מחשב חדש ב 15,000 ש"ח - נערך. - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש ב 15,000 ש"ח - נערך.

Rhx

Recommended Posts

אני יכול, אבל אין טעם, אני הצאתי בדיוק מה שמקפליי הציעה, רק עם כרטיס מסך שיש לו תוספות שאח שלך יהנה מהם.

אז תיקח את המפרט של מקפליי, תחליף את הכרטיס מסך בכרטיס הזה:

ATI RADEON AIW X800XL

הייתרון של הAIW על הרגיל, שיש לו הרבה יציאות לחיבור מצלמת וידיאו למחשב, חיבור טלויזיה, לכידת וידיאו וכו וכו..

גם אם אח שלך לא מקצועי, מנסיון זה מגניב ושימושי (לדוגמא אם יש לכם מצלמה ישנה, אתם יכולים לצלם, להעביר למחשב, לערוך את זה על המחשב), או להקליט מהטלויזיה.

הכרטיס צפוי לצאת ממש בקרוב, אני חושב שבחו"ל יש אתרים שכבר מוכרים אותו בהזמנה מוקדמת, הנה תראה:

http://www.hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1120685169,44312

אגב, אני ממליץ לך להישאר עם 400 GB, דוד שלי עורך חובב (אצלו ראיתי את הAIW, גירסה אחרת אבל אותו עיקרון).

יש לו 400GB ולפעמים גם זה לא מספיק לו, שהוא מקליט מהטלויזיה וכו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם הוא עורך אני מניח שהוא עובד עם קבצים כבדים.... אז עדיף כבר ללכת על כונני ראפטור.

ולמה אתה אומר לנו לא להגיד לך 7800GT אם אתה בא ואומר לנו X850XTPE.... הם כמעט באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא עורך אני מניח שהוא עובד עם קבצים כבדים.... אז עדיף כבר ללכת על כונני ראפטור.

ולמה אתה אומר לנו לא להגיד לך 7800GT אם אתה בא ואומר לנו X850XTPE.... הם כמעט באותו מחיר.

לא לא אל תבין אותי לא נכון,הוא מעדיף את הכרטיסים של ATI.

ואוקיי אני אתן לו את המפרט עם 400 ג'יגה,אם אתם אומרים אני סומך עליכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא צריך כרטיס AIW, אם לא שמתם לב Mcfly המליץ על כרטיס עריכת וידיאו מעולה של Matrox, ה-RT.X10:

http://www.matrox.com/video/products/rtx10hw/home.cfm

אבל לא הבנתי למה אתה ממליץ על ה-P650? (גם בהנחה שהבחור לא התכוון להריץ משחקים..?)

אכן כרטיס X800XL יתן לו מענה טוב למשחקים של היום ולא יהיה יקר מדי.

רק הייתי לוקח ספק כוח קצת יותר חזק מזה ש-Mcfly הציע במקרה כזה.

כמו כן אם אינני טועה הסידרה של ה-L במסכים של Hyndai נוטה להיות המסכים הפשוטים יותר, אם כבר יש תקציב כמו שצריך כדאי להשקיע במסך איכותי יותר.

בכל מקרה נשאלת השאלה כמה רציני אח שלך עם עריכת הסרטים, יכול להיות שאין צורך בכלל בכרטיס עריכה מקצועי, מעבד כפול ליבה ו-2GB ומדובר על אוברקיל רציני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-P650 זה מה שמומלץ ע"י , ובכרטיסים כאלה לפעמים צריך לבנות את המערכת מסביב לכרטיס

חוץ מזה הוא יכול להאיץ אפקטים תלת מימדיים, ויש לו Dual DVI

ה-Seasonic יחזיק כל כרטיס שתשים לו

והבנתי דווקא שהמסך הזה מאוד מומלץ והוא משתמש באותו פנל כמו ה-VP191, אבל יכול להיות שהתבלבלתי בדגם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה,אמממ הכרטיס מסך הזה לא נחוץ כל כך,אתה יכול לשים ATI  ? כי הוא בעיקרון ביקש ATI למרות שהוא לא משחק יש לו נסיון עם הכ"מ הנוכחי,

אני לא חושב שצריך 400 ג'יגה 200 יספיק,האם המעבד ששמת לי נחוץ כל כך? הוא לא עושה עריכת סרטים כל הזמן,הוא באינטרנט פה ושם,הוא גם מתעסק הרבה

עם תוכנות כבדות..

אבל אני בכל זאת אתן לו את המפרט,אם אפשר עוד הצעות תודה.

בקשר לכרטיס מסך - אל תשימו 7800GTX,זה ממש לא נחוץ לו,תודה.

לשימושים של אח שלך לא צריך מפרט ב-15 אלף. מפרט ב-5-6 אלף יספיק.

למה סתם להגזים עם התקציב נתנו לך פה מפרט לפי מה שביקשת אבל עכשיו אתה אומר שהוא לא עורך ממש סרטים והוא רק גולש באינטרנט מריץ תוכנות כבדות ?

קח 3500+, 2 גי'גה או משהו וזהו..

לא צריך יותר מזה תאמין לי למה סתם לזרוק כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני מתכוון לשלוח לו את זה באימייל הוא מחכה לזה הוא קונה את זה בניו יורק .. הנה

AMD 64 X2 4200+ RETAIL BOX

ZALMAN CNPS7000B-ALCU

MSI K8N NEO4 PLATINUM

CORSAIR VALUE SELECT PC3200 2GB 2X1024MB

2x CAVIAR SE 200GB SATA 7200RPM 8MB

AIW X800XL (?)

MATROX RT.X10

SEASONIC S12-380HB

ANTEC LANBOY

NEC ND-3520A

HYUNDAI IMAGEQUEST L90D+

זה לפי מה שהבנתי שאתם מציעים הכ"מ אני לא מצאתי אותו אם מישהו יכול לתת לי את השם המלא שלו זה יהיה נחמד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-AIW די מיותר כאן בהנחה שהוא לוקח את הכרטיס עריכה

כל כרטיס מסך רגיל יעשה את העבודה

X800XL יספיק ? לא משנה איזה חברה אני לוקח? או אם אתם יכולים להגיד לי איזה חברה כדאי לקחת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט נתתי חברות עם פיצרים מיוחדים(אשר נותנים להם עדיפות ע"פ חברות אחרות

1.קירור מיוחד

2.הוציא תוצאות יותר טובות מכולם חוץ מהHIS בשקט יחסי

3.קרירים מאוד(מה אפשר לצפות מספיר) ושמעתי שגם באנדל טוב מאוד

4. פסיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...