תאונת שרשרת מטורפת... תסריט שמוכר לי יותר מידי טוב - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תאונת שרשרת מטורפת... תסריט שמוכר לי יותר מידי טוב

Sting

Recommended Posts

בתור נהג כבר למעלה משנה וחצי יצא לי לא פעם להגיע למצב של כמעט תאונה (ואפילו Total-lose עם VW פאסט טורבו כשחבר נהג) , אחד הדברים הכי מסוכנים

ושחוזרים על עצמם כמעט תמיד זה סדרת תאונות לאחר מחסום פתאומי בכביש מהיר למשל שפתאום עוצר עד עצירה מוחלטת בפתאומיות ,הנהגים נוהגים מהר לא תמיד שומרים על מרחק עצירה נכון לא תמיד מרוכזים , וזה קשה מאוד להבדיל אם הרכב רק מאט או עוצר עצירה מוחלטת (בזמן הקצר שניתן) מה שמחייב עירנות גבוהה מאוד לכביש ולסימנים כגון אורות ברקסים וכו' לפני שבועיים קרה לי מקרה דיי דומה בתסריט כשרכב עצר בפתאומיות מולי בכביש מהיר לולאי היתי מדביק את הדוושה לרצפה ולאחר מכן גם מרים את ההנד-ברקס היתי מוצא את עצמי בסיטואציה דיי דומה... כמו עוד הרבה מקרים אחרים כגון הTotal-lose הנ"ל שנראה לא רחוק ממה שקרה בסרטון...

הנה הסרטון

http://tinyurl.com/dsrvh

save as ...only

wmv file

ד"א לא הבנתי מה גרם לאוטו שם לעצור ככה אבל במקרה שקרה לי לפני שבועיים הרכב עצר בגלל שפרה קפצה לכביש  :bash: (ולא אני לא גר בקיבוץ)

לכל הנהגים החדשים ...תפיקו לקחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרה קפצה לכביש?! :screwy:

עכשיו גרמת לי לפחד לנסוע מהר בכביש מהיר כי באמת לך תדע מה יקרה.

רק מראה כמה חשוב תמיד לשמור מרחק.

מספיק רגע אחד של חוסר ריכוז מושלם והלך עליך ועל האוטו :errrr: :errrr: :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה...

יש כאלה תאונות בגרמניה בכמויות...

יש שם כבישים שמהירות הנסיעה בהן לא מוגבלת,

וימים ערפיליים אם יש תאונה בין 2 מכוניות, והן נעצרות באמצע הכביש,

סביר מאוד להניח שעוד כמה שניות יבואו מאחורה עוד 10 עם מהירות 200+

אם אתם נמצאים בתנאים כאלה, חס וחלילה,

ואתם עדיין מסוגלים לזוז,

צאו מהמכונית ורוצו לשוליים, כמה שיותר רחוק מהכביש,

אחרת אם כבר שרדתם את התאונה, תימחצו למוות מהמכוניות הבאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שבאמת מטורף זה מה שקורה כמה דקות אחרי זה...

מגיעות ניידות אמבולנס, בכמות בלתי מוגבלת, לפי גודל האירוע,

מהצד זה נראה כמו אנדרלמוסיה מוחלטת...

יוצאים, רצים למכונית הראשונה שרואים שיש בה פצועים,

אם הם בהישג יד (ולא דרושים כוחות נוספים להוציא אותם, אם האוטו בוער למשל)

את הפצועים הכי קריטיים מטיסים ישר לבית החולים,

את הפחות משאירים עד שיגיעו אמבולנסים נוספים למקום,

הכל מתקתק, צריך להספיק לרשום את המספר של הרכב,

להכין ציוד להחדרת עירוי, לרינגוסקופ, להימנע מדיבורים עם אנשים מסביב,

למדוד לחץ דם, למלות טפסים, לקחת פרטים,

להסביר לקרוב משפחה שהכל יהיה בסדר, (או שלא),להישאר רגועה....

בקיצור סעו לאט...

:please:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תאונת שרשרת מטורפת!

עכשיו אני מבין למה כביש מספר 1 מואר כולו. אם היתה שם תאורה לאורך הכביש ניתן היה לראות את התאונה מרחוק ולהספיק להאט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה סרט דומה היה לנו היום... למזלינו זה נגמר בנס ואף רכב/אדם לא נפגע. :-\

קפצתי עם כמה חברים בהפסקת צהריים לסניף מקדונלדס ביבנה (מול המתנ"ח, מי שמכיר).

