עכשיו אני יודע מה זה פרץ אדרנלין, ואני מחפש עוד. אלף שקל. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו אני יודע מה זה פרץ אדרנלין, ואני מחפש עוד. אלף שקל.

yambtz

Recommended Posts

עשיתי היום צניחה חופשית, ואני לא הולך לספר על זה הרבה כי אי אפשר לתאר את זה במילים. היה שווה את הכסף וכנראה שאני אעשה קורס אחרי הצבא.

אני צולל, נוסע באופניים, עשיתי סקי, מצנח רחיפה, אופנוע ים, רולר בלייד, קיאקים וראפטינג (אמיתי, לא בארץ) אופנוע שלג, ושום דבר לא מתקרב לזה.

אז ככה, יש לי בערך אלף שקל, ואני רוצה לנסות עוד דברים כאלה. אני מתגייס עוד חודש ועד אז אני מתכוון להנות. בגלל שכשמחפשים בגוגל "אקסטרים" מגיעים לפרסומות לסוכריות מנטה :kopfpatsch: אני שואל אותכם אם מישהו יכול להמליץ על חוויה אחרת. חשבתי על קורס קייטסרף אבל אני מתגייס ואשכח כנראה איך לגלוש בזמן הצבא.

רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני עשיתי אצל www.paradive.co.il כי חבר שלי שם צונח. נראה לי גם שהנוף מהמטוס יותר יפה (אני אומר מהמטוס כי בדרך למטה אתה לא תסתכל על הנוף).

עלה לי 990 שקל כי צנחתי עם בת-דודה שלי אז היה הנחה של מאה שקל כל אחד. ללך באמצע השבוע, זה עולה פחות. צריך לקבוע לפחות שבוע מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים הדבר הכי אנדרנליני שיצא לי זה מטווח ירי חי ........ אחרי הסחיטה שראשונה אתה מתעורר מאוד .......

תחסוך עוד קצת ואם אתה אוהב מכוניות ונהיגה לך לעשת קורס ראלי או נהיגת מרוצים בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...