בשמים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשמים

Ido.G

Recommended Posts

טוב, בעקבות דיון אחר פה, על רושאס שבור, היה נראה לי נחמד לפתוח דיון על בשמים.

אז, איזה בשמים יש לכם? איזה אתם אוהבים? וכו' וכו'

לי יש:

Titanium - אותו אני דיי אוהב. מבין הבשמים הפחות יוקרתיים הוא בין הטובים. אחלה בושם.

Adam New York - האמת שאני לא כזה יודע למה קניתי אותו. משום מה פעם הרבה יותר אהבתי אותו. היום אני לא סובל את הריח שלו.

Clinique Happy- בושם נחמד, אבל יש לי אותו כבר יותר מ 5 שנים ואני חושב שהריח שלו נהרס קצת. או שסתם פעם יותר אהבתי אותו.

Yves Siant Laurnet Kouros- אחלה בושם לדעתי. אבל הוא דיי "אבהי". עומד להיות הבושם היחיד אי פעם שאני מסיים.......

Esti Lauder Pleasures- קניתי אתמול... כרגע לפחות אני אוהב אותו....

החברה שלי ממש מתלהבת מאיסי מיאקי (אני לא כזה אהבתי). אתם מכירים?

ואני גם ממש אוהב את Azzaro (אחלה אפטר שייב) ואת Tabac (אבא שלי משתמש בהם, לפעמים אני גונב קצת... הם מבוגרים אבל מעולים). אבא שלי גם משתמש ב old spice. מישהו מכיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס שורה תחתונה אני בוחר בושם לפי מה שבנות אוהבות אחרי הכל הן קהל היעד ;) , כך שמבחינתי אני אמור רק לסבול אותו .

יש את רושאס הזה אבל אני לא סובל אותו וגם יש אותו ליותר מידי אנשים... לפי דעתי בושם צריך להיות דיי יחודי ואישי משהו שלא מחליפים כל יום שישי

ריח הוא גם אחד מגורמי המשיכה הכי גדולים שיש לידיעתכם

כרגע אני משתמש בדולצ' & גוונה שקניתי אותו לאחר סקר מעמיק בקרב קהל היעד שהוא נחמד לפי דעתי למרות שאני אישית הכי אוהב את הוגו בוס הישן והטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו ש-EvilSt!ng אמר, זה לא משנה מה אתם אוהבים, אלא מה קהל היעד שלכם מעדיף ;)

פה לאנשים אין ממש קהל יעד, אולי חוץ מהמוכרת בחנות המחשבים שתתן להם הנחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ככה לפני יציאה או משהו דופק סט של שכיבות סמיכה ... זה מוציא קצת זיעה ומביא לי ריח גברי טבעי :cool2:

ברצינות עכשיו שמעתי שיש בשמים כאלה על בסיס פרומונים וזה מטריףףף בנות. (למרות שאני לא צריך בשביל זה בושם חיחיחי :hat:)

מעניין להשיג כזה, בטח עולה הון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...