צריך המלצות על סרטים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות על סרטים

iakovl

Recommended Posts

קונסטנטין סרט פשוט ענק..

והסרט החדש של Jet Li ומורגן פרימן Unleashed סרט פשוט עצבני.. אני חולה על Jet Li.

Hostage סרט טוב.

מתקפה על מחוז 13 גם סרט מעולה.

ועוד סרט חזק SAW.

וCoach Carter

לדעתי תחסוך את הזמן שלך ואל תראה את גבר מי שמטפלת סרט עלוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט על הסמיטים פשוט משעמם ומגעיל. כל הזמן קיוויתי שהוא יגמש. ממש עינוי.

מה חשבת ? כשיש שתי שחקנים כאלה מי צריך עלילה ? בדיוק אותו עיקרון של סרט כחול (ואני לא מתכוון לזה של ההתנתקות ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה חשבת ? כשיש שתי שחקנים כאלה מי צריך עלילה ? בדיוק אותו עיקרון של סרט כחול (ואני לא מתכוון לזה של ההתנתקות ;D)

יש פשוט יותר מידי דרמה, ואין מסר שהם רוצים להעביר.

אפקט הפרפר ומטריקס טובים בגלל התוכן -> מה שגם לא קשור לתוכן טוב.

זה לא תמיד ככה, מכיוון שיש את CUBE שהרעיון יפה, אך הסרט(ים) גרוע(ים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם 24 ? לא בדיוק סרט אבל כמו סרט אם רואים את כל הפרקים ברצף (אחרי ש....) זה יוצא סך הכל 24x40min ~ לא כל כך הרבה ביחס לטרילוגית שר הטבעות כשרואים ברצף את הגרסות "הארוכות"

אתמול סימתי לראות את העונה הרביעית של 24 תוך יומיים בשתי נגלות ... חוויה ! כמו סרט טוב שלא נגמר (במובן הטוב של זה)

ד"א ראיתי את כל העונות של 24 דרך ה eMule , הכי טוב eMule !!! אין פרסומות ולא צריך לחכות בין פרק לפרק !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסרט הכי מצחיק שקיים לדעתי זה Soul Plane!

סרט מטומטם בטירוף

undercover brother לוקח אותו בלי מלח

אגב ראיתי היום Lemony Snickets A Series of Unfortunate Events סרט חזק, תראה אותו רק אם יש לך עצבים לראות סרט ארוך, זה שעה ו-45 דקות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם 24 ? לא בדיוק סרט אבל כמו סרט אם רואים את כל הפרקים ברצף (אחרי ש....) זה יוצא סך הכל 24x40min ~ לא כל כך הרבה ביחס לטרילוגית שר הטבעות כשרואים ברצף את הגרסות "הארוכות"

אתמול סימתי לראות את העונה הרביעית של 24 תוך יומיים בשתי נגלות ... חוויה ! כמו סרט טוב שלא נגמר (במובן הטוב של זה)

ד"א ראיתי את כל העונות של 24 דרך ה eMule , הכי טוב eMule !!! אין פרסומות ולא צריך לחכות בין פרק לפרק !

לא emule לא הכי טוב , זאת גנבה.

וגם בדיוידי אין פרסומות, ובדיוידי זה באמת הכי טוב (+תרגום מעולה וקטעים שהורדו ועוד)

וגם די זול רק250שקל לעונה (זול יחסית לשעות צפיה)

אני קניתי את שלושת העונות הראשונות (ראיתי רק 2 עונות בנתיים) סידרה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...