פסיכומטרי בסוף י"א- שווה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פסיכומטרי בסוף י"א- שווה?

it4chi

Recommended Posts

שלום,

חשבתי על לעשות עכשיו פסיכומטרי, אבל הרבה אומרים לי עכשיו שכמעט כל מי שעושה בסוף י"א לא מצליח להוציא הרבה, כלומר ציונים דיי נמוכים.

הבנתי שגם הקורסים לא ממש ברמה מאחר ומשלמים פחות כסף.

מה אתם אומרים ?

שווה לעשות בסוף י"א, או אפשר לחכות לאחרי הצבא ?

אני מעדיף שמי שעה בסוף י"א יגיב.

תודה.

עריכה- כמה שעות ביום בערך צריכים ללמוד?

נ.ב- חבר שלי רשם את זה, אבל מאחר והוא לא רשום פה אני מפרסם בשמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי שווה. אני עשיתי בקיץ שעבר קורס של קידום תיכון והוצאתי ציון גבוה במבחן באוקטובר. אם אתה מתכנן ללכת לעתודה, זה אפילו יותר משווה, זה כמעט חובה, שכן קשה להתכונן למבחן בזמן לימודים בי"ב.

בקשר לשעות: אצלנו היו שני מפגשים בשבוע בזמן החופש ומפגש אחד בשבוע אחרי תחילת הלימודים, סה"כ 15 מפגשים של 4 או 5 שעות (לא זוכר). צריך להשקיע עוד איזה 5-6 שעות בשבוע על שיעורי בית ומבחנים לדוגמא, כאשי לקראת המבחן עצמו פותרים כמה מבחני דוגמא מלאים, שכל אחד מהם הוא 3 שעות + שעה בדיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שווה את זה, אצלנו היו כמה שתיכננו לעשות בזמן הלימודים, בקושי הצליחו ללמוד והוציאו ציון ממש נמוך יחסית למה שהם יכלו להוציא (זה כמובן, דעתי ומידע שאמרו לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שווה את זה, אצלנו היו כמה שתיכננו לעשות בזמן הלימודים, בקושי הצליחו ללמוד והוציאו ציון ממש נמוך יחסית למה שהם יכלו להוציא (זה כמובן, דעתי ומידע שאמרו לי)

אני מצד שני עשיתי גם את הקורס של קידום ב-יא' אבל לאחר מכן עשיתי שוב ב-יב' בלי להתכונן בכלל והוצאתי 60 נקודות יותר

אגב למישהו יש דרך טובה לשפר עברית?

באנגלית הוצאתי פטור ובכמותי יש לי 143 ורק בעברית נפלתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חברים שעשו קורס באמצע יא ופסיכומטרי בזמן בגרויות ונדפקו

אני מתחיל קורס באוגוסט עד אוקטובר ואז פסיכומטרי כי אני רוצה עתודה... זה נראה לי טוב כי אין לחץ של בגרויות בתחילת שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי בסוף יא בחופש הגדול

זה היה סתם ביזבוז של זמן וכסף

קורסים על רמה נמוכה , עשיתי של אנקורי

מדריכים לא משהו

הלימודים מציקים ומעצבנים

מלמדים אותך כמו

גם תחשוב על זה , האם אתה מסוגל לשבת על התחת וללמוד כמו משוגע את כל זה במשך חודשיים

אני הוצאתי ציון נמוך יחסית ומצטער על שעשיתי את זה

תעשה אחרי הצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עושה את הקורס של קידום (לך תצטיין  ;) ) שמתחיל באוגוסט עד אוקטובר.... (בין י"א לי"ב)

ידיד שלי שסיים י"ב סיפר לי שבתחילת י"ב בכלל לא היה לו ראש לב"ס, הוא היה מרוכז כל כולו בפסיכומטרי,

ככה שעד העשירי באוקטובר אני יכולה לשכוח מחופש ומנוחה... :-[

אני מכירה המון אנשים שיצאו מרוצים מהקורס המזורז...

אני רק מקווה שהמאמץ שווה את זה... כי אני עוד לא סגורה על מה שאני הולכת לעשות....

עתודה רפואית או שירות רגיל  (בשאיפה קשור לרפואה) ורק אחריו אוניברסיטה...

בכל אופן שיהיה לי פסיכומטרי "בכיס", ולא יהיו לי הגבלות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...