עזרה עם חברה שלי.. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה עם חברה שלי..

TermiNal

Recommended Posts

אוקיי אז ככה.. חברה שלי ואני בני 15 שנינו חברים כבר שנתיים.. ויש לה יומולדת עוד מעט.. עכשיו אין אני מת על הילדה הזאתתת אנחנו כל-כך אוהביםם וחושבים כבר על חתונה אז יש לה עוד מעט יומולדת ואני רוצה לארגן לה יום שהיא לא תשכח בחיים...

אז ככה.. בבוקר אני בא אליה - ממלא את כל החדר בפרחים ובנרות כותב: (השם שלה) מזל טוב אני אוהב אותך

ובזמן שהיא ישנה אני מתחיל לנגן לה בגיטרה איזה שיר רומנטי (צריך עזרה למישהו יש המלצות לשיר טוב בעברית??) ואז היא תתעורר ככה ביחד עם הגיטרה ויהיה לה תהפתעה..

אחרי זה קמים והכל ואז אין לי מושג מה לעשות לה ואני צריך תוכנית עד הערב.. קיצור פה אני צריך את עזרתכם.. משו לעשות בתקציב של עד 1000 שקל!! כולל מתנות למרות שאני די סגור כבר על מתנות אבל בכל זאת תציעו.. ואם יש הצעות או שיפורים לדבר שאני יעשה לה בבוקר אז תציעו ותציעו גם שיר טוב שאני ינגן לה..

תודה רבה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה להקות זמרים היא אוהבת? (אני אתן לך שירים טוביםם)..

בערב אממ.. איפה אתה גר? אם יש מצב תיקח אותה לאיזה מסעדה על הים ואז תלכו על החוף בכיף שלכם (או שאולי תכין אתך כל מיני מאכלים קלים ותיקח אותה לפיקניק על החוףף -שוב אם יש כזה באיזור)

או.. שתלכו לאיזה מקום (מסעדה\מופע של להקה או זמר שהיא אוהבת ותבקש מאותה להקה\זמר שיגיד בשמך מזל טוב לחברתך.. (כמובן שזה לא מחייב שזה יהיה ביום היומולדת).

או.. שתזמין אותה אליך בערב ותעשה כאילו אתה מזמין אותה לראות סרט ובעצם כל החברים שלך והחברות שלה יחכו שם ותעשו לה מסיבת הפתעה..

בקשר למתנה, ידידה שלי סיפרה לי שהיא וחבר שלה הלכו למין מועדון ספא כזה ששם עשו להם מסאז'ים, ג'אקוזי וכו'.. בקיצור, מתנה שהיא בטוח תאהב ולא תשכח..

בהצלחה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקנה לה 6600GT מומהר :xyxthumbs:

:lol:

בקשר לבחור הנואש,...אתה ממש נואש.

נרות, פרחים, גיטרה, 1000 שקל, חתונה !?!? היא חברה שלך או שאתם מאורסים?

שכחתם שאתם בני 15? בביל להנות אחד מהשני לא צריך להתאמץ כל כך להראות כמה אתם אוהבים, למה להיות כל כך....קיצ'יים :nixweiss: ?

תגיד אתה קונה לה פרחים כל יום שיש ? :)

אני אומר תשכח מהפרחים והנרות.

מקסימום תפתיעה אותה עם זר בבוקר, קח אותה למסעדה, תבלו את הערב איפה שהוא, ובסוף מתנה.

זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לה שקית עם קונדום בפנים היא תבין תרמז  ;D

[עדיף שיהיה קונדום זול ככה ב20 אגורות כי מי רוצה לבזבז על חברה שלו קונדום של דיורקס ב 3 שקל? :kopfpatsch:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא לה שקית עם קונדום בפנים היא תבין תרמז  ;D

[עדיף שיהיה קונדום זול ככה ב20 אגורות כי מי רוצה לבזבז על חברה שלו קונדום של דיורקס ב 3 שקל? :kopfpatsch:]

אני הייתי הולך על חבילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1000 שקל?? :o

אפילו טבעת אירוסין לא צריכה לעלות ככה

חבוב אתה ממש מגזים

אני קונה סתם לחבר שלי מתנה באיזה 300 ש"ח... (לא חבר הומו... סתם חבר מאוד טוב)...

אם הוא אוהב אותה אז שיקנה... למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה.. חברה שלי ואני בני 15 שנינו חברים כבר שנתיים.. ויש לה יומולדת עוד מעט.. עכשיו אין אני מת על הילדה הזאתתת אנחנו כל-כך אוהביםם וחושבים כבר על חתונה אז יש לה עוד מעט יומולדת ואני רוצה לארגן לה יום שהיא לא תשכח בחיים...

אז ככה.. בבוקר אני בא אליה - ממלא את כל החדר בפרחים ובנרות כותב: (השם שלה) מזל טוב אני אוהב אותך

ובזמן שהיא ישנה אני מתחיל לנגן לה בגיטרה איזה שיר רומנטי (צריך עזרה למישהו יש המלצות לשיר טוב בעברית??) ואז היא תתעורר ככה ביחד עם הגיטרה ויהיה לה תהפתעה..

אחרי זה קמים והכל ואז אין לי מושג מה לעשות לה ואני צריך תוכנית עד הערב.. קיצור פה אני צריך את עזרתכם.. משו לעשות בתקציב של עד 1000 שקל!! כולל מתנות למרות שאני די סגור כבר על מתנות אבל בכל זאת תציעו.. ואם יש הצעות או שיפורים לדבר שאני יעשה לה בבוקר אז תציעו ותציעו גם שיר טוב שאני ינגן לה..

תודה רבה לעוזרים

חבוב שמע לי!

אל תתעצל ותפעיל את היצירתיות שלך, תאמין לי שאם תעשה את זה אתה תהיה הרבה יותר מרוצה מזה, ואני חושב שבסופו של דבר גם היא.. אין צורך לשאול אנשים באינטרנט כי אפילו אם יעלו פה רעיון ממש מקורי ויפה זה לא יהיה רעיון שלך, ולפי דעתי זה יהרוס את זה בשבילך (ואז גם בשבילה).

תהנה ובהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קונה סתם לחבר שלי מתנה באיזה 300 ש"ח... (לא חבר הומו... סתם חבר מאוד טוב)...

אם הוא אוהב אותה אז שיקנה... למה לא?

עצור,אתה הומו! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחח.................!!!!!!!!!!!!!!

אני קורא את כל הת'רד הזה ואני נשפך מצחוק כמה שטויות אנשים כותבים פה :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

כנ"ל

העולם מיום ליום מתחרפן יותר ויותר.. אנשים אוכלים הזיות איך שהם קמים בבוקר.

חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...