אני פשוט לא מאמין איזה מחיר יש ל AMD Opteron Dual Core Server (875) - 1MB Cache - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני פשוט לא מאמין איזה מחיר יש ל AMD Opteron Dual Core Server (875) - 1MB Cache

mardona

Recommended Posts

לחץ כאן

אגב, לא נראה לי שיש לוחות ליותר מ-4 מעבדים בייצור המוני, בכל מקרה זה מחייב יותר מלוח אחד וקישור ביניהם

אני זוכר ש IWILL נתנו לאיזה מישהו גישה ברימוט דסקטופ לאחד המחשבים שלהם עם כזה מיושב עם שמונה אופטרונים 8 WAY ו 128 גיגהראם... הדבר הזה היה מפלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר על מערכות שכל אדם יוכל ליקנות ולא כאלה שיוצרו במיוחד

תחשבו על זה 100000 אופטרונים כפולי (יעלה רק איזה 15000000 כי זה הרבה מעבדים) בתור שכול העלות שלו תיהיה בערך21 מיליון והוא יהיה המחשב הכי מהיר לא? ובחצי עלות ממה שהמחשב הכי מהיר כיום עולה ואין את כל הסיבוך עם המערכת הפעלה כי ישתמשו בלינוקס שהופץ כבר שמותאם לכך וזהו יש מחשב שיאן

מגניב לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא איזה באסה זה עם זה נשרף לך יום אחרי האחריות הלך 18000 שקל אבל בנינו מי שיש לו כסף לקנות אחד יש לו מספיק לקנות עוד..........

כמוני שיש לי 5 מחשבים עם המעבד הזה............(חחח כן ממש...אני יש לי ישן של 500 מגה ארץ...בתקווה לקנות שבוע הבא את 3000? AMD64 BIT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כל אדם יכול לקנות" קצת מוגזם לא? :lol:

אני מדבר מבחינה תיאורטית הרי כל בנאדם יכול ליקנות את זה הבעיה היא הכסף אבל כמעט אף אחד לא יכול ליקנות (תמצאו סיבות)

כאילו זה מעבד שיוצר בתהליך רגיל ואילו הלוח אם לשמונהמ יוצר במיוחד לזה התכוונתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...