אחד מתהליכי מערכת ההפעלה מקפיא את שולחן העבודה! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחד מתהליכי מערכת ההפעלה מקפיא את שולחן העבודה!

reNji_

Recommended Posts

ישנו תהליך שכפי שהבנתי שייך למיקרוסופט ושמו הוא drwtsn32.exe או בשמו המלא Dr. Watson.

עכשיו התהליך הנ"ל בתדירות די תכופה מקפיא לי את שולחן העבודה ואני צריך 'לחסל' את התהליך הנ"ל כל פעם מחדש כדי 'לשחרר' את ההקפא.

למישהו יש מושג במה מדובר והאם ניתן למחוק תהליך זה בצורה כזו או אחרת או שמא לטפל בו בצורה כלשהי?

תודה מראש לעוזרים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Process File: drwtsn32 or drwtsn32.exe

Process Name: Dr Watson

Description:

drwtsn32.exe is a process belonging to Microsoft's Dr Watson program error debug utility. This utility can be important for technical support purposes and should be left alone unless suspected of causing problems

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Process File: drwtsn32 or drwtsn32.exe

Process Name: Dr Watson

Description:

drwtsn32.exe is a process belonging to Microsoft's Dr Watson program error debug utility. This utility can be important for technical support purposes and should be left alone unless suspected of causing problems

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב הוא עושה בעיות, כשהתוכנה שמפעילה אותו (שהיא עושה בעיות) לא מצליחה להסגר, ותוקעת את שני הפרוססים האלה. בזמן שזה קורה לך, תבדוק בTASK MANAGER פרוססים אחרים שאולי בעייתיים.

לי זה קרה פעם אחרי שהיה לי באג בסנכרון דפי שיעבדו OFFLINE. זה פשוט הקפיא לי את האקספלורר (FILE EXPLORER) ואז את DRWTSN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...