אנדרומדה-הסבר לגבי פרק-תסבירו לי!!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנדרומדה-הסבר לגבי פרק-תסבירו לי!!!

yoav9

Recommended Posts

אני צופה הדוק ובכל העונה פיספסתי שני פרקים! (העונה השניה אני מדבר בAXN) עכשיו פרק אחד לא היה חשוב ולא היה בוא כלום אבל הפרק השני... זה הפרק עם טראנס... מה קרה לה, הבנתי משהו הלכה קדימה בזמן לרפא את הרפר ואז היא התחלפה עם עצמה (מה?????) הסבר בבקשה!

ומשהו נוסף:

מה קרה לאשא הזו שבאה לאנדרומדה ונעלה אחרי פרק אחד, זו שהצילו מהכוכב ושהיא התחלפה עם העוזרת שלה וכו וכו... שהם שחטו איזה 100 חיזרים במסעדה הזו... לא פרק משהו

????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קוראים לשחקן הראשי? קויון סוברו? מישהו מכיר עוד אליו? (חוץ מהרקולס...)

ובקשר לפרק: אז הקושקוש עם המגוגים בבטן (שחכתי איך קוראים לו...) רצה להוציא אותם אז הוא פיתח מכונת זמן שהיא תעזור לו לחזור בזמן ולהוציא את המגוגים החמודים, אבל הוא לא פיתח אותה כמו שצריך אז כל הזמן המכונה קפצה בזמן אחר, פעם בפלישה, פעם באיזה מלחמה, ופעם שהוא סיים לאכול את הבורגר... אז הם הגיעו לזמן עתיד שבו הרופאה הסגולה הזאת נהייתה לוחמת, ואז כולם כבר הבינו שהם צריכים לשבור את המכונה, אז הייתה החלטה, או שצריכים לחזור בזמן קודם (והסגולה הזאת תחזור כפי שהיא הייתה) או שחייבים להוציא את המגוגים ולהישאר בזמן... אז כולם החליטו בלה בלה בלה ואז שברו את המכונה והוציאו את המגוגים החמודים, ואז עכשיו הם חיים עם הסגולה...

סוף פרק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...