איזה מאכל אתם הכי אוהבים? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מאכל אתם הכי אוהבים?

888

איזה מאכל אתם הכי אוהבים?  

159 הצבעות

1. 1. איזה מאכל אתם הכי אוהבים?

Recommended Posts

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לנו בית קפה באשקלון שנקרא "גלידה באר שבע",

יש שם גלידת פיסטוק הכי טעימה בעולם!

וגם לי זה היה הזוי בהתחלה, אבל אחרי שטועמים, לא יכולים להפסיק... ;)

חחח..אעלק מלוחים...

חח הכי דפוק שזה גלידה באר שבע באשקלון :P בסוף יהיה לזה סניפים בכל העולם אבל כביכול זה יהיה באר שבע :) לי אין מה להתלונן (אני מבאר שבע :P)

וגלידת פיסטוק זה באמת טעים D:

אבל המאכל הכי טעים זה בורקס בלי ויכוח D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ סטייק פילה ברוטב יין אדום, הדבר (מומלץ ב-Pastis בשדרות רוטשילד בת"א).

כל אלה שדיברו על שווארמה - ראיתם פעם איך הדבר הזה נראה לפני ששמים אותו על הגריל? :P

גלידה בטעם ריבת חלב, שוקולד, פיסטוק, בעצם כל גלידה זה הכי הכי...

וזה תמיד טעים....בחורף ובקיץ...

ליבי, כשתשתחררי מהצבא (עוד הרבבבבההה זמן ;)), או אולי אפילו לפני. תסעי לעיר בשם ברילוצ'ה בארגנטינה  (ארגנטינה ידועה בתור אחת מארצות החלב והבשר הטובות בעולם). יש שם גלידריה שנקראת Jauja (מבטאים חאוו-חה), ואני מאמין שהיא אחת הטובות ביותר בארגנטינה, אם לא הטובה ביותר בעולם כולו. יש להם גם תפריט בעיברית (כמה מפתיע...)

היה אותה גם בעירה אל בולסון אבל העירה הזו פחות מעניינת. בברילוצ'ה יש גם המון חנויות שוקולדים ומסעדות בשר מצויינות.

בכל מקרה תרשמי לך בצד.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליבי, כשתשתחררי מהצבא (עוד הרבבבבההה זמן ;)), או אולי אפילו לפני. תסעי לעיר בשם ברילוצ'ה בארגנטינה (ארגנטינה ידועה בתור אחת מארצות החלב והבשר הטובות בעולם). יש שם גלידריה שנקראת Jauja (מבטאים חאוו-חה), ואני מאמין שהיא אחת הטובות ביותר בארגנטינה, אם לא הטובה ביותר בעולם כולו. יש להם גם תפריט בעיברית (כמה מפתיע...)

היה אותה גם בעירה אל בולסון אבל העירה הזו פחות מעניינת. בברילוצ'ה יש גם המון חנויות שוקולדים ומסעדות בשר מצויינות.

בכל מקרה תרשמי לך בצד.. ;)

שלא יהיה לך ספק שרשמתי... :-*

ברור שיש תפריט בעיברית..הם הרי יודעים שאני אבוא בבוא היום... ;)

זה נשמע פינוק לא נורמלי להגיע לברילוצ'יה... 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול הלכתי עם חבר לבלוס כמה אמבורגרים... אני לקחתי דאבל עם הרבה גבינה ממקדונלדס והוא לקח את החרא החדש של בורגר-ראנץ' האמבורגרים הקטנים האלה... זה היה ממש מצחיק לראות את הענק שלי ליד הקטן שלו (ok המשפט האחרון לא יצא כל כך טוב :-X)

סתם ככה אני אוהב אוכל איטלקי אחרי הכל יש לי שורשים איטלקים (פסטות\רביולי\ניוקי\פיצה...)

Junkfood כי הבריאות שלי ממילא על הפנים

כמעט כל מה שיש בו בשר

אמבורגרים

שוורמה

שניצלים (Hone made)

לעשות על האש עם חברים ולקנות איזה סטייק ענק ומסיבי לכל אחד

כבד אווז ! אחד הדברים הכי טעימים ומיוחדים שיש... לפני שבועיים קניתי עם חבר חצי קילו כבד אווז ועשינו את זה על האש לבד

ועוד ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...