IPOD זה חרא,כתבה מאוד מעניינת - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

IPOD זה חרא,כתבה מאוד מעניינת

PhP dUdE

Recommended Posts

מי אתה שתקרא למישהו טיפש?

אני חשבתי בהתחלה שזוהי כתבה רצינית, כי חשבתי שואללה הוא אתר שמכבד את עצמו ולא יפרסם חרא.

מה לעשות שלא כולם נמצאים ב"רמה השכלית" שלך...

תרשה לי פשוט לצטט את הכתבה, עם הדגשת המשפטים הקיצוניים ביותר, למרות שאין אפילו מילה אחת בכתבה שרומזת על רצינות...

אם עדיין נותר בך איזשהו צל צילו של ספק שמדובר בבדיחה (מוצלחת או לא, זה כבר לא משנה), כנראה שבאמת יש בעיה כלשהיא ב"רמה השכלית" שלך..

אני רק מזכיר שמדובר, כביכול, בכתבה על אייפוד:

וואלה, תהרגו אותי אני לא מבין מה רוצים מהאייפוד הזה, כולה ווקמן בלי קסטה, ממש המצאה. עכשיו אני, אין לי כסף לקנות שטויות כאלה ואם תשאלו אותי, כל העסק הזה של הגאדג'טים קצת אשכנזי מדי בשבילי. אבל למזלי יש לי שותף לדירה שמן וחנון שההורים הטחונים שלו כל הזמן קונים לו שטויות. שתי סטירות והאייפוד שלי.

בכלל, כאן אני רוצה לחלוק איתכם משהו שלמדתי על החיים אשכנזים לא יודעים ללכת מכות. ועם קצת מחשבה אפשר לנצל את זה לטובתך. באמת, הם ממש לא יודעים ללכת מכות, אני לא יודע למה, זה כאילו ההורים שלהם לא הרביצו להם אף פעם או משהו כזה, אשכרה אין לי הסבר אחר.

בכל מקרה לקחתי לשמן את האייפוד שלו והתחלתי לשחק איתו קצת. מה אני אגיד לכם, נחמד והכל אבל גם קצת מטופש. כאילו האיכות סבבה וכתוב עליו שיש בו 4 ג'יגה בייט שזה נשמע לא רע, אבל מה כל זה עוזר לי אם יש בו רק 12 שירים של U2 שאני בכלל לא אוהב.

מילא היו מוכרים את זה עם אמיתית כמו נתי לוי, פיני חדד, אולי קצת אבי ביטר, הייתי מבין, אבל מה יקרה ברגע שימאס לי מאותם 12 שירים? אני אזרוק את האייפוד לפח? לא חושבים עד הסוף הסינים האלה... אם היו מפתחים את זה בתעשייה האווירית או משהו אז זה בטח היה יותר טוב. לא יעזור כלום, ראש יהודי זה ראש יהודי.

בכל מקרה, בפעם הבאה שהשותף השמן שלי יקבל איזה משהו אני אכתוב לכם מה דעתי עליו (על המשהו, לא על השמן). עד הפעם הבאה, תמשיכו לשמוע בדיסקמן ותקנו צרובים! זה עוזר למשפחה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי פשוט לצטט את הכתבה, עם הדגשת המשפטים הקיצוניים ביותר, למרות שאין אפילו מילה אחת בכתבה שרומזת על רצינות...

אם עדיין נותר בך איזשהו צל צילו של ספק שמדובר בבדיחה (מוצלחת או לא, זה כבר לא משנה), כנראה שבאמת יש בעיה כלשהיא ב"רמה השכלית" שלך..

אני רק מזכיר שמדובר, כביכול, בכתבה על אייפוד:

שמע לא ציפיתי שדבר מטומטם כזה יכתב בוואלה...

בכל מקרה המשפט הכי מטומטם לדעתי:"הייתי מבין, אבל מה יקרה ברגע שימאס לי מאותם 12 שירים? אני אזרוק את האייפוד לפח? לא חושבים עד הסוף הסינים האלה..."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...