נסענו בקורסיקה המתפרקת של אחד החברים... איך שאנחנו על גשר יבנה, לפתע נתלש כל המכסה שנמצא מתחת להגה (אשר מחזיק את הכבלים ואת תיבת הפיוזים), כתוצאה מכך, נדחפה דוושת הגז עד הסוף והדגנרטית התחילה להאיץ תוך כדי שחברי מנסה לבלום אותה באמצעות הברקס הרגיל.

מלפנינו היתה סמי טריילר שבדיוק האטה לקראת הרמזור, לפני ההאצה הפתאומית שנגמרה כתוצאה מהנפילה של כל הכבלים על דוושת הגז, היינו במרחק של כשבעה-שמונה מטרים ממנה ומאחורינו סופה צהל"ית, שהיתה יחסית (שלושה-ארבעה מטרים).

בעוד החבר מנסה להיאבק עם הברקס הרגיל (כל הסיפור התרחש אולי כעשר שניות) ואני שם לב שזה לא ממש עוזר (לך תתאבק עם מנוע אמריקקי בעל שישה צילינדרים בנפח של 3.1 ליטרים המפיק קרוב ל 180 כ"ס - קצת שיט טכני אף פעם לא מזיק לגברת שוטרת), שלחתי ת'יד לגיר, העברתי לניוטראל והרמתי את בלם היד (מהירות הנסיעה בהאצה היתה קרובה ל 60 קמ"ש).

כמעט... אבל ממש כמעט נכנסנו בטריילר הארור, הסופה מאחורינו נלחצה וסטתה לנתיב הנגדי, עקפה אותנו תוך כדי שיושביה מברכים אותנו במיטב הקללות של מח' רכב/חימוש (ואולי בצדק), לא היה לנו אפילו כוח להסביר להם מה קרה.

כמובן שלאחר-מכן חברי, שטף אותי קצת בצעקות בסגנון של "אתה דפקט? אתה שרוט? מה אתה מרים לי את בלם היד תוך כדי תזוזה?!"... אמרתי לו שבלעדי, ככל הנראה, הוא היה מוצא ת'עצמו אל מתחת לגלגלים האחוריים של הטריילר, אז שישלוק.

בעוד כולנו מתאוששים מאשר התרחש, בלסנו לנו דאבל עם 3 פרוסות גבינה, כמיטב המסורת, קשרנו עם אזיקונים את כל הכבלים שהיו מתחת להגה, כך שלא ייווצר מצב שמה שקרה יחזור על עצמו.

מה שבטוח, יותר אני לא עולה על האמריקקית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי דווקא כמעט הורידו היום על איילון ...

נרדמתי כהרגלי , לפתע ראיתי משאית חונה בשוליים , חתכתי לתוך הנתיב הכי ימני , ואיזו מונית כמעט הרימה אותי באוויר .

* תזכורת לעצמי ... לאכול יותר קפה במהלך היום *

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרה קפצה לכביש?!  :screwy:

עכשיו גרמת לי לפחד לנסוע מהר בכביש מהיר כי באמת לך תדע מה יקרה.

ולא סתם פרה... אחת ענקית בגודל של אוטו , בהחלט לא נעים לטעום דבר כזה בצורה כזו

היה עוד ילד בדואי קטן שרדף אחרי הפרה

ולכל אלה שאמרו שמספיק רגע אחד של חוסר ריכוז... אני עוד היתי באוטו עם עוד שני חברים ושתי כוסיות... עכשיו כולם עשו רעש שלא היה מביש אף מועדון

בזמן העצירה או שיש להגיד החריקות שנמשכו כמו נצח (3-4 שניות) כל מי שישב באוטו חשב שבכלל לא שמתי לב לזה , חבר שלי שישב לידי נכנס כבר לכוננות ספיגה

האידיוט שם את היידים קדימה... כן זה מה שיעצור את הפח :lol: ...והבנות בכלל הודו לי שהצלתי את החיים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פריקי שיט, זה לא מה שאני אמור לראות כמה שעה וחצי לפני טסט!! :-[

(כן כן, קמתי לפני איזה שעה, ישנתי די מוקדם, וכשהתעוררתי לא הצלחתי להמשיך לישון, אז חסכו מעצמכם את

ה"לך לישון").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה בטסט!!!!!!!!

ובגרמניה מי שעולה על כבישים מהירים זה מכוניות חדשות שמסוגלות לעצור במהירות, ולא כמו בישראל 90 אחוז פיאט אונו מתפרקות שבכלל אין להם בלמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...