הוכרז רשמית 7800GTX ונמצא בחנויות ארה"ב !!! - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז רשמית 7800GTX ונמצא בחנויות ארה"ב !!!

Dragongk

Recommended Posts

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ה-R520 יוכרז בחודש הבא ולא אמור להיות זמין עד אוגוסט-ספטמבר (כנראה ספטמבר)

NVIDIA לקחה את כל הקופה עם הזמינות של הכרטיסים החדשים

ובעוד חצי שנה ATI תיקח את כל הקופה כשהכרטיס שלה יאכל את בלי מלח

אני לא פרי(אוהד) של אף אחת מהחברות אבל אם חברה אחת מוציאה כרטיס בינואר וחברה אחרת מוציאה כרטיס ביולי(חצי שנה אחריי) זה לא אומר שהיא בפיגור כי אפשר גם להסתכל על זה כאילו היא מקדימה את הדור הבא של שייצא רק חצי שנה מאוחר יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מאוד ריאלי

כדאי לחכות או להזמין מתי שיגיע האשראי?

חכה לגרסאות פחות חזקות, כדי שתוכל להשקיע במעבד

אלא אם יש לך FX-57 וסטוק ענקי של LN2, אני לא חושב שיש טעם לקנות את הכרטיס הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הכרטיס עצמו עולה 600 דולר 3700 עולה 340 דולר וamd 4400 עולה 640 דולרbox יש כאן הפרש של 300 דולר שכנראה יפגע בשאר החלקים כמו ספק מארז וזיכרון השאלה אם זה שווה את זה fx 57 כנראה שלא יגיע כי אני חושב שהמחיר שלו יהיה 1000 דולר...

בינתיים אני הולך על 3700 dfi... ocz gold vx 7800gtx 450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויש, למה אתם משגעים אותו, אין שוםםם מצב ש3700 יהוו צוואר בקבוק, הכרטיס הזה הוא לא כזה עולם אחר, כאילו הוא עולם אחר, אבל 3700 הוא מעבד חייה!

אגב, רק אני שמתי לב, שבטכנולוגית של ATI (קרוספייר משהו כזה לא?!), היא הרבה יותר טובה מSLI!!

כי 7800GTX אחד הרבה יותר טוב מX850XT אחד, אבל X850XT כפול 2 בSLIשל ATI הוציא תוצאת 3D2005 יותר טובה משני 7800GTX בSLI.

(הX850XT ככל הנאה בFX55 וה7800GTX בFX57) קח ש.. משהו לא הגיוני, או שהטכנולוגיה של ATI יותר טובה מSLI בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הדיון לשום חנות שהבאתה בתגובה הראשונה אין את הכרטיס הזה בינתיים ראיתי אותו רק בovercloke אתם יודעים אם הם עושים משלוחים לארץ או אם יש איזה חברה שעושה משלוחים מאנגליה..

אגב, היום (או בעצם אתמול) בצהריים אני קיבלתי טלפון מאחד המנהלים של KSP שיש להם כרטיסים של XFX במלאי... אז כנראה שבאמת שיחקו אותה הפעם עם הזמינות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, היום (או בעצם אתמול) בצהריים אני קיבלתי טלפון מאחד המנהלים של KSP שיש להם כרטיסים של XFX במלאי... אז כנראה שבאמת שיחקו אותה הפעם עם הזמינות...

NO SHIT. תודה, תודה, תודה שלא קניתי את הX850XT הזה עכשיו. משכורת אוגוסט, הנה אני בא ואת הולכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תתפוס אותי במילה, הייתי באמצע הכנת פרוייקט להיום, אבל נראה לי שמדובר על משהו בסביבות ה-3800 ש"ח אחרי מע"מ

וכמובן הכרטיס, כמו כל מגיע עם טיפונת OC לעומת כרטיסים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...