כל התותחים להכנס גבר מי שעוזר (מי פה חבר ברוטר?) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל התותחים להכנס גבר מי שעוזר (מי פה חבר ברוטר?)

DXT

Recommended Posts

הייתי שם, אבל כל הזמן שנתתי תגובה או פתחתי איזה מדריך או דיון כולם התחילו לרדת אלי ולקלל אותי הזונות! לא סובל אותם חראות, אני בחיים לא יכנס לאתר המסכן שלהם שמלא בגזענים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חבר שם , אני מודה שהוא מלא בליימרים וגם גזענים אבל יש כמה משתמשים שהם בסדר .

אני אישית גולש שם במוזיקה ובסרטים לעיתים קרובות .

אבל אם מחפשים משהו , קראק וכו... אין הרבה מקומות אחרים שנותנים לך תשובה כ"כ מהר .... .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה אתר של אנשים מטומטמים. פשוט בא לך לפעמים להגיד לכולם: אתם מטומטמים או מה? כולכם מפגרים לא מבינים מהחיים שלכם!

אנריל 2003 עוד לא יצא! שדרוג מודם ל PRO לא מגביר את המהירות! ואין סימולטורים של יאכטות!!!!!!!!!! בעעעעעעעעעע

ערסים ממוחשבים LOL :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה אתר של אנשים מטומטמים. פשוט בא לך לפעמים להגיד לכולם: אתם מטומטמים או מה? כולכם מפגרים לא מבינים מהחיים שלכם!

אנריל 2003 עוד לא יצא! שדרוג מודם ל PRO לא מגביר את המהירות! ואין סימולטורים של יאכטות!!!!!!!!!! בעעעעעעעעעע

ערסים ממוחשבים LOL :lol: :lol: :lol:

האמת היא שיש סימולטורים של יאכטות... אבל זה לא הופך אותם לפחות מטומטמים ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אני אסף ואני חבר ברוטר (we love you asaf...ועכשיו רק הבנות...we love you asaf...שוב רק הבנות...)

בכל מקרה פעם הייתי שם כמעט כל יום אני ידוע בכינוי ace_x_treme היתי עוזר לכל מי שביקש עזרה

אבל הבנתי שזה מקום מעאפן ובאמת כולם שם ליימרים או ערסים ממוחשבים על פי ההגדרה החדשה

בכל מקרה עכשיו מדיי פעם אני נכנס לפורום אבל בעיקר אני נמנע מהפורום הנ"ל מקום מושבם של הערסים הממוחשבים

כמו שאמר שלום אסייג על הערסים של בת ים: הם יושבים בעיגול, מה זה עיגול כיכר אבל הם לא יודעים את זה

ועכשיו אסף אומר על משתמשי רוטר הם יושבים ברוטר, מה זה רוטר, מיזבלה אבל הם לא יודעים את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...