עזרה בקניית נגן MP3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית נגן MP3

guycnaan

Recommended Posts

שלום..מכיוון שאני בצבא יוצא לי לשמוע די מעט מוזיקה,לכן החלטתי לקנות נגן .

אחרי שעברתי והשוויתי בין מספר נגנים נותרתי מבולבל,בעיקר בגלל חוסר היכרות עם המכשיר שמונע ממני להעריך תכונות מסויימות בו.

לכן פניתי אליכם בבקשת עזרה....

בכל אופן הדרישות שלי מהמכשיר הן כדלקמן:

-קיבולת כמה שיותר גבוהה (עד 20 ג'יגה)

-אורך חיי בטריה ארוך ו/או מכשיר שצורך מעט כוח. (אם יש מטען כחלק מהעסקה תגידו לי)

-נוחות יחסית לתפעול (כפתורים ברורים,קלות יחסית לניווט בין הספריות)

-ממשק העלאה נוח (עדיף שיכלול תמיכה בUSB2.0...)

-עדיפות לדגם קשיח יותר שלא יתפרק מכל נגיעה או דפיקה

-אפשרות שימוש במכשיר גם ככונן לכל דבר+תמיכת ממשק בדבר.

-מחיר כמה שיותר ריאלי (אין בעיה כספית,אך חבל לשפוך כסף לריק)

לא מעניין אותי:

-עיצוב סקסי ומתוחכם

-פיצ'רס חסרי תועלת

-מסך LCD גדול או כל מיני שטויות שסתם נועדו להקל על חיי המאזין,אך עולות כסף מיותר.

בנוסף אשמח לדעת על תכונות נוספות שהמכשירים שאתם מציעים לי מאפשרים,והאם אתם מוצאים את הפיצ'רס האלה שימושיים.

כמו כן אם אתם חושבים כי אני צריך להפחית/להפריז בדרישות שלי מהמכשיר אתם מוזמנים גם כן להגיב.

תודה מראש על כל עזרה שתתקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-אורך חיי בטריה ארוך ו/או מכשיר שצורך מעט כוח. (אם יש מטען כחלק מהעסקה תגידו לי)

אין דבר כזה נגן בלי מטען... איך תטעין?

-ממשק העלאה נוח (עדיף שיכלול תמיכה בUSB2.0...)

אין דבר כזה שלא תומך בUSB 2... תחשוב מה זה להעביר 20 ג'יגה בUSB 1...

-מחיר כמה שיותר ריאלי (אין בעיה כספית,אך חבל לשפוך כסף לריק)

כמה זה ריאלי?

הכי יתאים לך לדעתי זה H320

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגנים עם רדיו ומיקרופון והקלטה שמשמשים גם ככונן נפרד בלי צורך התקנת דרייברים ותוכנות נוספות -

iAudio-M3L נגן עם 35 שעות בטריה, רק שאין מסך על המכשיר. יש שלט שמתחבר בחוט למכשיר שבשלט יש לך מסך שאיתו אתה מדפדף בתיקיות. שעולה בסביבות 1800 ש"ח

יש לך את iAudio-X5L - בדיוק כמו M3L רק שיש לך מסך צבעוני על הנגן עצמו, ויש גם אפשרות של הצגת סרטים ותמונות למרות שזה סתם פיצ'ר ממש לא שימושי (2300 ש"ח)

יש iRiver H320 אותם תכונות כמו לX5L, רק שיש לו 16 שעות בטריה במקום 35. גם הוא מסוגל לנגן סרטים ולהציג תמונות (רק באיכות נמוכה יותר מהH320)

(1700 ש"ח הכי זול)

אם מעניין אותך רק ניגון מוזיקה, בלי יותר מדיי פיצ'רים ושטויות

יש לך את ה

Creative Zen Touch - מנגן 24 שעות בטריה, איכות סאונד הכי טובה (97DB לעומת 95 בIAUDIO ו 90 בIRIVER), אבל הנגן לא משמש ככונן לכל דבר..אתה צריך להסתובב עם דיסק של דרייברים וכבל מיוחד בשביל זה...לא נראה לי שתרצה (לא בטוח..נראה לי בסביבות 1600 ש"ח)

יש לך את ה GMINI 200 של שמנגן 10 שעות בטריה והוא קטן קומפקטי ונוח. משמש ככונן נפרד ולא צריך להסתבך עם (סביבות 1500 או פחות אם אני לא טועה..)

בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה בינתיים...

נראה לי שאני הולך לבחור בIRIVER H320,בגלל האיכות,הביקורות הטובות שקראתי עליו,המחיר והפי'צרים המעניינים והמחיר הסביר שלהם.

הבנתי שיש לו כמה בעיות שנוגעות לניווט בתפריטים וזמן העלאה ארוך של תמונות..האם מישהו שקנה את המכשיר יכול לאמת/להפריך את זה?

בנוסף ברצוני לדעת שאלה כללית-שמעתי כי לאט לאט (מה שדי הגיוני מבחינה כימית) הבטריות מאבדות מעוצמתן עם כל הטענה,עד כדי כך שצריך להחליף אותן.

האם זה באמת משפיע,והאם בנגנים שהם לא החלפת בטרייה היא עסק יקר ומסובך. ואם כן אז כמה כסף עולה בטריה חלופית (והאם יש אחריות).

נ.ב. איפה כדאי יותר לקנות את הנגן-בארץ,באירופה או בדיוטי פרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל דיוטיפרי היום הרבה יותר יקר מהחנויות בארץ..ובכל מקרה אין בדיוטיפרי את הנגן שאתה רוצה (H320) ובכלל..לא נתקלתי שם בIRIVER

אני לא יודע מה הפרשי המחירים בין אירופה לארץ, אבל אני חושב שזה לא רציני ועדיף לך כבר לקנות בארץ כי אם תקנה באירופה כולל משלוח ומיסים זה יצא כמעט אותו מחיר כמו בארץ אני משער..ובכל מקרה אם תקנה בחו"ל אין לך אחריות מלאה כמו האחריות שתקבל אם תקנה בארץ

עריכה : החלטתי שגם אני אקנה את הH320..אז יש לי כמה שאלות לאלה שכבר קנו אותו..אפשר לרוץ עם הנגן? אין בעיות של קפיצות? וזה לא הורס את ההרדיסק?

ומאיפה הכי זול ואמין לקנות את הנגן?(בארץ..ואני ירושלמי אז עדיף משהו בסביבה אבל אם יש הפרש משמעותי במחיר אז גם מאיזור המרכז זה בסדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שיש לו כמה בעיות שנוגעות לניווט בתפריטים וזמן העלאה ארוך של תמונות..האם מישהו שקנה את המכשיר יכול לאמת/להפריך את זה?

יש לי H340 והניווט סבבה אבל אומרים שזה מסובך אז נגיד שהוא מסובך... בקשר להעלאת תמונות זה תלוי בגודל תמונה:תמונה של 1 MP עולה מהר, צמונה של 4 לוקח לו זמן להעלות

האם זה באמת משפיע,והאם בנגנים שהם לא החלפת בטרייה היא עסק יקר ומסובך. ואם כן אז כמה כסף עולה בטריה חלופית (והאם יש אחריות).

זה לא כזה יקר כמו אייפוד

נ.ב. איפה כדאי יותר לקנות את הנגן-בארץ,באירופה או בדיוטי פרי?

חחחחח נראה לך ימכרו דבר כזה בדיוטי פרי?

בארץ ובאירופה אותם מחירים (בלי משלוח לארץ שזה יעלה לך יותר ובארץ יש אחריות אז תקנה רק פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...