמה נאיבי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משווה את המצב של ארה"ב למצב שלנו?

מדינה עם 290 מיליון אנשים, המטבע היציב בעולם למרות האינפלציה מרצון, ומשהו כמו 3% מובטלים

וכן, ככה הם יצאו מהמשבר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

מ92 כששמיר נפל הכלכלה השתפרה פלאים.. איזו צמיחה, ירידה עד ל3% אינפלציה (ובתקופה של ברק 1.2% אם אני לא טועה)

המיתון כמעט נעלם..

ואז באו אריק והשודדים...

ואי אפשר לפטור אותם מאשמה ולהאשים את 'המצב'.. הם גרמו ל'מצב'

איזה שטויות, ברק נפל בגלל הכלכלה. כמו כן מצב כפי שקיים כיום לא נוצר ברגע, זה תוצאה של שנים של חוסר מדיניות כלכלית נכונה.

בתקופת ברק הדולר עלה, הייטק נפל, ונכנסנו למיתון, וגם זה לא באשמתו, אלא תוצא של אותה מדיניות כלכלית של קודמיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתניהו היה בריון עם הכספים

בתקופת רבין/פרס המדינה הלכה בכיוון הנכון בכלכלה (אל תשכח ששמיר היה לפניהם)

ברק היה פחות גרוע משרון

הרבה פחות גרוע

(וההייטק לא קשור אליו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור, אין מה להציע, כפי שתראו מדינה שנמצאת במחלוקות אדירות, מיתון כלכלי, מלחמה, הכל ביחד סופה ליפול.

חייבים למצוא דרך לסיים את הקונפליקט הערבי, אי אפשר להמשיך כך.

אני לא מאמין שנהייתי שמאלי כל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתניהו היה בריון עם הכספים

בתקופת רבין/פרס המדינה הלכה בכיוון הנכון בכלכלה (אל תשכח ששמיר היה לפניהם)ברק היה פחות גרוע משרון

הרבה פחות גרוע

(וההייטק לא קשור אליו)

בתקופת רבין\פרס לא היה מיתון עולמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...