The EnD of the world. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The EnD of the world.

Gohan

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הקדמתי אותך כבר פרסמתי את החדשה בכלל לפני כ10 דקות ואגב ראית את השם של האסטרואיד NT7 ביל גייטס בטוח קשור לזה בטח כשכולנו נמות הוא יבנה חללית על ויצא לעשוק את שאר הגלקסיה זו בטוח השיטה שלו להכינס לכוכב לחלוב אותו עד הסוף ואז להשמיד אותו ולהמשיך הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

וחוץ מזה, תמיד אפשר לממן משאבים ולרכז מוחות ולמצוא לבעיה פתרון...

הוא בסה"כ בגודל של כ2 ק"מ... טיל גרעיני חזק דיו אשר יוטס אליו ובמגע הראשונה יתרחש פיצוץ והמטאור יתפזר לאלפי רסיסים קטנים אשר במקרה הכי גרוע, יישרפו עם הכניסה לאטמוספירה.

יש להם 17 שנה לחשוב איך להיפטר מהמטרד הזה, אחרי הכל, זה לא הסרט "ארמגדון" ואין לנו שבועיים להציל את העולם וגם לא ייתכן שלא הצליחו להבחין במטאור של 6 ק"מ או יותר (ע"פי הסרט) כמה שנים טובות לפני תחילת העלילה.

ארמגדון -> 100 אחוזים של בולשיט בדיוני, פשוט זיבולים לאורך כל הסרט, לא היה שם פרט אחד שהוא מציאותי.

אבל מה לא עושים כדי לגרור אנשים לקולנוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב סטטיסטית סוף העולם אמור לבוא עוד 200,000 שנה.

מכיוון שאסטרואיד גדול מתרסק על כדור הארץ כל 200,000 שנים, והאסרואיד האחרון התרסק רק לפני 100 שנה (טונגוסקה) אז יש לנו מספיק זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח R0ckF0rD

בוא ניהיה ג'נטלמנים...

אני מוכן שהמטאור יפגע באמצע הים התיכון, יוריד את כל המזרח התיכון + אירופה וחצי אסיה המערבית (רוב מדינות ערב יימחקו, גם אנחנו... אבל העם הישראלי גם ככה מניאק, או שמי יודע, אולי עד 2019 בכלל לא תיהיה לנו מדינה ונמצא את עצמנו שוחים בחזרה לאירופה), ומי ישרוד?!

בוש והדגלים!!!!

הילדים האמריקנים ימשיכו לפנטז על בדיוני וליצור סדרות קומיות, לאכול בשפע ולהשמין... לא עוד איומים מצד העמים המזרחיים, חיים יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם אבל אני ממש אבל ממש רוצה שהאסטרואיד יתנגש בכדור הארץ וישים קץ לאנשות.

מישהו עוד תומך בדעה שלי?

יש חלק מהאנושת שדווקא אין לי בעייה שהאסטרואיד ישים להם קץ. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AK התמונה שלך ממש מתארת אותך.

כתבתי שזה אקדח צעצוע.

חוץ מזה בתמונה שלי המוות אלים - כשהאסטרואיד יתנגש המוות יהיה יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...