שאלה בקשר ל ipod shuffle - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר ל ipod shuffle

nim901

Recommended Posts

כל התארד הזה לדעתי יבייש את פורום אשפה, כל כך הרבה שטויות, כל כך הרבה חוסר ידע, וכל כך הרבה בולשיט וספאם

היה אפשר לגמור את זה בתגובה אחת "אין לו מסך".

מי שיכול להתמודד עם החסרון הענק הזה, זה מכשיר מעולה בשבילו.. יש לו איכות מצויינת ומפרט טכני מעולה, הכל טוב במכשיר חוץ מהחסרון הענק של המסך.

למה צריך 2 עמודים של הסחפויות ותת רמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט, האיכות של המכשיר הזה עולה על כל המתחרים. עם עוברת אפילו את ה- שנחשב לאיכותי ביותר מבין כל הנגנים מבוססי ה-HD. אולי ה-DAC שלו פחות איכותי, אבל היתרון הגדול של שופל הוא ההגברה שלו. שלא כמו בחלק מהמגברים שמבוססים מאוד על קבלים בהגברה (ולכן חסרים מאוד בבאס), המכשיר הזה מתבסס על שיטת Push-Pull. טרנזיזטור אחד לדחיפה, אחד למשיכה. אם תעבירו חיפוש, פרסמתי על זה דיון לפני כמה שבועות שיש בו גרפים מדויקים עם מספרים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמת גם אני חושב שהמכשיר הזה לא הכי טוב בעולם ויש לו חיסרון גדול מאוד, אבל הבחור קיבל אותו במתנה אז מעולה מה יש? לי לא אכפת לקבל אותו גם

במתנה, אולי לא לקנות אבל לקבל במתנה בכיף.

אם אתה מרוצה ממנו אז מעולה תהנה. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה יש לכם???

הבנאדם בא לשאול שאלה פשוטה וביקש להימנע מתגובות בסגנון שאתם כתבתם לו אבל אתם חייבים הראות שאתם מומחים בנגני ,

אפשר לחשוב שאנחנו בפורום של ערוץ הילדים או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולכם וכמו שאמרתי, עניתם לי על כל השאלות ואין צורך להיסחף לעוד דיון appl Vs ..

ד"א עוד שאלה, אחרונה, מבטיח ;D כמה זמן צריך להטעין? האיפוד מחובר למחשב כבר מ 12 בלילה עד עכשיו, ועדיין יש אור כתום מהבהב זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי כבר אנשים, הרי כולכם יודעים שהסיבה היחידה שהבדיחה הזאת מוכרת היא שכתוב על האריזה. כאילו שמישהו קונה אותו בגלל המגבר המופלא שלו או איכות ההרכבה הנפלאה שלו.

אין לי בעיה שידברו על הדבר הזה, אבל לפחות תכירו באמת, ואל תספרו סיפורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה

ועוד שאלה אחרונה (לעכשיו :P) שמתי לב שכתוב שהבטריה מגבלת למספר טעינות או משהו, יש יזה שהיא שיטה שצריך לטעון? (ע"מ להאריך את חיי הסוללה) ומה בקשר לשאר סוגי הבטריות? תודה לכם :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי בריא זה לטעון רק שהסוללה נגמרת, ואז לטעון אותה שעתיים שלוש.

לא לטעון אותה כל הזמן שהיא מגיעה לחצי בערך...

ככה אתה טוען אותה מספר נמוך של פעמים ולא גומר עליה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*מסמיק* :P עוד משהו אחרון (להתחיל את הקרב מחדש !! :smile1:)

בכל מקרה, אחת התגובות הראשונות היו

למה המכשיר גרוע ?

כי אין לו מסך !!

אפילו שירים 1-2-3 אתה לא יכול לראות

ב512 מגה נכנסים בערך 7 אלבומים באיכות סבירה ,

כל אלבום 15 שירים ,

אתה רוצה להגיע לאלבום האחרון , אתה תעשה Next תשעים פעם ?

ואם היה מסך, אז הוא היה מעביר לבד את השרים נכון?

לא שהג'רניק יותר טובים , אבל לפחות יש בהם מסך ...

שוב, בשביל לראות את שם השיר? אני יודע את השמות בעל פה, מן הסתם אני שומע לפני שאני סתם זורק דברים לאיפוד. וחוץ מזה, זה ממש לא היעוד שלו, להציג שירים. הוא מכשיר קטן שנועד לעשות "באלאגן" בשירים שלך ואת זה הוא עשה :smile1:

ד"א אני לא אעשה הבא 90 פעם, אני אעשה 120 :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...